Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 AVANT - dokładka zderzaka tył + wydech

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

potrzebuję pomocy w sprawie wymiany dokładki i wydechu

wynalazłem dokładeczkę do AUDI A4 B7 AVANT

d526d8c773b37355med.jpg

i teraz potrzebuję do tego wydech zmienić wiadomo ze zwykłego

czy takie coś podejdzie czy raczej po jednej rurce z każdej strony

http://allegro.pl/dedykowany-podwojny-tlumik-ulter-audi-a4-8e-8f-b7-i4971625066.html

55c7afdbf9d14c08med.jpg

Z góry dzięki za pomoc i opinie oraz za jakieś namiary :)

Opublikowano

W tej dokladce sa ewidentnie wyciecia pod pojedyncze koncowki, ale ulter ma taki tlumnik jak pokazales z pojedynczumi koncowkami, fajnie tez by wygladaly owalne.

Opublikowano

Wydaje mi sie, ze potrzebujesz dokladki S4, a nie s line :)

Opublikowano

Dokladnie, albo innych koncowek :)

Opublikowano
  • Autor

właśnie też się tak zastanawiam cze nie lepiej będzie wyglądał z pojedynczymi końcówkami


jak by ktoś miał namiar na owe części będę wdzięczny za info :)

Edytowane przez Ultras

Opublikowano

Moim zdaniem kolego lepiej by wyglądały pojedyńcze końcówki owalne. No chyba że masz ambicje na zrobienie ze swojego autka RS4 ☺ale to będzie bardzo kosztowny zabieg

Opublikowano

Możesz zrobić to podobnie jak ja, czyli dokładka S4 (250zł)+ końcówki spawane do tłumików Ulter robione na zamówienie (600zł) - (niestety w zimie trzeba je regularnie czyścić żeby były w dobrym stanie)

Tak to wyszło:

IMG_7973.jpg

IMG_7971.jpg

Jednak warto się zastanowić czy będzie Ci to pasowało do 2.0TDI i może zrobić pojedyncze końcówki.

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano
  • Autor

ładny efekt, właśnie zastanawiam się nad pojedynczymi końcówkami

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam, cena za dokładkę s4 - 250 zł to używka czy aso ?

Opublikowano

Raczej używka ?

Opublikowano

Raczej nówka :grin:

8E0807521M1RR > GETem 256zł

Opublikowano

O to dobra cena za nowe z aso:). Dzięki za numer. Zaczynam zbierać graty i na wiosnę robię wydech podobny do kolegi Bruuuum :)

Mam jeszcze jedno pytanie, jaki będzie nr dokładność s- line ale pojedyncze końcówki z dwóch stron i ile może w aso kosztować?

Wi ktoś co to za końcówki w kształcie owalnym?http://s5.ifotos.pl/img/yiJGCmjpg_snpewap.jpg

Edytowane przez tomekxp2

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

zarąbiście to wygląda

ciekawe jak to wyrezać

nie wydaje mi się żeby to był zderzak slinowy

Opublikowano

Pod linkiem jest zwykła dokładka, nie żadna s-line i owalne końcówki upchane na wcisk. Bez sensu kombinacje. Albo dokładka zwykła/s-line i okrągłe pojedyncze końcówki 90ki albo dokładka S4 i podwójne okrągłe jak u Bruuuum.

Opublikowano

Możesz zrobić to podobnie jak ja, czyli dokładka S4 (250zł)+ końcówki spawane do tłumików Ulter robione na zamówienie (600zł) - (niestety w zimie trzeba je regularnie czyścić żeby były w dobrym stanie)

Tak to wyszło:

IMG_7973.jpg

IMG_7971.jpg

Jednak warto się zastanowić czy będzie Ci to pasowało do 2.0TDI i może zrobić pojedyncze końcówki.

Szacun.

Całe tłumiki Ultera czy tylko końcówki spawane do fabrycznych?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ciekawi mnie to jak wymodzisz , podrzuć tu poźniej fotki bo również o czymś takim myślałem

Opublikowano

Możesz zrobić to podobnie jak ja, czyli dokładka S4 (250zł)+ końcówki spawane do tłumików Ulter robione na zamówienie (600zł) - (niestety w zimie trzeba je regularnie czyścić żeby były w dobrym stanie)

Tak to wyszło:

IMG_7973.jpg

IMG_7971.jpg

Jednak warto się zastanowić czy będzie Ci to pasowało do 2.0TDI i może zrobić pojedyncze końcówki.

Szacun.

Całe tłumiki Ultera czy tylko końcówki spawane do fabrycznych?

Same końcówki do ori tłumików. Miałbym wątpliwości co do jakości tłumików Ultera, ale końcówki robią ładne :)

Opublikowano

ta sama operacja co u Bruuuum tylko końcówki inne :wink:

uwjpnlnu.jpg

Opublikowano

ta sama operacja co u Bruuuum tylko końcówki inne :wink:

uwjpnlnu.jpg

Ładnie, co za końcówki? Nie wolałeś okrągłych? ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.