Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak ukraść samochód..


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

ale spece pewnie jeszcze wiele innych sposobów jest, powinien być temat " jak strzec się przed złodziejami " i każdy by podpowiadał jak to robić. :cool1:jakieś nowe zabezpieczenia itd... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jak koleś w podobny sposób otwierał auto piłeczką do tenisa ziemnego był to fiat jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na TVN Turbo w Raporcie o tym było i w czechach takie jaja robili i reporter z TVN sprawdzal na różne sposoby na tvn-owskiej skodzie i nie udało mu się otworzyć samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co kupowac alarmy za kilka tysiecy jak ci otworza auto pilotem do telewizora??

Po pierwsze to po to, żeby byle gówniarz nie wlazł do auta, a po drugie po to, żeby nakręcać gospodarkę. Przecież wiadomo, że większość rzeczy, które kupujemy są zbędne, no ale musimy je kupować, żeby inni mogli zarobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na TVN Turbo w Raporcie o tym było i w czechach takie jaja robili i reporter z TVN sprawdzal na różne sposoby na tvn-owskiej skodzie i nie udało mu się otworzyć samochodu.

No bo, żeby otworzyć piłeczką albo przepychaczem do kibla to trzeba najpierw wiedzieć jaki centralny jest w samochodzie zamontowany. były swego czasu pneumatyncze to przynajmniej w teorii się dało otworzyć piłeczką ale przy siłownikach elektrycznych to możesz sobie nawet wsadzić piłeczke w tyłek a i tak sie samochód nie otworzy. A półmózgi z TVN nową skodę sobie mogły...faktycznie nawet przepychaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na TVN Turbo w Raporcie o tym było i w czechach takie jaja robili i reporter z TVN sprawdzal na różne sposoby na tvn-owskiej skodzie i nie udało mu się otworzyć samochodu.

No bo, żeby otworzyć piłeczką albo przepychaczem do kibla to trzeba najpierw wiedzieć jaki centralny jest w samochodzie zamontowany. były swego czasu pneumatyncze to przynajmniej w teorii się dało otworzyć piłeczką ale przy siłownikach elektrycznych to możesz sobie nawet wsadzić piłeczke w tyłek a i tak sie samochód nie otworzy. A półmózgi z TVN nową skodę sobie mogły...faktycznie nawet przepychaczem.

dokładnie tak jak piszesz zależy od tego jaki centralny teraz pewnie juz ten patent nie przejdzie no chyba że w chińskich mobilach. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście , że oni otwieraja głównie samochody gamy WV skoda i pewno audi też by tak szło :slina: . Przyznam się, że sie wystraszyłem tego i chyba poważnie pomyślę o AC.

wiem napisałem właśnie pilnójcie swoich A4

Jak bym złapal gościa przy mojej to... :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć najczęściej kradną BMW i Volkswageny, tak gdzieś czytałem :mysli:

zapomnij, w pierwszej dziesiątce były aż dwa Audi - A4 i A6. na pierwszym miejscy Seicento :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto wycinek z automoto z 20.02.2008:

1. Volkswagen Passat - 2.070 skradzionych egzemplarzy w 2007 roku

2. Volkswagen Golf - 1.462

3. Fiat 126p - 759

4. Audi A6 - 689

5. Fiat Seicento - 619

6. Audi A4 - 423

7. Audi 80 - 411

8. Skoda Octavia - 372

9. Toyota Corolla - 346

10. Peugeot 307 - 319

11. Fiat Cinquecento - 303

12. Opel Astra - 289

13. Fiat Panda - 282

14. Opel Vectra - 255

15. Toyota Yaris - 240

16. Seat Ibiza - 236

[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 13:45_________________________________________________więc są aż trzy audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...