Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż PDC Parktronic A4 B8 2012-2015


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.10.2021 o 20:26, joker13 napisał:

Jestem na tym samym etapie co Ty. Z tego co koledzy pisali wcześniej potrzebna jest parametryzacja sterownika. 

Po parametryzacji wszystko działa jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do włączenia samej wizualizacji (mam tylko pdc tył) musze wymienić sterownik na taki który obsługuje tył + przód  (mam sterownik 8K0 907 063 DC)? Czy wszystkie nie mają CP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.  

Moduł DH. Po montazu pdc przod + tył + kamera nie widzi przednich czujników.  Wizualizacja działa, kamera działa . 

Kodowanie vcds czy potrzebna parametryzacja vcp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zamierzam sobie dołożyć do Audi a4 b9 Asistenta Park PLA wiem już jakie części są potrzebne tylko nie mam instrukcji jak i gdzie zamontować te czujniki,jak przeprowadzić wiązkę i gdzie ja wpiąć?może ktoś posiada jakieś instrukcje lub link do filmiku z takim montażem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Daniel0605 napisał:

Witam mam pytanie zamierzam sobie dołożyć do Audi a4 b9 Asistenta Park PLA wiem już jakie części są potrzebne tylko nie mam instrukcji jak i gdzie zamontować te czujniki,jak przeprowadzić wiązkę i gdzie ja wpiąć?może ktoś posiada jakieś instrukcje lub link do filmiku z takim montażem 

Tu jest dział B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem na pytanie które zadałem 2 posty wyżej. A więc bez parametryzacji w B8 FL czujniki nie działają. Po parametryzacji z uzyciem VCP jak najbardziej i według montażu z pierwszego posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2020 o 17:46, posadka napisał:

witam

wczoraj przerabiałem w swojej Q5 2013 rok oszukanie przedniego parktronika przez co pokazało mi tylny 

wszystko poszło gładko podłączenie 4 kabelkówi zakup panelu pod MMI z przyciskiem parktronica plus głośniczek  z portalu aukcyjnego koszt 16 zł plus panel z przyciskiem 100 zł i 8 konektorów godzina roboty potem kodowanie i po wszystkim

Screenshot_20201003-174412_Messenger.jpg

 

W dniu 3.10.2020 o 17:46, posadka napisał:

witam

wczoraj przerabiałem w swojej Q5 2013 rok oszukanie przedniego parktronika przez co pokazało mi tylny 

wszystko poszło gładko podłączenie 4 kabelkówi zakup panelu pod MMI z przyciskiem parktronica plus głośniczek  z portalu aukcyjnego koszt 16 zł plus panel z przyciskiem 100 zł i 8 konektorów godzina roboty potem kodowanie i po wszystkim

Screenshot_20201003-174412_Messenger.jpg

Witam masz może schemat jak to zrobiłeś też chce tak zrobić w a4 b8 2013 bo mam bcm z końcówką DD. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich potrzebuje waszej podpowiedzi . A4 b8 sedan przedlift niestety z powodu stuczki ucierpial mój tylny zderzak niestety połamany zakupiłem drugi używany lecz nie zwróciłem uwagi na koszyki mocowania pdc które są uszkodzone połamane próbuje znaleźć owe koszyki lecz nie jest to wcale proste są dostępne w aso tylko przednie tylne występują tylko w całości z nowym zderzakiem czy ktoś z was może podpowiedzieć jakie koszyki będą pasowały z jakiegoś innego auta ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem na tyłnym zderzaku to oryginalne uchwytu nie są takie same w czterech miejscach tylko się od siebie nieznacznie różnią jestes pewien że będzie wszystko ok jeśli zamontuje wszystkie takie jak podałeś? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko mocowanie - ja sobie docinałem je tak żeby pasowały w przednim zderzaku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, kezman napisał:

Dzięki więc zamawiam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem posiadaczem audi a4 b8 lift. Dołożyłem pdc przód wg podanego schematu ale czujniki przód nie działają. Brak wyjścia z mc09. Jak wykonać kodowanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Czy ktos posiada otwornice do czujników? Aby wyciąc dziurke pod czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 8K0 907 063 DF ,który nie obsługuje PDC. Czy muszę dokupić moduł 1S0919475D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KiVash napisał:

Mam 8K0 907 063 DF ,który nie obsługuje PDC. Czy muszę dokupić moduł 1S0919475D?

 

Screenshot_20220722-160432_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adam. W napisał:

 

Screenshot_20220722-160432_Chrome.jpg

Tylko wymiana modułu elektryki na obsługujący PDC + zdjęcie ochrony komponentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...