Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sonda Lambda ktoś pomoże?


daniel12896

Rekomendowane odpowiedzi

Dam znać jak wymienię . :D


Uszczelka wymieniona. Stara wydawała się być dobra nie była popękana ani nic. Dałem 13 zł to nie dużo, ale czy coś dało to jutro sprawdzę i napisze jak będę jechać.
Czy po odpięciu przepustnicy trzeba zrobić ponowną adaptację? Czy to tylko z wyjątkiem odpięcia aku?








A więc jest troszkę lepiej, ale jeszcze zdarza się, że zafaluje silnik. Musze go podpiąć i błędy sprawdzić.


Wyciągnąłem sondę z samochodu i po numerach sprawdziłem od jakiego samochodu posiadam. Pisze, że od Opla a dokładniej taka https://www.autoczescivaldi.pl/clientcatalogue/articledetail.aspx?item=0258006171~2BOS

Czy musi być oryginalna przypasowana pod Audi czy taka jest dobra?
Przypomne, ze wyskakuje błąd sondy a jak patrzę na wykres to sonda pokazuje sinusoide.

Edytowane przez daniel12896
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej orginal ale uniwersalna tez się nada najlepiej idź do sklepu i ci dopasuja pod silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na uniwersalnej pojeździłem 3 miesiące i poszła do śmieci. Może akurat źle trafiłem ale mam uraz do uniwersalnych sond :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na uniwersalnej pojeździłem 3 miesiące i poszła do śmieci. Może akurat źle trafiłem ale mam uraz do uniwersalnych sond :)

Dlatego lepiej orginal nawet jeśli uzywka to i tak lepsza niż te uniwersalne wynalazki...jak coś jest do wszystkiego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłem w sklepie zaśpiewali ok 300 zł ;/ na szrocie po 60 zł ale ciężko trafić jak mają, a jak mieli to grzałka latała w środku.
Czas się rozejrzeć po szrotach, może akurat trafie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze wsadzić zamiennik. Ja osobiście się sparzyłem na ori używce. Przy mnie gość wykręcał z takiego samego silnika. Byłem pewny że dobra a tu lipa. Wsadziłem zamiennik i lata u gościa do dziś a to już 5 lat będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem za sonde Boscha z kostka 240 tak ze poszukaj dobrze, a jak nie to u Dzika albo Toma zapytaj to napewno pomoga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...