Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

24h stała na allegro :polew: zainteresowanie MEGA!! do tej pory dzwonia choc juz aukcje usunąłem... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te Japońce to chyba znaleźli jakiegoś Transformersa bo to niemożliwe, żeby tak wyprzedać wszystkich w technice :mysli:

A co do driftowania, to chętnie bym kiedyś zobaczył no żywo taki wyścig. No i całą oprawę wyścigu czyli skośnookie panny :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 09:21_________________________________________________A tymczasem Łodziaki jeszcze 100 pościków i łykną nas na 1000 :(

A tu cisza jak makiem zasiał :confused4:

Ps. Tobi, nie stałeś dzisiaj przypadkiem swoją furką na spotowym Parkingu :gwizdanie:

tak, zgadza sie byłem na spacerku nad zalewem z dziewczyną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , aukcje widziałem, gratki za błyskawiczną sprzedaż :good:

Tobi, ja dziś podjechałem na Parking świeżo po umyciu furki co by pstryknąć pare wiosennych fotek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , aukcje widziałem, gratki za błyskawiczną sprzedaż :good:

Tobi, ja dziś podjechałem na Parking świeżo po umyciu furki co by pstryknąć pare wiosennych fotek :naughty:

no to pochwal się tymi fotkami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki wrzucone do wątku mojej furki :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_alz_projekt_black_lady_fele_tn6_18_zawias_hr-t36561.0.html

Przy okazji odkurzy się wątek bo był chyba na 7 stronie w B6 :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a Ty opyliłeś te swoje 18'' co miałeś wcześniej? :tongue4:

Taa, poszły do żyda, znaczy jakiegoś handlarza felg.

Z tym, że to były włoskie plasteliny i z 4 felg 3 były skrzywione, więc nawet nie chciałbym ich sprzedawać nikomu znajomemu :embarrassed:

No i były strasznie odrapane jakby autem jeździła jakaś pi*da, która nie wie jak parkować przy krawężnikach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu taka cisza ? :gwizdanie:

Może Panowie pomyślimy o ustaleniu terminu kwietniowego spociku :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakieś propozycje ?? :decayed: tak w okolicach 2 połowy kwietni może ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak narazie to 10 nie pasuje;p

tak jest 10tego jedziemy sie modlic z Sebkiem o zdanie matury do Częstej :naughty: :naughty: :naughty:

aa PREZESIE!! w odpowiedzi na Twoj sms :wink4:

nie.. jeszcze nic nie kupiłem.. bo nie chce kupic byle czego :disgust:

prawdopodobnie po świętach wybiorę sie do raichu.. no i z tamtąd może coś przywlekę :wink4:

ale...

choć przesiąde się na BMW to i tak bedę z ciekawości zaglądał do waszego Skierniewickiego temaciku :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4:

i napewno odwiedze jakiegos spota swoją nową zdobyczą.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa PREZESIE!! w odpowiedzi na Twoj sms :wink4:

nie.. jeszcze nic nie kupiłem.. bo nie chce kupic byle czego :disgust:

prawdopodobnie po świętach wybiorę sie do raichu.. no i z tamtąd może coś przywlekę :wink4:

ale...

choć przesiąde się na BMW to i tak bedę z ciekawości zaglądał do waszego Skierniewickiego temaciku :tongue4: :tongue4: :wink4: :wink4:

i napewno odwiedze jakiegos spota swoją nową zdobyczą.. :)

Na to liczymy :>[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 18:16_________________________________________________Chłopaki, pytanie za 100 pkt.

Macie jakiś sprawdzony super środek do pucowania lakieru auta :gwizdanie: ?

Tak żeby sie nie namęczyć za bardzo a żeby fura się swieciła jak przysłowiowe psie jajca :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam takiego cusia http://allegro.pl/item968078300_autoglym_preparat_do_nadawania_wys_polysku.html

a do tego preparatu to nie trzeba się namęczyć przy nakładaniu jest wydajny i to bardzo tą butelkę 2 lata używałem oczywiście nie co mycie :decayed: no i ze ścieraniem tego nie ma problemu delikatnie schodzi tylko po starciu warto się przejechać ze 150 km/h żeby ten pyłek cały spadł

no i nie jest to typowo na połysk bo to jest odrzywka dla lakieru moszna poszukać czegoś typowo nabłyszczającego

ale wiem że jest tego sporo i teraz będę coś nowego próbował bo zostało mi na jedno mycie

takie coś jeszcze wypatrzyłem na Twój lakier może dawać radę i to nawet bardzo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak jeszcze miałem Audi używałem tego...

http://allegro.pl/item969910302_turtle_wax_wosk_polimerowy_w_plynie_nano.html

i też moge z czystym sumieniem polecic... :good: świeciło sie jak nie wiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba skuszę się na tego żółwia :wink4:

W sumie mógłbym spróbować wypolerować fure mokrą watą tak jak robi się w wojsku buty na lusterko ale chyba bym się zamachał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba skuszę się na tego żółwia :wink4:

tylko z tym Turtle Wax'em przynajmniej pod kolor lakieru jest tak że trzeba bardzo uważać na plastyki tak jak jest napisane w aukcji zresztą i to bez żartów bo kumpel kiedyś pojechał tym betę i zrobił mu się sielony znaczek na masce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem opinii o tym produkcie

http://allegro.pl/item957189460_rewelacja_nanotechnologia_autoserwis_renault.html

Z każdej aukcji schodzą do zera, może by zaryzykować?

Cena nie jest wygórowana a efekt jak będzie taki jak opisują to fiu fiu :gwizdanie:

Może też ukąszę jedno opakowanie tego nanomleczka na próbe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...