Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tarcze i klocki myśle coś takiego założyć firma hart. TARCZE + KLOCKI SPORTOWE PASSAT B5 AUDI A4 280mm (2766591944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Hamulce muszę mieć porządne nie ma to tamto :wink: . Ty to lepiej tym plasti to wal białe te fele :P bo niebieskie to ja jakos ich u Ciebie nie widze :P ogólnie to ja bym zostawił takie jak masz :banan:

Te światła kmiń:grin: bo wysiedzieć nie mogę a tak bym rezał te światła już :D wycinanie tych wiesz czych xd jutro podejde do zbudniewków może oni mają te wtyczki do lamp to by była baja.

Jutro montuje gałkę z II lifta i te słupki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuwa klysek ja Cię odwiedzę!!!:) Będę w niedzielę:D

:banan: no i gicior :decayed: to moze jakoś wczesniej sie zbierzemy o ktorej masz zamiar zajechac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze i klocki myśle coś takiego założyć firma hart. TARCZE + KLOCKI SPORTOWE PASSAT B5 AUDI A4 280mm (2766591944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Hamulce muszę mieć porządne nie ma to tamto :wink: . Ty to lepiej tym plasti to wal białe te fele :P bo niebieskie to ja jakos ich u Ciebie nie widze :P ogólnie to ja bym zostawił takie jak masz :banan:

Te światła kmiń:grin: bo wysiedzieć nie mogę a tak bym rezał te światła już :D wycinanie tych wiesz czych xd jutro podejde do zbudniewków może oni mają te wtyczki do lamp to by była baja.

Jutro montuje gałkę z II lifta i te słupki :kox:

no i gitara tarcze:)

Będę rezał niedługo te lampy i dam Ci znać. Lepiej zapytaj chłopaków co sprzedają części bo oni Ci utną razem z kawałkiem przewodu, to będzie lepiej podłączyć:D

kuwa klysek ja Cię odwiedzę!!!:) Będę w niedzielę:D

:banan: no i gicior :dedecay: to moze jakoś wczesniej sie zbierzemy o ktorej masz zamiar zajechac :naughty:

Kurde Klysek muszę teściową odwieść na pociąg i myślę że nie wcześniej jak na 17-18 będę:dedecay:

Mam tylko nadzieję że przyszła teściowa się nie zasiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze i klocki myśle coś takiego założyć firma hart. TARCZE + KLOCKI SPORTOWE PASSAT B5 AUDI A4 280mm (2766591944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Hamulce muszę mieć porządne nie ma to tamto :wink: . Ty to lepiej tym plasti to wal białe te fele :P bo niebieskie to ja jakos ich u Ciebie nie widze :P ogólnie to ja bym zostawił takie jak masz :banan:

Te światła kmiń:grin: bo wysiedzieć nie mogę a tak bym rezał te światła już :D wycinanie tych wiesz czych xd jutro podejde do zbudniewków może oni mają te wtyczki do lamp to by była baja.

Jutro montuje gałkę z II lifta i te słupki :kox:

no i gitara tarcze:)

Będę rezał niedługo te lampy i dam Ci znać. Lepiej zapytaj chłopaków co sprzedają części bo oni Ci utną razem z kawałkiem przewodu, to będzie lepiej podłączyć:D

kuwa klysek ja Cię odwiedzę!!!:) Będę w niedzielę:D

:banan: no i gicior :dedecay: to moze jakoś wczesniej sie zbierzemy o ktorej masz zamiar zajechac :naughty:

Kurde Klysek muszę teściową odwieść na pociąg i myślę że nie wcześniej jak na 17-18 będę:dedecay:

Mam tylko nadzieję że przyszła teściowa się nie zasiedzi

a to spoko czyli my bedziemy normlanie o 18.oo sie spocic :decayed: Seba TT bedzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to świnia nic nie powiedział!!!! czyli na manufakture?

Mateusz widzę że ostro rezasz tego Twojego przedlifta:P kurna ja czekam na $ ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty no ja też czekam na $ a własnie Ty słuchaj te lampiony swoje to mi dasz z silniczkami odrazu czy silniczki musze mieć swoje ? :D

Czy ja wiem czy ostro :P no coś tam powoli robie :D

Planuje ale to w przyszlosci zderzak przód od S4 ;p progi s4 :P ale to powoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam całej lampy a więc silniczki będziesz miał w komplecie no chyba że znajdę bez to byś musiał sobie 1 dokupić, ale postaram się wychaczyć z silniczkiem :D

Jak na razie to kutwa obdzwoniłem połowę allegro i każdy ma lewą jak na złość....;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najwyzej od tego kamila co m u te swoje lampy bede sprzedawał wezme od jego przedliftów jeden silniczek :D za czapke gruszek :P

Tak swojego srebrnego rycerza bedę chciał doprowadzić :)ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo Ci nie brakuje:) Dasz radę:) Ja też miałem spore plany ale musiałem trochę przystopować bo się laska wkurzała:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to świnia nic nie powiedział!!!! czyli na manufakture?

Mateusz widzę że ostro rezasz tego Twojego przedlifta:P kurna ja czekam na $ ;/

tzn ze zle to powiedziałem bo ja sie ciebie pytalem czy bedzie :grin: ale spoty nie sa na manu tak jak kiedys byliscie tylko na al.wlokniarzy na przeciwko castoramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo Ci nie brakuje:) Dasz radę:) Ja też miałem spore plany ale musiałem trochę przystopować bo się laska wkurzała:P

Dlatego narazie mi się do kobity nie spieszno pierw furmane odpicuje dopiero Kobita :P:grin:

Powiem Ci że jakbym miał kupować inny samochód to bym z tej Marki nie zrezygnował za żadne skarby :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to świnia nic nie powiedział!!!! czyli na manufakture?

Mateusz widzę że ostro rezasz tego Twojego przedlifta:P kurna ja czekam na $ ;/

tzn ze zle to powiedziałem bo ja sie ciebie pytalem czy bedzie :grin: ale spoty nie sa na manu tak jak kiedys byliscie tylko na al.wlokniarzy na przeciwko castoramy

no to będę musiał przejrzeć mapkę z dojazdem bo nie znam łodzi za bardzo :P A Seba może się odezwie jak poczyta posty

dużo Ci nie brakuje:) Dasz radę:) Ja też miałem spore plany ale musiałem trochę przystopować bo się laska wkurzała:P

Dlatego narazie mi się do kobity nie spieszno pierw furmane odpicuje dopiero Kobita :P:grin:

Powiem Ci że jakbym miał kupować inny samochód to bym z tej Marki nie zrezygnował za żadne skarby :audi:

no ja zacząłem od drugiej strony - najpierw kobieta potem samochód i to się strasznie gryzie :/

Ja też nie zrezygnowałem z marki i modelu po sprzedaży poprzedniej a4 bo to są zbyt fajne samochody :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak sie zastanawiam czy nagłośnienia nie zmieniać na Hertza :P przód tył tylko nie wiem jakie tam wymiary są tych głośników chyba 13 cm ale nie dam sobie reki uciąc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja Was zaprowadzę:) spokojnie:D raczej tt nie pojadę bo to zlot A4 wkońcu:) a poza tym to chłopaki musieliby z 15min wcześniej wyjechać żebyśmy razem zajechali:D:D tarcze kupuj ATE a nie jakieś gówno bo będziesz płakał:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba nie przesadzaj z tymi 15 minutami;p jakieś pół godziny wcześniej:P o której będziesz mógł jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ja to nie bardzo bo tam muszę z siora jechać do Wawy :P pewnie cały dzień będziemy tam :wink:

Także odpadam

Następnym razem czemu nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko loko:) Czyli Seba razem się wybierzemy:D Jak nie jedziesz TT to dam Ci 15 minut fory :grin:

---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ----------

czemu nie zawsze emoty mi wchodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...