Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

nie no 18" zobacze pojezdze jak jest, a potem moze 19" ale to zobaczymy...

fele mam upatrzone juz teraz tylko czekam na wakacje zeby troche kaski przyplynelo i bedzie pierwszy mod zrobiony mam nadzieje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie no 18" zobacze pojezdze jak jest, a potem moze 19" ale to zobaczymy...

fele mam upatrzone juz teraz tylko czekam na wakacje zeby troche kaski przyplynelo i bedzie pierwszy mod zrobiony mam nadzieje :naughty:

I tak trzymać :good:

Ciekawe tylko jaki bedzie komfort na sportowym zawiasie i felach 18" lub 19" :mysli:

Ja za pare dni będę już wiedział jak założe u siebie.

A na chwile obecną na ten temat może powie coś kolega skovroon bo on już śmiga kilkanaści dni na obniżonym zawiasiei 18" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przejeżdżając obok naszego spotowego Parkingu zauważyłem wśród aut niebieską S4 B5 ::

Niestety kierowcy nie było, ale myślę że z czasem się go upoluje tym bardziej, że bryka jest na skierniewickich numerach.

witam po mojej długiej nieobecności.

Wraca do S4 B5 nie wiem czy o to autko chodzi ale rozmawiałem z kolegą i mi powiedział ze jest to jedyny model w skierkach ( to wiec chyba o ten model wam chodzi bo szczerze pisząc nie przywiązuje bardzo uwagi do symboli) wiec poprosiłem go żeby sie skontaktował z nim o spot w skierkach ale z tego co wiem to ten koleś jeździ na tirach i nie wiadomo kiedy będzie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no 18" zobacze pojezdze jak jest, a potem moze 19" ale to zobaczymy...

fele mam upatrzone juz teraz tylko czekam na wakacje zeby troche kaski przyplynelo i bedzie pierwszy mod zrobiony mam nadzieje :naughty:

I tak trzymać :good:

Ciekawe tylko jaki bedzie komfort na sportowym zawiasie i felach 18" lub 19" :mysli:

Ja za pare dni będę już wiedział jak założe u siebie.

A na chwile obecną na ten temat może powie coś kolega skovroon bo on już śmiga kilkanaści dni na obniżonym zawiasiei 18" :naughty:

hmm :) co tu dużo gadać... sztywno jest... :disgust: ale dosłownie "pływanie" w szybkich zakrętach jest czaderskie :naughty::kox: :kox: :decayed: i przy wiekszych predkosciach (140-180) autko na prostej trzyma sie duzo pewniej dorgi niz na ori zawiasie... fajne uczucie.. takie przylepione jest bardziej... :cool1: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo gadać... sztywno jest... :disgust: ale dosłownie "pływanie" w szybkich zakrętach jest czaderskie :naughty::kox: :kox: :decayed: i przy wiekszych predkosciach (140-180) autko na prostej trzyma sie duzo pewniej dorgi niz na ori zawiasie... fajne uczucie.. takie przylepione jest bardziej... :cool1: :cool1:

No to w takim razie niedługo i mi doopsko wytrzęsie :decayed:

Ale nie martw się Tobi, bo czytałem na czyimś temacie o B8, że tam na 18" nie ma tragedii i jest minimalna różnica między 17" a 18" a wiadomo, że w wyglądzie to już duża różnica :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 12:44_________________________________________________A pozostali co nic nie piszą ? Nie planujecie żadnych modów w swoich furkach :mysli:

Ja przed glębą robie jeszcze jeden mały modzik, a mianowicie ramki klubowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się pięknie załatwiłeś :confused4:

A jakie działanie ma ta turbina dolotu bo nawet na allegro tego za bardzo nie ma.

Ile nowa przepływka do furaka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo gadać... sztywno jest... :disgust: ale dosłownie "pływanie" w szybkich zakrętach jest czaderskie :naughty::kox: :kox: :decayed: i przy wiekszych predkosciach (140-180) autko na prostej trzyma sie duzo pewniej dorgi niz na ori zawiasie... fajne uczucie.. takie przylepione jest bardziej... :cool1: :cool1:

No to w takim razie niedługo i mi doopsko wytrzęsie :decayed:

Ale nie martw się Tobi, bo czytałem na czyimś temacie o B8, że tam na 18" nie ma tragedii i jest minimalna różnica między 17" a 18" a wiadomo, że w wyglądzie to już duża różnica :naughty:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2009, 12:44_________________________________________________A pozostali co nic nie piszą ? Nie planujecie żadnych modów w swoich furkach :mysli:

Ja przed glębą robie jeszcze jeden mały modzik, a mianowicie ramki klubowe :decayed:

nie wiem jak Ty ale ja tam lubie jak jest sztywno i nisko;] nie przeszkadza mi to w ogole wiec nie moge sie juz doczekac jak uda mi sie doprowadzic do tego. Jednak trzymanie sie drogi lepsze to za***ista sprawa :good: juz niedlugo wakacje i robota bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się pięknie załatwiłeś :confused4:

A jakie działanie ma ta turbina dolotu bo nawet na allegro tego za bardzo nie ma.

Ile nowa przepływka do furaka ??

przepływka po znajomości 150zł :disgust: turbine montujesz przed przepływka i jak masz filtr storzkowy on zasysa wiecej powietrza turbinka z wieksza siłą wtławcza je do silnika a wiadomo wiecej powietrza lepsze spalanie lepsze spolanie nie co wiecej mocy. ja miałem bardziej płynne biegi lepiej był ja rozpedzac po zmianie biegu cos na zasadzie turbo tylko z dużo mniejszym efektem. ale zawsze coś w 1.6 :embarrassed:

zeby audi nie mialo przepływki to by bylo super :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wreszcie montuje się nowy zawiasik :naughty:

Niestety robiony na raty bo mechanik ma zapierdziel z robotą. Dzis zrobiony został przód a w poniedziałek będzie zakładany tył i zacznie się jazda :>

Ale co przy tym się nasłucham to szok bo zawias zakłada mi sąsiad-mechanik i chociaż gość jest w moim wieku to poglądy ma jak dziadek 80 letni.

Oczywiście odradzał mi to zawieszenie i straszył ze oberwe zaraz miske i w ogóle że to nie na nasze drogi (to akurat racja) ale nie przejmuje się jego gadaniem bo wcześniej zanim kupowałem fele to mówił żebym kupił 15 lub 16" :decayed:

Oczywiście posłuchałem go i są 18 " :>

Aha, dziś widziałem Honde Accord na 19" OZ i powiem Wam, że przy zmianie fury na kolejny model będę chciał zaryzykować 19" bo wygląd masakra :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dziś widziałem Honde Accord na 19" OZ i powiem Wam, że przy zmianie fury na kolejny model będę chciał zaryzykować 19" bo wygląd masakra :slina:

czyt. B7-B8 :kox: :kox:

swoja droga bardzo dobrze zrobiles z tym zawiasem i z tymi felami.. :kox: widac ze silnikiem nie przekreslasz reszty i dobrze :good:

a mechanik......- zostawmy go bez komentarza... albo jednak cos napisze :) to Ty bedziesz jezdzil, :gwizdanie: to Ty bedziesz urywał miske 3 razy w tygodniu.. :gwizdanie: i To Ty bedziesz krzywił felgi w każdej dziurze... :gwizdanie: a jego kieszen przy tym nie ucierpi wiec wielki ch**j mu do tego... :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam B8 ;]

co do Hondy Accord az taka fajna nie jest Wam powiem... myslalem nad kupnem wlasnie jej i B8 i wybor padl jednak na Audi ---> czyt. porzadna firma :audi::kox: :kox: :kox:

no to czekamy na zdjecia jakies po zmianie zawiasu :wink4:

troche Wam zazdroszcze bo tez juz mnie korci do modow, ale spokojnie co sie odwlecze to nie uciecze :good:

pozdro i milego weeekendu majowego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej B7 bo chcę zaliczyć wszystkie modele po kolei :decayed: Ale na pewno z innym silnikiem, może 2.0T lub 2,5TDI :mysli:

A mechanior nie jest taki zły, bo robi mi wszystko po niższych cenach a jakiś pierdółki gratisowo :) No i jest zawsze pod ręką, nawet w nocy o północy . Jedyny jego mankament to zrzędzenie :decayed:

ps. Z tą Hondą to chodziło mi tylko i wyłącznie o felgi że koks, zresztą mam zrobione fotki z komórki to wrzuce jakoś przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej B7 bo chcę zaliczyć wszystkie modele po kolei :decayed: Ale na pewno z innym silnikiem, może 2.0T lub 2,5TDI :mysli:

a miałeś juz B5?? bo jakos sie nie chwaliłes :kox: ja bym stawial jednak w b7 na 2.0 170Km luuub...... 3.0TDI :naughty: :naughty: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 nie miałem, zacząłem przygode z :audi: od aktualnej B6

I szczerze mówiąc gdyby to zależało tylko ode mnie to następna :a4fan: byłaby w tej samej budzie ale z oznaczeniem S4 :rolleyes:

czyli cuś takiego

97004979.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje nastepne to bedzie mam nadzieje R8 :gwizdanie: ale to za pare latek, chyba ze cos lepszego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje nastepne to bedzie mam nadzieje R8 :gwizdanie: ale to za pare latek, chyba ze cos lepszego wyjdzie

R8 od biedy może być :decayed: ale tak na serio to już na pewno fura nie na nasze drogi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie na lewecie jeździł

To ma swoje plusy jak chociazby małe spalanie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłppaki dziś odwiedziłem Skierniewicki Instytut warzywnictwa i zagadalem z ochroniarzem zeby pozwolil mi wjechac tam na koniec... nie wiem czy wiecie o co mi chodzi... naprawde pieknie tam jest. pstryknalem chyba z 60 fotek swojej niuni :) i staruje chyba do konkursu fotograficznego :naughty: Polecam tamto miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...