Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

dobra dobra dam sobie radę:P jak pojadę przodem to nie trafisz:P dzisiaj założyłem nową machę do tt, trochę kiepsko pasuje ale da się rade:P Ty to przylecisz do lipiec i razem ruszymy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oczywiście jadę z narzeczoną;p Nie wiem czy jeszcze na zmierzch nie pójdę.... był byś chętny jak coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Ania chce koniecznie iść na to więc może ją zabiorę i pójdziemy później:P tylko będą się nudziły jak będziemy na spocie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, oj tam...... moja to poczeka nawet do 22:00 tylko żeby iść na ten film:P

Lampa xenon założona i o niebo lepiej wygląda:D Tylko koleś od ślizgu prawego mnie wydymał bo nie przysłał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz mogę jechać z Tobą bo na dwóch rożnych to bym się wstydził:P a co do kina to dogadamy sprawę jutro albo w ndz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no elegancko teraz wygląda i w dodatku chrom z jednej strony założyłem i uszczelniłem pokrywę zaworów bo miała lekkie wycieki:p

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ----------

ja mam niedziele cala wolna to mozemy przed spotem jechac do kina. co Ty na to Seba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed to nie dam rady bo Ania ma szkołę i kończy niby o 18 także nie wiem czy w ogóle pojedzie, ale może wyrwie się wcześniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja to chce isc przed spotem na film bo pozniej po spocie chce jechac do domu. no chyba ze ja namowie to po spocie pojdziemy:-)

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

pogadaj z nia bo o 15 jest seans i trwa do 17:20. po seansie mieli bysmy duzo czasu by dojechac na spot:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli my, ale następnym razem nie bierzemy dziewczyn bo tylko marudzą (chodź już jedziemy .... itp) Jazda 300-stu konną a4 (bezcenne):D

Seba Twoja tt tez się fajnie zbiera i do tego ma "Q" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w b5 nie ma podejścia, chyba że budę zmieni w której było Q. W mojej tez brakuje mi czasami tego Q ale nie narzekam bo przesiadłem się z 1,6 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...