Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: poszukajcie gdzies kolo rowisk.. tam cos moze byc. skovron a boisko koło lipiec?? tam jest troszke mieisca?? podjechał byś i popatrzył co i jak????

no tam jest troche miejsca... ludzie tez rzadko kiedy sie tam krecą. W sumie miejscowka ok.. ale to raczej wlasnie bardziej na grilla, bo ognisko wykluczamy w tym przypadku chocby z powodu bardzo wscibskich lipieckich Straznikow texasu :chytry: :chytry: :chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognisko byłoby lepsze bo nie trza będzie targać grilla, ale chyba łatwiej będzie jednak jak ktoś wezmie jakiegoś małego grilka niż znalezc miejsce pod ognisko.

Z tym, że na grila potrzeba również wegiel i podpałke, jakieś jednorazówki itd.

No ale przede wszystkim trzeba znalezć jakieś miejsce i to takie gdzie wszyscy dojadą (patrz obniżone zawiasy) :mysli: [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:25_________________________________________________ps. mamy już ponad 3000 wyświetleń naszego temaciku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ognisko byłoby lepsze bo nie trza będzie targać grilla, ale chyba łatwiej będzie jednak jak ktoś wezmie jakiegoś małego grilka niż znalezc miejsce pod ognisko.

Z tym, że na grila potrzeba również wegiel i podpałke, jakieś jednorazówki itd.

No ale przede wszystkim trzeba znalezć jakieś miejsce i to takie gdzie wszyscy dojadą (patrz obniżone zawiasy) :mysli: [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 21:25_________________________________________________ps. mamy już ponad 3000 wyświetleń naszego temaciku :naughty:

:cool1: jak dla mnie zorganizowanie jakiegos malego grilla, rozpalki i wegla nie stanowi raczej problemu takze moglibysmy wspolnie z Sebastianem cos pomyslec.. :mysli:

co do tego Twojego nieszczesnego :wink4: zawiasu Paulo to mysle ze nie bedziesz mial problemow zeby tam dojechac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak bylem na spotkaniu klasowym w kolegi (jego ojciec jest leśniczym w Kampinowskim Parku) i zrobiliśmy sobie ognisko w środku puszczy to policja była po 10 minutach.

Teraz pytanie za 100 pkt, kto zadzwonił po smerfy??

Do dnia dzisiejszego nie wiemy. Czyżby zwierzaki się ucywilizowały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: jak dla mnie zorganizowanie jakiegos malego grilla, rozpalki i wegla nie stanowi raczej problemu takze moglibysmy wspolnie z Sebastianem cos pomyslec.. :mysli:

co do tego Twojego nieszczesnego :wink4: zawiasu Paulo to mysle ze nie bedziesz mial problemow zeby tam dojechac :decayed:

Tomek, jak zrobimy tego grilla na tym boisku to pały albo strażnicy teksasu nie przeganią nas :przebiegly: ?

A co do zawiasu to spoko nie jest tak źle bo chociaz jest bardzo nisko bardzo i twardo to fura w zakręty wchodzi jak przyklejona :naughty:

No i dupencje oglądają się galancie za takim niskiem pojazdem :decayed:

Z tym, że jutro będzie wymiana na bardziej cywilizowany zawias z tyłu bo tylko - 30mm, więc będzie wręcz klasycznie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: jak dla mnie zorganizowanie jakiegos malego grilla, rozpalki i wegla nie stanowi raczej problemu takze moglibysmy wspolnie z Sebastianem cos pomyslec.. :mysli:

co do tego Twojego nieszczesnego :wink4: zawiasu Paulo to mysle ze nie bedziesz mial problemow zeby tam dojechac :decayed:

Tomek, jak zrobimy tego grilla na tym boisku to pały albo strażnicy teksasu nie przeganią nas :przebiegly: ?

A co do zawiasu to spoko nie jest tak źle bo chociaz jest bardzo nisko bardzo i twardo to fura w zakręty wchodzi jak przyklejona :naughty:

No i dupencje oglądają się galancie za takim niskiem pojazdem :decayed:

Z tym, że jutro będzie wymiana na bardziej cywilizowany zawias z tyłu bo tylko - 30mm, więc będzie wręcz klasycznie :wink4:

nie chwaliles sie ze udalo Ci sie kupic -30 :naughty:

co do problemu policji czy cos.. to mysle ze nie powinno byc rzadnej lipy.. jesli cos to ja z kazdym z lipieckich policjantow sie jako tako znam takze bedzie dobrze raczej :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chwaliles sie ze udalo Ci sie kupic -30 :naughty:

co do problemu policji czy cos.. to mysle ze nie powinno byc rzadnej lipy.. jesli cos to ja z kazdym z lipieckich policjantow sie jako tako znam takze bedzie dobrze raczej :decayed: :decayed:

Chwalić to się będę jak będzie ok, żeby znów się nie okazało że coś nie teges :blink:

A wracając do tego boiska to trza pomyśleć nad tym jak się tam dostaniemy.

Czy każdy na własną rękę (raczej na pewno ktoś się zgubi :embarrassed:) czy przejazd kolumną ze Skierniewic (to by fajnie wyglądało :kox:)

Bo z kiełbachą to bym proponował co by każdy zakupil osobiście i sobie przywiozł i cos do picia też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: o tych nie udaczczników (straznikow texasu ,pilcjantów) bym sie nie martwił.. pare razy mnie tam ganiali bo byłem na :sexinbed: a teraz to mnie omijaja... i moim zdaniem to nam nic zupełnie nie grozi... a i plener na foty fajny.. miejsce ok. moge pomudz w przygotowaniach jak co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grilla zrobimy obok boiska więc nie będzie problemów z kolegą Smoluchem :decayed: może być przejazd ze skierek do lipiec :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to koledzy z Lipiec może spotkajcie sie i dogadajcie jakies szczegóły, bo do spociku coraz bliżej :gwizdanie:

ps. a czy poza nami czterema (skovroon, sebastian, misiek i ja) ktos jeszcze by się pisał na ciepłe kiełbaski w Lipcach Reymontowskich ?[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 23:23_________________________________________________a w ogóle to co tu tak cicho i mało kto się odzywa ?

mamusia nie pozwala korzystać z internetu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz... bo juz nie łapie... macie zamiar zrobic tego grilla na nastepnym spocie czy poprostu w jakis inny weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja cały czas myślałem że mówimy o weekendzie spocikowym ale może nam braknąć czasu na wszystko :chytry:

Więc może jednak te kiełbaski zjemy w inny weekend tak na luzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja cały czas myślałem że mówimy o weekendzie spocikowym ale może nam braknąć czasu na wszystko :chytry:

Więc może jednak te kiełbaski zjemy w inny weekend tak na luzie :mysli:

:mysli: :mysli: pasowało by tak 23-30 maj to są soboty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja cały czas myślałem że mówimy o weekendzie spocikowym ale może nam braknąć czasu na wszystko :chytry:

Więc może jednak te kiełbaski zjemy w inny weekend tak na luzie :mysli:

:mysli: :mysli: pasowało by tak 23-30 maj to są soboty.

nawet lepiej 30,05 bo.. 27.05 mam urodziny.. to postawie urodzinowy browar...

sebastian somlucha to sie nie buj on tam sie boi jezdzic sam.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak mi coś nie wypadnie to będę, a przynajmniej nic w tych dniach nie będę planował. Coś nieoczekiwanego zwasze może się wydarzyć ale na 99.9 jestem.

Dojadę wszędzie bez problemów, mam duże doświadczenie w znajdowaniu celów hehe. Tylko konkretny adres i jestem.

Ogólnie jestem chętny na grila jakiegoś. A co my będziemy robić 16 maja, nawiązuje do zdania że nie będzie czasu. Mogę wziąść interfejs (poprzednio by się przydał), ale laptop uległ uszkodzeniu i chyba nie zdążę odebrać. Ale jak coś to kabelkiem dysponuje i mogę wziąść, wystarczy słówko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co my będziemy robić 16 maja, nawiązuje do zdania że nie będzie czasu.

Standardowo bedziemy robić fotki, bo co niektórzy poczynili mody w swoich furach od ostatniego spocika :cool1:, poza tym mam nadzieję, że uda się nakręcić lepsze filmiki.

No i może teraz troche wiecej polansujemy się kolumną po mieście :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam chcecie ja raczej nie bede mógł 23 bo mam juz plany, a 30 prawdopodobnie jade na MONSTER JAM do chorzowa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz coś mnie ominęło??

Kiedy jest ten spocik?? Co się dzieje 16,23 i 30?? Bo już się pogubiłem.

Jak chcecie co tydzień to ja odpadam, raz na miesiąc z chęcią podjadę ale częściej nie bardzo, bo weekend to najlepszy zarobek.[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 14:21_________________________________________________Do Skierek mam 40 km więc jeszcze do przeżycia, ale do Lipiec mam 60 km. Co tygodniowe spoty w moim przypadku odpadają.

Co miesiąc z chęcią będę dojeżdżał, obojętnie gdzie, może być i do Lipiec.[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 14:23_________________________________________________Aha no i piszę się na wszystko, jak zaplanujecie zdjęcia to ustawię się do zdjęć, jak planujecie kiełbaski też się piszę.

Z tego co zakumałem to planujecie dwa spociki, jeden 16 a drugi 23, albo 30 z kiełbaską. Więc w takim przypadku 16 by mnie nie było przyjadę 23, albo 30. Ale nie wiem czy dobrze zakumałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia data spotu jest jedna i niezmienna i widać ją zawsze w pierwszym poście na każdej stronie tego tematu.

Ale żeby była jasność

III Spocik rozpocznie się w najbliższa sobote (16.05) o godz 17.00 na Parkingu nad Zalewem :hi:

A co do reszty (kiełbask, itp.) to może dogadamy szczegóły na Spociku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...