Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwilę obecną w okolicach Parkingu trochę kropi no i chętnych jest już tylko 5 osób jak dobrze liczę :disgust:[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 16:12_________________________________________________ps. przeczytałem wszystkie posty i widzę, żę chętne są już tylko 3 osoby więc chyba nie ma sensu dzisiaj cokolwiek robić ;(

Dlatego proponuję jednak przełożyć spocik na następną sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli mam nie wyjeżdżać??

Bo jak mam być w Skierkach o 17 to już bym musiał wyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie oficjalnie przekładamy spocik na sobotę 23 maja.

Kto czyta niech zostaje w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dobrze że nie zdążyłem wyjechać, bo bym sam był na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sam byś nie bo w razie co ja bym podjechał jako, że daleko nie mam.

I w takim razie Panowie szykujemy się na sobotę za tydzień i mam nadzieje, że tym razem wszyscy będą zdrowi i się pojawią co by frekwencja była spora :)

No i oby pogoda dopisała :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: :wallbash: :wallbash: A dziś świeci :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:evil: Ewidentnie ktoś kto nie mógł się pojawić modlił się o deszcz w sobotę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że w sobotę będzię dużo cieplej i że będzie można podjechać w koszulkach w nie w kurtkach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jaki tu spokój,

Nic sie nie dzieje,

Nikt sie nie bawi,

Wszyscy sie nudzą."

To jak z tym grillem?? Będzie, nie będzie?? Brać kiełbaski nie brać??

Ja proponuje zrobić tak, że każdy z nas wpłaci komuś, np. mnie :) hehe po 5 zł. Ile się uzbiera to za te pieniążki można kupić kiełbaski, chlebek i ketchup, talerzyki, jakieś napoje (hmy chyba po 10zł by trzeba było). :)

Aha no i gdzieś trzeba znaleźć grilla wmiarę dużego :)

Nie ma w Skierniewicach jakiegoś miejsca wytyczonego na ognisko?? (o właśnie albo ognisko zamiast grilla).

PS Z tym żeby mnie wpłacać to żartowałem, bo ja nie jestem ze Skierek, więc zanim dojadę to mogą się trochę śliskie zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jaki tu spokój,

Nic sie nie dzieje,

Nikt sie nie bawi,

Wszyscy sie nudzą."

To jak z tym grillem?? Będzie, nie będzie?? Brać kiełbaski nie brać??

Ja proponuje zrobić tak, że każdy z nas wpłaci komuś, np. mnie :) hehe po 5 zł. Ile się uzbiera to za te pieniążki można kupić kiełbaski, chlebek i ketchup, talerzyki, jakieś napoje (hmy chyba po 10zł by trzeba było). :)

Aha no i gdzieś trzeba znaleźć grilla wmiarę dużego :)

Nie ma w Skierniewicach jakiegoś miejsca wytyczonego na ognisko?? (o właśnie albo ognisko zamiast grilla).

PS Z tym żeby mnie wpłacać to żartowałem, bo ja nie jestem ze Skierek, więc zanim dojadę to mogą się trochę śliskie zrobić :)

Kolego pomysl byl zeby Grilla zrobic w Lipcach Reymontowskich. Miejsce na niego juz mniej wiecej mamy zaplanowane teraz tylko trzeba przelozyc zamiary na czyny i juz.

Jesli chodzi o kielbaski % i tak dalej to ja jestem zdania zeby to kazdy sam sobie poprzywozil..

grilla to bysmy napewno jakiegos skombinowali.. jakis stolik i kilka krzesel tez by sie utworzyło :naughty: :naughty:

Jeszcze musze dokladnie obgadac to wszystko z moim wspolorganizatorem Sebastianem.. jak juz to zrobimy to napewno wygłosimy tutaj termin miejsce itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie pomysł dobry tylko, że chyba dla ludzi ze Skierek bo ja np nie dam rady jechać w tygodniu żeby dowieść kasę na ogarnięcie tego więc może spotkamy się w sobotę nad zalewem i stamtąd ruszymy na jakieś zakupy małe w stylu jakaś szamka bo wieźć ze sobą chyba nie ma co bez lodówki :decayed: i mogli byśmy się spyknąc z godzinę wcześniej żeby bez stresu to ładnie ogarnąć no i po zakupolach ruszyć paradą (zahaczając o miasto) na miejsce gdzie miało by się odbyć to wszystko ja mogę na bagażnik zapakować grilla o ile mam ruszt bo tego nie jestem pewien :polew: co Wy na taką opcję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się pisze na współnego grila lub ognicho.

Natomiast czy każdy przywozi swoje zaopatrzenie czy się składamy i po drodze się kupi to dla mnie nie ma różnicy, żeby się coś takiego tylko odbyło, to by było fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kilełbaskami to lepiej byłoby się jakoś dogadać i żeby moze ktoś kupił wczesniej bo w sobote o 17 czy nawet 16 będzie cięzko znalezc sklep z wedliną, no chyba że Tesco czy Kaufland.

A napoje wszelkeij maści to juz można po drodze :naughty:

Aha, ja się musze zorientować czy niedaleko naszego parkingu można zorganizować ognisko legalnie, bo jest tam takie miejsce wybetonowane (30 metrów od Parkingu) o którym zupełnie zapomniałem :embarrassed: [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 15:46_________________________________________________ps.co tu taka cisza ?

ktos bedzie w ta sobote na spociku :gwizdanie:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mogę mieć potężny problem z dotarciem bo w piątek mam kawalerski u kumpla a wątpię, że zdążę wrócić wśród żywych do 16 czy 17 na drugi dzień :gwizdanie:, ale jeśli się ogarnę to będę czyli jest 30/70 tak mniej więcej u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mogę mieć potężny problem z dotarciem bo w piątek mam kawalerski u kumpla a wątpię, że zdążę wrócić wśród żywych do 16 czy 17 na drugi dzień :gwizdanie:, ale jeśli się ogarnę to będę czyli jest 30/70 tak mniej więcej u mnie

Pulpit to nie zalewaj sie tak bardzo i dasz rade :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to takie hop siup bo w sumie wczoraj się juwenalia skończyły :gwizdanie: i teraz to żeby mnie coś ruszyło to muszę w siebie konkretne ilości lać, a omydlać to raczej się nie da, bawimy się w mocno kameralnym gronie, a poza tym skład jest taki z którym znam się od gówniarza, ale tak jak mówię może się zjawie. może uda mi się namówić kolesia z b5 to bym przyleciał z nim jak pasażer i by była jedna fura więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy to takie hop siup bo w sumie wczoraj się juwenalia skończyły :gwizdanie: i teraz to żeby mnie coś ruszyło to muszę w siebie konkretne ilości lać, a omydlać to raczej się nie da, bawimy się w mocno kameralnym gronie, a poza tym skład jest taki z którym znam się od gówniarza, ale tak jak mówię może się zjawie. może uda mi się namówić kolesia z b5 to bym przyleciał z nim jak pasażer i by była jedna fura więcej

heeh to fakt ciezka sprawa... co jak co ale bedziemy wyczekiwac :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze nie sciemniac i na spociku sie pojawiac :tongue4:

jezeli nie jako driver to chociaz jako pasazer :friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...