Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no a jak :decayed: juz jest po przeglądzie i ubezpieczona :tongue4: jeszcze tylko trza zarejestrowac i ogień :naughty:

no i wyklepać :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja dzisiaj spacerując po warszawce natknąłem sie na to cudo :slina:

rs411.jpg

Opublikowano

no ja miałem przyjemność jeździć tą furką i jest fajna między światłami łapie 200 km/h :naughty:

no i do tego bardzo przyzwoicie się trzyma drogi a i hamowanie jest fajne :gwizdanie:

Opublikowano

no ja miałem przyjemność jeździć tą furką i jest fajna między światłami łapie 200 km/h :naughty:

no i do tego bardzo przyzwoicie się trzyma drogi a i hamowanie jest fajne :gwizdanie:

a co dopiero Audi R8 :naughty:

Opublikowano

no R8 to jest już totalny rzeźnik, ale szczerze

rs6 plus modzik za 18k euro i ponad 700 km się robi i wtedy można się bawić

ja tego rs'a 4 upalałem w anglii i tam trochę fajnych furek lata

no i trafiła się nam R8 na autostradzie i tak do 180 nie było tak bardzo widać że odjeżdża ale później to już był ogień i poszła

Opublikowano

no R8 to jest już totalny rzeźnik, ale szczerze

rs6 plus modzik za 18k euro i ponad 700 km się robi i wtedy można się bawić

Taa, 700 km to jest to, ciekawe jak ze spalaniem :wink4:

Opublikowano

jeśli kogoś stac na taki samochód to spalanie jest chyba totalnie nie ważnym szczegółem

mnie to bardziej ciekawi ile kosztuje ubezpieczenie czegoś takiego :gwizdanie:

Opublikowano

jeśli kogoś stac na taki samochód to spalanie jest chyba totalnie nie ważnym szczegółem

mnie to bardziej ciekawi ile kosztuje ubezpieczenie czegoś takiego :gwizdanie:

zadzwoń do jakiejś firmy ubezpieczeniowej to Ci wyliczą przez telefon :decayed:

ja juz dzisiaj swoją furką brykałem po skierach :kox::naughty:

Opublikowano

no ja przedwczoraj zrobiłem pierwsze 200 km/h tej zimy :decayed:

Opublikowano

no ja przedwczoraj zrobiłem pierwsze 200 km/h tej zimy :decayed:

mi dzisiaj jak wracalem z gor 220 chwilowo wskoczylo :tongue4:

B6 3.0 V6 ganialem... A w zasadzie to probowalem ja gonic :>[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 21:54_________________________________________________a kolega Malin to w ogóle żyje?

rzucił mi sie dzis w oczy pod tesco w SKC..

Opublikowano

ale Wy szybko jeżdzicie :tongue4: :tongue4:

odnawiam zaproszenie na spota VAG SKIERNIEWICE, teraz juz cieplej to może ktoś się skusi :wink4:

Opublikowano
odnawiam zaproszenie na spota VAG SKIERNIEWICE, teraz juz cieplej to może ktoś się skusi wink4

Ja podjadę jak założe alu 18" bo na stalówkach 15" to aż wstyd :embarrassed:

I przy okazji sądzicie Pany, że można już powol szykować się na zmianę oponek czy jeszcze poczekać :mysli:

Ja chciałbym założyć letnie kapcie w ten weekend lub za 2 tygodnie.

A jak Wy ?

Opublikowano

ja bym jeszcze poczekał :gwizdanie:

Opublikowano
odnawiam zaproszenie na spota VAG SKIERNIEWICE, teraz juz cieplej to może ktoś się skusi wink4

Ja podjadę jak założe alu 18" bo na stalówkach 15" to aż wstyd :embarrassed:

I przy okazji sądzicie Pany, że można już powol szykować się na zmianę oponek czy jeszcze poczekać :mysli:

Ja chciałbym założyć letnie kapcie w ten weekend lub za 2 tygodnie.

A jak Wy ?

ja jak co roku w połowie marca pomyśle nad zmianą :wink4:
Opublikowano
odnawiam zaproszenie na spota VAG SKIERNIEWICE, teraz juz cieplej to może ktoś się skusi wink4

Ja podjadę jak założe alu 18" bo na stalówkach 15" to aż wstyd :embarrassed:

I przy okazji sądzicie Pany, że można już powol szykować się na zmianę oponek czy jeszcze poczekać :mysli:

Ja chciałbym założyć letnie kapcie w ten weekend lub za 2 tygodnie.

A jak Wy ?

jeszcze są mrozy przeciesz, wiczorem to slizgawka jak cholera wszedzie. Kiedyś się tak pośpieszyłem i z łodzi ledwo dojechalem do domu 40 km/h max :wallbash:

Opublikowano

Nie no chłopaki trzeba zaraz jak sie ociepli troche poważniej pomyślec o spocie :tongue4: bo ramki juz przykurzone leżą :naughty: :naughty:

Opowiem wam jaka mialem dzis akcje pod m1 w łdz :kwasny: :kwasny:

postawiłem swoją A4 obok srebrnego B7 avant z naklejką na klapie a4 club.eu :angry: :angry: bo akurat obok niej było miejsce..

troche krzywo na nia spojżalem zamknalem swoja no i nic.. poszedlem do media markt'u

kupiłem myszkę wracam... a tu ten S****ysyn z tej srebrnej napisał przy mojej naklejce na klapie a4-klub.pl na brudzie paluchem drukowanymi literami napis SHIT..

mówię o nieeee..... :bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3:

że z natury jestem mściwy.. to Lamusowi zerwałem szybciutko tą jego naklejke z klapy i przykleilem na kostce brukowej obok jego B7...

mało tego.. antenke od CB mu wykrzywiłem w kosmos :polew:

uchachany odjechałem z nadzieją ze juz nigdy na oczy tej paskudnej b7 nie zobacze :rolleyes:

Opublikowano

Dobre Tomuś :polew:

Chciałem wystawić swoją byłą w dziale sprzedam i pupa bo wymyślili sobie ograniczenie od 50 wątków :kwasny: chyba nic się z tym nie poradzi nie?

http://allegro.pl/show_item.php?item=934615673

Opublikowano

Dobre Tomuś :polew:

Chciałem wystawić swoją byłą w dziale sprzedam i pupa bo wymyślili sobie ograniczenie od 50 wątków :kwasny: chyba nic się z tym nie poradzi nie?

http://allegro.pl/show_item.php?item=934615673

Jak chcesz to ja Ci moge wystawic :)
Opublikowano

to jakbyś mógł to poproszę :) tylko napisz tam, że to moja i podaj mój nr :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.