Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

głos poszedł :wink4:

Opublikowano

Ja też zagłosowałem :)

Opublikowano

no ja też zagłosowałem

Opublikowano

też oddałem głosik :wink4:

Opublikowano

coś słabo nam idzie to głosowanie :tongue4: jest nas 45 tys na forum a głosów tylko 4000 :confused4:

Opublikowano

teraz może będzie lepiej bo jest zjednoczenie sił zobaczymy co wyjdzie ale całe AUDI trzyma się razem :decayed:

Opublikowano

mnie śmieszą a zarazem wk***iają akcje które odwala np klub nissana...- 1000 czlonków a głosów ponad 5tys.. :wallbash: :wallbash: :wallbash: bylo juz tak ze tych co botowali zrzucili na dol stawki.. a wtedy bylismy na chwile drudzy.. ale spowrotem wrocili jakims cudem na gore stawki.. mowie o passatach, bmw, mitsumaniakach, mazdaspeed itd..

dobrze ze mamy tyle klubów audi i wszyscy sobie pomagamy.. moze cos z tego dobrego wyniknie :wink4:

Opublikowano

a widzieliście co się działo z trabantami 68 członków chyba było a mieli chyba 6k głosów czy coś takiego i jak się patrzyło w jakim tempie przybywają im głosy to po prostu szczeka opadała :confused4:

ale ich akurat uwalili i zabrali całe pkt i lecą od nowa

ja ze swojej strony robię tyle, że z racji tego że mieszkam na akademiku biegam po pokojach i oddaje głosy na kogo trzeba :decayed:

Opublikowano

:hi: I CO PANY WYMYSLIMY JAKIEGOS SPOTA?? CZY CZEKAMY DO LATA???? :polew:

Ty Panie dzisiaj mnie ładnie puściles przy wyprzedzaniu :tongue4: przed kołacinkiem :tongue4: nawet trzasnąłem awaryjne i dlugimi po ślepiach dałem :naughty:

zebys mnie zabil to nie kojaze wcale tej akcji :embarrassed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: I CO PANY WYMYSLIMY JAKIEGOS SPOTA?? CZY CZEKAMY DO LATA???? :polew:

Ty Panie dzisiaj mnie ładnie puściles przy wyprzedzaniu :tongue4: przed kołacinkiem :tongue4: nawet trzasnąłem awaryjne i dlugimi po ślepiach dałem :naughty:

zebys mnie zabil to nie kojaze wcale tej akcji :embarrassed:

mozesz nie kojażyć bo nie jechalem swoją A4 tylko granatowm Golfem V potem tez na stacje w kolacinie podjechales a ja sie tankowalem w tym samym czasie..[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 11:34_________________________________________________No chłopaki co tak ucichliście ? :gwizdanie: :gwizdanie:

jeszcze troche i nas łodziaki przegonią :tongue4:

Opublikowano

nie ma opcji nie dajemy się

powoli trzeba myśleć nad datą jakiegoś spotu

to się rozbuja troszeczkę

Opublikowano

no trzeba trzeba bo ja mam nowy nabytek :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a no właśnie a dałeś już jakiś opis na forum ?? bo widzie że opis już zmieniony :naughty:

Opublikowano

Jeszcze nic nie dałem, bo nie mam za bardzo czasu, ale jak będzie chwila to coś napisze :wink4: a jak ją umyje to wrzuce fotki :decayed:

Opublikowano

Jeszcze nic nie dałem, bo nie mam za bardzo czasu, ale jak będzie chwila to coś napisze :wink4: a jak ją umyje to wrzuce fotki :decayed:

a ja już widziałem, dotykałem a nawet siedziałem w niej :kox: :kox:
Opublikowano

Pogratulować nabytku :good:

Opublikowano

podziękował :decayed:

Opublikowano

to teraz klan B6 będzie w ekipie skierniewickiej :naughty:

gratki nowego wozidełka :wink4:

Opublikowano

no a jak :decayed: juz jest po przeglądzie i ubezpieczona :tongue4: jeszcze tylko trza zarejestrowac i ogień :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.