Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da sie i u nas ostatnio na Kauflandzie lataliśmy :cool1:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te rameczki doszły już ? :mysli:

Opublikowano

no doszły tylko trzebe skrecić spota żeby poodbierać...

może sie przyłaczycie do nas w niedziele pod Kauflandem o 19 i bedzie z głowy:

http://vag-skierniewice.pl/

Opublikowano

Te rameczki doszły już ? :mysli:

Taa rameczki juz dawno doszły...

PREZES rusz troche głową i wymyśl jakiegos spota :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

A co tu myśleć zawijajcie w niedziele pod Kaufa to się zintegrujemy razem :drunk::thumbup:

Opublikowano

A co tu myśleć zawijajcie w niedziele pod Kaufa to się zintegrujemy razem :drunk::thumbup:

Pomysł nie jest zły :good:

Można podjechać pod Kaufa i spotkać się w większej grupie. Ja dam rade a jak reszta?

Opublikowano

ja tez raczej dam rade :tongue4: chociaż w sobote mam duży kulig ale spoko :tongue4: a jak chcecie takie sanki to ja moge cos stworzyć :decayed:

Opublikowano

Zapraszam w imieniu Vag Skierniewice, bedzie nam niezmiernie miło :good:

Opublikowano

Aha, zapomniałem się pochwalić że jakiś czas temu ktoś mi zaj...ał z przedniego grilla 4 magiczne kółeczka :audi:

Parkuje fure pod stacją kiedy jade do roboty pociągiem i to stamtąd zwineli mi znaczek :rant:

Całe szczęście że mam drugiego grilla więc kółeczka sobie mogę założyć. Na razie jeżdzę bez :embarrassed:

Żebym im za kare już nie stanął :takiego: ( nie mówię o samochodzie)

Opublikowano

uuu nie fajnie

:thumbdown:

Opublikowano

No i jak będą chętni jutro na spota?? Skovroon bedziesz miał czas podjechać z tymi rameczkami pod Kaufa o 19??

Opublikowano

No i jak będą chętni jutro na spota?? Skovroon bedziesz miał czas podjechać z tymi rameczkami pod Kaufa o 19??

niee :kwasny: niestety ja nie dam rady... :disgust: Moze w przyszlym tygodniu.
Opublikowano
:hi: I CO PANY WYMYSLIMY JAKIEGOS SPOTA?? CZY CZEKAMY DO LATA???? :polew:
Opublikowano

No i jak będą chętni jutro na spota?? Skovroon bedziesz miał czas podjechać z tymi rameczkami pod Kaufa o 19??

niee :kwasny: niestety ja nie dam rady... :disgust: Moze w przyszlym tygodniu.

No trudno, wysyłałem Ci moj nr kom więc jak tylko bedziesz gdzieś sie kręcił po Skierkach to dzwoń, teraz siedze w domu całe dnie to w kazdej chcwili moge gdzieś podjechać :good:

:hi: I CO PANY WYMYSLIMY JAKIEGOS SPOTA?? CZY CZEKAMY DO LATA???? :polew:

Spocik Audi to chyba na wiosne wypali bo jakoś chyba wszyscy sie zimy boją :tongue4:

Tak czy tak jak ma ktoś chęć to pod Kauflandem zawsze jestem i pare autek z rodziny VAG, więc zapraszam! :>

Opublikowano

:hi: I CO PANY WYMYSLIMY JAKIEGOS SPOTA?? CZY CZEKAMY DO LATA???? :polew:

Ty Panie dzisiaj mnie ładnie puściles przy wyprzedzaniu :tongue4: przed kołacinkiem :tongue4: nawet trzasnąłem awaryjne i dlugimi po ślepiach dałem :naughty:
Opublikowano

Niestety pod Kaufa nie zdołałem podjechać bo przeciągnął mi się wyjazd do rodzinki i wróciłem do chaty po 19 :confused4:

Ale spróbuję być za tydzień, tym bardziej, że mają dojechać rameczki :naughty:

Opublikowano

Ale spróbuję być za tydzień, tym bardziej, że mają dojechać rameczki :naughty:

Postaram sie :wink4:
Opublikowano

Pany w związku z typowo Syberyjską pogodą może tą niedzielę jednak sobie odpuścimy spot przy Kaufie :mysli:

Ja generalnie jestem zmarźluch i nie za bardzo widzi mi się spocik przy temp. -15 lub więcej

Co Wy na to ?

Opublikowano

Wasza sprawa, grupa Vag Skierniewice jest zaprawiona w syberyjskich warukach więc i tak bedziemy, tyle że mamy się spotkac po kaufem a póżniej iść do knajpy gdzieś, najprawdopodobniej do Pszczółki :)

Opublikowano

Pany w związku z typowo Syberyjską pogodą może tą niedzielę jednak sobie odpuścimy spot przy Kaufie :mysli:

Ja generalnie jestem zmarźluch i nie za bardzo widzi mi się spocik przy temp. -15 lub więcej

Co Wy na to ?

ja jestem tego samego zdania :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.