Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rzeźnicki tekst :polew:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zlot ku pamięci tragicznie zmarłego klubowicza klubu skierniewickiego ITCS więcej info tutaj------> http://discserv.cal.pl/itcs/Publikacja6.pdf

Zapraszamy serdecznie :hi:

Opublikowano

chłopaki cos nam słabo idzie ta gonitwa za Łodziakami :tongue4: Prezes bedzie niezadowolony :angry: :angry: :angry::polew:

Opublikowano

Prezes bedzie niezadowolony :angry: :angry: :angry::polew:

Ciekawe czy nam jakieś prezenty przywiezie :mysli::polew:

Opublikowano

np. top 10 zdjęć panienek na plażach :decayed:

Opublikowano

taką mógłby nam Pablo przywieźć :naughty: :naughty: jessicaalba898.jpg

Opublikowano

Ubraną??

Opublikowano

to pewnie zależy od tego na jakich plażach robi się takie zdjęcia :decayed:

Opublikowano

Ubraną??

może lepiej zeby była ubrana bo jak wysiadzie z samolotu w polsce to zamarznie :disgust:

ale na spociku ja odpowiednio rozgrzejemy :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

wyluzujcie Panowie to nie wyscig szczurów :polew:

a o takiej Panience to mozecie sobie tylko pomarzyc i popatrzec na zdjęcia :naughty: :naughty: :gwizdanie:

i co wybiera sie ktos na zadębie w sobote lub niedziele? oczywiscie w zwiazku z ogloszeniem pare postow wyzej :cool1:

Opublikowano

wyluzujcie Panowie to nie wyscig szczurów :polew:

a o takiej Panience to mozecie sobie tylko pomarzyc i popatrzec na zdjęcia :naughty: :naughty: :gwizdanie:

i co wybiera sie ktos na zadębie w sobote lub niedziele? oczywiscie w zwiazku z ogloszeniem pare postow wyzej :cool1:

ja raczej nie bede...
Opublikowano

a o takiej Panience to mozecie sobie tylko pomarzyc i popatrzec na zdjęcia :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Ładniejsze nogą z łóżka spychałem :cool1::naughty:

i co wybiera sie ktos na zadębie w sobote lub niedziele? oczywiscie w zwiazku z ogloszeniem pare postow wyzej :cool1:

Jak będzie ładna pogoda to zajrzę nad zalew.

Opublikowano

No ja jeszcze nie wiem ogólnie mam dużo roboty i nie wiem czy się wyrobię. Jak się wyrobię to będę.

Opublikowano

wszyscy wyjechali na wakacje i zapomnieli zostawić wiadomości ?? :polew: nie ładnie :decayed::wink4:

Opublikowano

no ja tam na Hawajach jestem tak cieplo ze szok :wink4:

Opublikowano

no ja tam na Hawajach jestem tak cieplo ze szok :wink4:

ja na Maroko i tez nie jest źle... :wink4: :wink4:
Opublikowano

na grzybkach w Żywcu też nie jest źle :>

Opublikowano

Hej a może zorganizujemy sobie w tą sobotę grilla (04.07), może jakieś ognisko?? Ciepło zaczyna się robić, by się coś przydało. Niech każdy weźmie ze sobą co uważa i już.

Opublikowano

Hej a może zorganizujemy sobie w tą sobotę grilla (04.07), może jakieś ognisko?? Ciepło zaczyna się robić, by się coś przydało. Niech każdy weźmie ze sobą co uważa i już.

Własnie mozna by sie w koncu powaznie nad tym zastanowic... :mysli: :mysli:

Może poczekamy na Prezesa bo chyba jutro albo pojutrze wraca i wtedy podejmiemy jakas decyzje??[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 12:11_________________________________________________W sumie ja to najchetniej bym teraz w ogole z domu nie wychodzil... :/ :/ dobrze ze klima w czarnej dobrze chłodzi bo w ogole bylaby kicha :wink4::JC_fan: :JC_fan: :JC_fan:

Opublikowano

no u mnie tez lux klimka smiga ;] az milo wejsc do autka jak taki skwar na dworzu :decayed:

co do grilla u mnie jedynie niedziela zostaje choc tez nie do konca, akurat ta teraz bede mial chyba wolna...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.