Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na razie pogoda nie jest zła i do niedzieli ma być w miare ok, więc może jednak boisko na powietrzu nad Zalewem?

Ja dziś grałem w kosza po 18 i zimno mi nie było :gwizdanie:

No chyba że macie delikatne tyłki i sie boicie zmarznąc :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak na razie pogoda nie jest zła i do niedzieli ma być w miare ok, więc może jednak boisko na powietrzu nad Zalewem?

Ja dziś grałem w kosza po 18 i zimno mi nie było :gwizdanie:

No chyba że macie delikatne tyłki i sie boicie zmarznąc :tongue4:

dobra jesli tak mowisz to gramy na dworzu ;] jeszcze powinno dac rade, jak bedzie wiecej chetnych to moze skolujemy hale ;]

to co w sobote o ktorej o 15 nad zalewem?[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 19:40_________________________________________________P.S wezcie piłke do nogi :wink4:

Opublikowano

ja dzisiaj grałem pierwszy raz od czerwca i powiem, że mam kłody nie nogi ja to chyba będę trochę paraolimpijski styl reprezentował :wallbash:

Opublikowano

dobra jesli tak mowisz to gramy na dworzu ;] jeszcze powinno dac rade, jak bedzie wiecej chetnych to moze skolujemy hale ;]

to co w sobote o ktorej o 15 nad zalewem?[br]

P.S wezcie piłke do nogi :wink4:

ja mam piłe do kosza, ale nie dam jej do kopania :wink4:

Opublikowano
:hi: witam widze ze sie dzieje mnie ze dwa miesice mnie tu nie było... ja w piłke chetnie pogram tylko kiedy i gdzie? a na zalewem mozna grac w lankach czy buty na hale bardziej? ps. przegoniliscie łodzi. no ladnie ladnie to teraz pora na warszawke :kox:
Opublikowano

:hi: witam widze ze sie dzieje mnie ze dwa miesice mnie tu nie było... ja w piłke chetnie pogram tylko kiedy i gdzie? a na zalewem mozna grac w lankach czy buty na hale bardziej? ps. przegoniliscie łodzi. no ladnie ladnie to teraz pora na warszawke :kox:

w pierwszym poscie jest zawsze info o najblizszym spocie i chcemy zapykac meczyka wlasnie teraz na tym spocie w tą sobotę tj. 10 października o godzinie 15 miejsce zalew ul. konwaliowa tam gdzie odbywaja sie nasze spoty :wink4:

mysle ze lepsze będą jednak halówki na ta nawierzchnie, ale wezcie co tam sobie chcecie zeby nie bylo ze ktos sie gibnie czy cos i bedzie zonk :gwizdanie:

a no i przydalaby sie piłka do nogi ;] ale narazie nikt nie napisal ze wezmie wiec nie wiem będziemy grać chyba butelka :naughty:

P.S fajnie by bylo gdyby nas bylo z 10-12 osób chociaz :wink4:

pozdro Tobi_one :hi:

Opublikowano

Ja gdybym miał piłke to bym zabrał.. :naughty:

ale jak pamiętam to mój pies się nią kiedys zajął.. :kwasny:

Opublikowano

miejmy jeszcze nadzieję, że w sobotę dopisze pogoda :mysli:

Opublikowano

miejmy jeszcze nadzieję, że w sobotę dopisze pogoda :mysli:

a jak nie tfu tfu :P to mozemy cala ekipa podjechac na hale ;) moze bedzie wolne akurat czy cos tzn. oczywiscie jak bedziecie mieli ochote :wink4:

Opublikowano
:hi: sory nie doczytałem jak zdarze ta pogram z wami :wink4:
Opublikowano

:disgust:

jak widac za ciepło nie będzie :kwasny: 11-12 st.

http://pogoda.interia.pl/miasta?id=11916

moze jednak cos z tą halą pomyslimy?? ile tam w classicu kosztuje wynajecie?? orientuje sie ktos??

Opublikowano

Tobi, chyba powinien wiedzieć po ile ta hala.

Ja wiem, że jutro odbieram dokładki i tylny zderzak od lakiernika ( bo termin malowania opoznił sie o tydzień) i z rana będę walczył z montażem, żeby na 15 fura była już cała i nie wyglądała jakby ktoś mi wjechał w zad :decayed:

Opublikowano

Tobi, chyba powinien wiedzieć po ile ta hala.

Ja wiem, że jutro odbieram dokładki i tylny zderzak od lakiernika ( bo termin malowania opoznił sie o tydzień) i z rana będę walczył z montażem, żeby na 15 fura była już cała i nie wyglądała jakby ktoś mi wjechał w zad :decayed:

wreszcie !! :decayed: jutro ocenimy :wink4:
Opublikowano

słuchajcie hala jest po 60 zł za 1 h 30 min wiec jak bedzie z 10-12 osob to koszty nie za duze wyjda ;) ( mowa tutaj o classicu ) tylko czy bedzie wolne, jak podjedziemy ekipa to napewno gdzies cos znajdziemy, jak nie w classicu to na tetmajera np.

Opublikowano

A jak nie będzie nic wolnego to pojedziemy na piwko bezprocentowe czyli "Kubusia" :wink4:

Aha, mój zawodnik się rozchorował czyli jednego mniej :(

Opublikowano

no i ja odpadam chory jestem ostrawo i raczej nie dam rady

kurde zawsze jakiś zonk wychodzi :wallbash:

Opublikowano

czyli chyba nici z piłki :wallbash:

no nic ja tam podjade o 15 nad zalew zobaczymy...

Opublikowano

Panowie mnie też bierze jakaś cholera ale nie daje się i będę.

Tym bardziej, że słonko ładnie świecie więc jest szansa że się utrzyma.

Więc kto może chodzić to przyjeżdzać i się nie wykręcać !!

Opublikowano

nie jest najgorsza ta pogoda, wiec nastawiam sie na meczyka oby dopisalo graczy... :wink4:

Opublikowano

mam nadzieję, że będzie nas więcej niż osób aktualnie piszących :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.