Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co to za robota? :decayed:

złota robota panie Kierowniku, złota :decayed:

pięknie się ściąga pliki z neta. 100 MB w niecałą minutke, czyli film w Divx około 7 minut :cool1:

Oczywiście nie żebym ściagał tylko tak dla przykładu podałem :wink4:. Zresztą ostatnio przerzuciłem się z Divx na filmy w HD, obraz masakra :slina:

Dla pocieszenia powiem że w chacie mam jedyne 2Mb czyli 10 razy wolniej niz w robocie :embarrassed:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to sciagniesz mi pare filmow :>

Opublikowano

607036563.png

a u mnie tak na akademiku lata net do Twojego podejścia nie ma ale przez noc ponad 15 GB spokojnie ściągam :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

607036563.png

a u mnie tak na akademiku lata net do Twojego podejścia nie ma ale przez noc ponad 15 GB spokojnie ściągam :naughty:

Pulpit, całkiem nieźle. :good:

[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 14:54_________________________________________________No i znów cisza jak makiem zasiał :no:

Tobi , może podaj linka i zachęć ludzi do nowego forum'a.

Opublikowano

www.roadsbusters.home.pl

forum dopiero sie rozkreca, ale jak ktos chce to zapraszam do logowania sie... z gory sorki za błędy na forum, ale tak jak mowie dopiero sie rozkreca :wink4:

Opublikowano

a co to za robota? :decayed:

złota robota panie Kierowniku, złota :decayed:

pięknie się ściąga pliki z neta. 100 MB w niecałą minutke, czyli film w Divx około 7 minut :cool1:

Oczywiście nie żebym ściagał tylko tak dla przykładu podałem :wink4:. Zresztą ostatnio przerzuciłem się z Divx na filmy w HD, obraz masakra :slina:

Dla pocieszenia powiem że w chacie mam jedyne 2Mb czyli 10 razy wolniej niz w robocie :embarrassed:

A czym sie zajmujesz ze w pracy Ci potrzebny taki net???

Opublikowano

a co to za robota? :decayed:

złota robota panie Kierowniku, złota :decayed:

pięknie się ściąga pliki z neta. 100 MB w niecałą minutke, czyli film w Divx około 7 minut :cool1:

Oczywiście nie żebym ściagał tylko tak dla przykładu podałem :wink4:. Zresztą ostatnio przerzuciłem się z Divx na filmy w HD, obraz masakra :slina:

Dla pocieszenia powiem że w chacie mam jedyne 2Mb czyli 10 razy wolniej niz w robocie :embarrassed:

A czym sie zajmujesz ze w pracy Ci potrzebny taki net???

Pewnie nie wiecie.. ale Paweł ma własną stronę z filmami porno :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i musi jakos sprawnie te filmy na serwer ładować heheh :naughty: :naughty:
Opublikowano

A czym sie zajmujesz ze w pracy Ci potrzebny taki net???

Pewnie nie wiecie.. ale Paweł ma własną stronę z filmami porno :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i musi jakos sprawnie te filmy na serwer ładować heheh :naughty: :naughty:

Taa :decayed:

A przy okazji potrzebuje aktora, bo jeden z moich najlepszych aktorów w czasie kręcenia filmu skręcił sobie ......narzędzie pracy :gwizdanie:

Są może chętni ? :tongue4:

Opublikowano

A czym sie zajmujesz ze w pracy Ci potrzebny taki net???

Pewnie nie wiecie.. ale Paweł ma własną stronę z filmami porno :tongue4: :tongue4: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: i musi jakos sprawnie te filmy na serwer ładować heheh :naughty: :naughty:

Taa :decayed:

A przy okazji potrzebuje aktora, bo jeden z moich najlepszych aktorów w czasie kręcenia filmu skręcił sobie ......narzędzie pracy :gwizdanie:

Są może chętni ? :tongue4:

ile płacisz?? :polew:

Opublikowano

A dziś przeglądając Allego trafiłem na coś takiego :gwizdanie:

59545311.jpg

Focus ST na felach jak moje tyle że 19" :kox:

Opublikowano

felgi fajne, ale ford zawsze będzie fordem :wink4:

Opublikowano

felgi fajne, ale ford zawsze będzie fordem :wink4:

niektórzy mówią "ford gówno wort" :decayed:

Opublikowano

felgi fajne, ale ford zawsze będzie fordem :wink4:

niektórzy mówią "ford gówno wort" :decayed:

bo to prawda :polew:

nowinka: zostaje przy moim audi.. :naughty: narazie na nic innego nie zmieniam... :no:

Opublikowano

nowinka: zostaje przy moim audi.. :naughty: narazie na nic innego nie zmieniam... :no:

:good:

Opublikowano

bardzo dobra decyzja :good:

panowie nie orientujecie się jak jest z cabrio w zimie ? bo wpadł mi do głowy pewien pomysł :naughty:

felgi fajne, ale ford zawsze będzie fordem :wink4:

niektórzy mówią "ford gówno wort" :decayed:

nie kupuje się samochodów na f fordów fiatów i francuskich :decayed:

Opublikowano

ale spamujecie ojaaa :naughty:

ja bym sie mógł wybrać, ale samemu to tak nie fajnie :tongue4:

Opublikowano

ja już na zimówkach to nawet nie ma się co pokazywać :embarrassed:

zresztą cały weekend siedze w robocie - trzeba odpracować poprzedni długi weekend

Opublikowano

no trochę nam temat umarł :thumbdown:

ja szczerze to bym się przejechał, ale mam sporo do nadrobienia w szkole i szykuje mi się dużo nauki bo mam tak zwany co roczny listopadowy wysyp kół :sick3:

Opublikowano

no trochę nam temat umarł :thumbdown:

temat coś umarł również nasz skierniewicki :confused4:

ale jako "Prezes zamieszania" postaram się go rozruszać :wink4:

Nie wiecie Pany gdzie jest jakiś fajny duży plac, gdzie można byłoby sobie podriftować :mysli:

Oczywiscie nie teraz na asfalcie tylko za jakiś czas jak spadnie śnieg :naughty:

No i najlepiej, żeby nie było za dużo latarni i wysokich krawężników no i gdzieś z dala od ludzi :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.