Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chowane ramki rejestracyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej
tak jak w temacie... uzywal ktos czegos takiego ?
znalazlem na alledrogo cos takiego

http://allegro.pl/ramka-ramki-pod-rejestracje-z-roleta-ramki-2szt-i4924309367.html

widzialem tez gdzies na filmiku ramki ktore sie po prostu chowaja w zderzak...

oraz cos takiego :)

https://www.youtube.com/watch?v=SimLq2AeXCc

Opublikowano

Ale w jakim celu chcesz to zakupić ?

Opublikowano

Będzie udawał Bogusia z M3 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A czy to wazne w jakim celu ?
Jesli nie masz kokretnej odp to po co spamowac

Opublikowano

tak jak w temacie... uzywal ktos czegos takiego ?

Zbędny bajer.

Myślę że nikt normalny na tym forum tego nie ma.

Opublikowano

dobre przed radarami stacjonarnymi

Opublikowano

Mówisz ?

A co z naklejką na szybie ???

Opublikowano

Mówisz ?

A co z naklejką na szybie ???

Dokladnie :facepalm: nikt zdrowy na umysle tego nie kupi, chyba ze ma chory czerep.... wtedy tylko specjalista

Opublikowano

Mówisz ?

A co z naklejką na szybie ???

Dokladnie :facepalm: nikt zdrowy na umysle tego nie kupi, chyba ze ma chory czerep.... wtedy tylko specjalista

No cóż ,na tylnej szybie naklejki nie ma.A może tylko ja nie mam????????????

A zdarzyło mi się w ubiegłym roku zapomnieć o fotoradarze stacjonarnym i trzy razy od tyłu zonk.

Poradziłem sobie z tym w inny sposób,ale na zdjęcia z tyłu jest to jakieś rozwiązanie.I nie trzeba mieć chorego czerepu.

Opublikowano

zdarzyło mi się w ubiegłym roku zapomnieć o fotoradarze stacjonarnym i trzy razy od tyłu zonk

Jeśli zapomniałeś to i ramka nie pomoże, no chyba że tablice będą cały czas zasłonięte.

A to już mandacik za to się należy z marszu.

na zdjęcia z tyłu jest to jakieś rozwiązanie

To nie jest rozwiązanie kolego.

Jedynym rozwiązaniem jest jazda zgodnie z przepisami.

I dla ciebie i dla innych jest to bezpieczniejsze.

Nikt ci nie zabroni tego instalować ale każdy powie że źle robisz.

To tak jak z motocyklistami którzy wyginają tablice rejestracyjne.

Choć sam nim jestem od wielu lat, to jak widzę kogoś takiego to od razu nasuwa mi się jedno słowo.

A pisze się ono tak.

DEBIL

Edytowane przez Fido

Opublikowano

Czytam to i mam wrażenie jakbym słyszał strażnika miejskiego.Nie napisałem o ile przekroczyłem 50-tkę,a było to za każdym razem 12-13 km.Nie zdarzyło się Tobie chociaż raz to zrobić???????????

Opublikowano

Zdarzyło się i zapłaciłem.

Bo wiem że złamałem przepisy z własnej winy.

Jedź do Szwajcarii.

Potem pogadamy, ok ???

Opublikowano

Wiesz,wolę na Ukrainę tam jeszcze można się dogadać i otrzymać podwójną zniżkę płacąc gotówką.

Opublikowano

szkoda ze umiecie podejśc do sprawy profesjonalnie, kolega zadał proste pytanie a dyskusja schodzi na złe tory, czy to legalne czy nie, zaczynacie obrażać innych nazywajać debilami, a chyba nie o to chodzi w tym temacie, jeśli ktoś nie ma dopowiedzenia nic w temacie to po co sie odzywać, DYSKUSJA MERYTORYCZNA a nie ile przekroczył, czy motorem czy rowerem,

a poza tym jesteśmy w PL a nie szwajcaria, tam nie masz strażników miejskich schowanych po krzakach a to tylko jeden z przykładów polskich absurdów, ktorych pewnie nie jeden z nas wymienił by sporo

Opublikowano

Nikt tu nikogo nie obraża, nie przesadzaj.

A jak myślisz, czemu tak mało jest wypowiedzi ?

Bo to głupi i chory pomysł zakładać coś takiego i nikomu się nie chce na ten temat dyskutować.

Opublikowano

szkoda ze umiecie podejśc do sprawy profesjonalnie

Profesjonalnie ?......chowane ramki?....serio? :facepalm:

Opublikowano

było o tym w TVN TURBO, generalnie to gadzet na wyciagniecie kasy

nie lepiej płytke CD na lusterko do przodu i DVD na tylni zderzak

a co kto bogatemu zabroni

a na serio to już lepiej CB i antyradar ( ale cos droższego )

Opublikowano

najlepiej,to jeździć zgodnie z przepisami a wtedy to nie ma się czego obawiać

Opublikowano

Tak...nagle wszyscy jeżdżą przepisowo-heh ale się uśmiałem...

Opublikowano

Wiec jak z tymi ramkami, wie ktoś gdzie można takie dostać?

Pouczenia proszę zostawić sobie na nauczanie w domu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.