Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie za niskie obroty na jałowym?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skasuj błędy pojeździj na pb i zobacz czy wracają błędy. Jeśli nie lpg do kontroli. Jeśli za ubogo jest też na paliwie to do sprawdzenia nieszczelności , przepływka i zasilanie paliwem.

Opublikowano

jak masz kabel to przyjrzyj się lambdom, porób logi i wstaw w odpowiedni dział, one odpowiadają za ubogą/bogatą mieszankę

wczoraj czytałem te rzeczy, także rzuć okiem

http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=56145

http://www.intercars.com.pl/pliki/PLK/DT40_Dobor_czasu_wtrysku_benzyny_i_gazu_LPG.pdf

Edytowane przez gieras1988

Opublikowano
  • Autor

z lpg byłem na przeglądzie w czwartek i było wszystko ok po podpięciu do kompa, tylko wymiana filterków. O logach muszę poczytać, jak to zrobić, bo dopiero zaczynam się zaznajamiać z tym tematem i tym co można zrobić. To o czym mówicie jest do ogarnięcia w VCDS Lite? bo inny nie wchodzi w grę na razie, bo mam win7 na kompie.


Panowie, powiedzcie mi czy po wyjęciu aku na całą noc do ładowania, powinienem coś zrobić, programowanie obrotów czy jakieś inne zabiegi, bo różnie to w autach bywa?

Opublikowano

z lpg byłem na przeglądzie w czwartek i było wszystko ok po podpięciu do kompa, tylko wymiana filterków. O logach muszę poczytać, jak to zrobić, bo dopiero zaczynam się zaznajamiać z tym tematem i tym co można zrobić. To o czym mówicie jest do ogarnięcia w VCDS Lite? bo inny nie wchodzi w grę na razie, bo mam win7 na kompie.

Panowie, powiedzcie mi czy po wyjęciu aku na całą noc do ładowania, powinienem coś zrobić, programowanie obrotów czy jakieś inne zabiegi, bo różnie to w autach bywa?

Jak zamontujesz aku to wlacz zaplon nie dotykając pedalu od gazu na 1 minutę potem daj całkiem na off i odpal auto . Tak sie adoptuje przepsutnice :wink:
Opublikowano
  • Autor

Skasowałem wczoraj błędy, pojeździłem na Pb kikadziesiąt km, sprawdziłem ponownie i błędów nie było. Dzisiaj od całkiem zimnego silnika też zrobiłem kilkanaście km na Pb i też błędów nie było. Po południu zdobiłem kilkanaście km z przełączeniem na lpg i błędy nie wróciły. Jakby coś miało wyskoczyć to by wróciło chyba...

Opublikowano

akrak - też miałem ostatnio błąd 17538 - Fuel Trim; Bank 2 (Mult): System too Lean

Skasowałem, jeżdżę już około miesiąca (na PB i LPG, również wysokie obroty) i błąd nie wrócił.

Może to wina słabej jakości LPG była :whistling:

A falowanie mam w zakresie 680-720 (nieważne, czy na PB czy na LPG) - ale zapewne ciężko będzie znaleźć przyczynę :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Może, a raczej obyś miał rację z tym błędem ;) ale obserwował będę. Falowanie to pół biedy, to mnie nie martwi, nawet nie zwróciłbym na to aż takiej uwagi, bo to mały zakres, gdyby nie te wibracje. muszę to jeszcze sprawdzić ale mam wrażenie, że jak jeździłem na samym Pb to te wibracje były dużo mniej odczuwalne. Muszę wykluczyć zbieg okoliczności, ale jeśli faktycznie by tak było to mogą to być wtryski gazowe? Jak byłem na przeglądzie to zwrócili mi na nie uwagę, że nie są z najwyższej półki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.