Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8T+ pakiet MS Design + 19" 3SDM by Kris

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszła pora na rodzinne wozidło :), wcześniejszy projekt to Mazda 323f BA (foto poniżej :) )
Jeśli chodzi o temat nowego nabytku, do którego przekonał mnie znajomy z tego forum (roman_tyk), więc po prawie 7 miesięcach poszukiwań i sprawdzenie prawie 30 B 6'tek juz i tak wyselekcjonowanych zostaliśmy nagrodzeni i jest rezultat :)

F'ranca:

2cfd68b8512a7161med.jpg

Audiola zaraz przy zakupie:
e199fd32c946d48dmed.jpg

f70d7f5016e633damed.jpg

67919f1ff0408cdemed.jpg

47195a50de3bb3e3med.jpg

Kompletnie nie znam się jeszcze rzeczach technicznych dotyczących Audi, ale codziennie dzieki forum i tematom na nim zawartym wiedzę poszerzam.

Troche z tego co to jest:

A4 B6 (BFB) grudzień 2002r. porezane 1,8 Turbo 250 KM

Modyfikacje: jeśli chodzi o serducho to pod maska centralny intercoller, tip nierdzewka, wydech remusa na 3 calach, hamulce 320mm, turbo k04-15 oryginal odpowiednik k04 MTM, przeplyw 200g/s boost w peaku 1.3-1.4 bara .

Przebieg 135 tys. tak wiem CUDA, ale jest to ori przebieg, auto prześwietliliśmy na wskroś, miernik lakieru, diagnostyka silnika i pozostałych elementów.
ostatni wpis ASO listopad 2014r.

Wnętrze: s line, czyli czarna podsufitka alu wykończenia, półskóry, grzane krzesła, kolorowy FIS z navi, rolety w drzwiach, nagłosnienie BOSE itd...

Zewnątrz:

Pakiet Votex
Koła lato 18" na 8,5", zima 17 na 7" :)

kilka fotek:


Mycie z niemieckiego kurzu :)
343ebb72016fd9b7med.jpg

8a56228b872d3ae8med.jpg

193333521a190055med.jpg

e414bbc624056dccmed.jpg

Zimowy Setup :)

3053e09e6e02f7d3gen.jpg

4691894aa2aaf1b6gen.jpg

Rzeczy do zrobienia w najbliższym czasie: wymiana świec, wycięcie kata delikatne poprawienie programu no i FUN z jazdy :D

Pozdrawiam

Edytowane przez KrisWro

Opublikowano

jeszcze raz gratki z zakupu ,ładny egzemplarz od dziadka z niemcowni :decayed:

bezawaryjności :wink:

Opublikowano

Fajna, Bezawaryjności.

Opublikowano

gratki :) czekam na jakis spot pod milenijnym, chce na kreske :P

Opublikowano

ale masz tył spasowany :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ale masz tył spasowany :kwasny:

no drażni bardzo :) i to było powodem lekkiego dystansu przy wyjeździe po auto, ale przejechaliśmy miernikiem lakieru całe auto i poca wspomnianymi w historii z ASO robotami grubość lakieru igła, zresztą jak oglądaliśmy w necie auta z tym pakietem to na każdym jest on "tak fachowo spasowany" - no poza fotkami w katalogu producenta :)

Edytowane przez KrisWro

Opublikowano

ładna sztuka ;) bfb ladnie chodzi?

Opublikowano

gratki :) czekam na jakis spot pod milenijnym, chce na kreske :P

uwazaj Imhohet:) kolega Kris jak przejezdza kolo placu zabaw to dzieci chowaja sie pod hustawkami

ładna sztuka ;) bfb ladnie chodzi?

a jak ma chodzic, igla

ale masz tył spasowany :kwasny:

vortex tak jest oryginalnie spasowany, poogladaj kolego fotki na google grafika

Opublikowano

Pięknota <zazdrośnik> :decayed: tył noo można by się czepiać ale kto jak lubi zawsze można coś pomodzić z nim .. ogólnie cudna bryczka :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Bezawaryjności kolego :a4fan:

Opublikowano

Rwie na 4 kopyta czy nie? Ładna maszynka, gratuluję zakupu :)

Opublikowano
  • Autor

Rwie na 4 kopyta czy nie? Ładna maszynka, gratuluję zakupu :)

niestety ośka, pokazał się pomysł zrobienia z tego quattro, ale napewno nie w najbliższym czasie, najpierw musze się nacieszyć tym co jest :)

Zresztą już jedną skarbonkę mam w garażu

Opublikowano

A jak kolego z tą mocą na jedną oś? Da się trochę pobawić, czy co chwile ESP o sobie przypomina ?

Furka zacna - pozdro :)

Opublikowano

To 1.8 a nie 2.7 biturbo :)

Opublikowano

Dobra obstawiamy. Ja na Imhotet, sorry KrisWro.

Opublikowano
  • Autor

Dobra obstawiamy. Ja na Imhotet, sorry KrisWro.

Hehehe sam na niego stawaim :D, pędzie na 4 buty to gdzie z ośką się równać nie mniej jednak z czystej ciekawości wyzwanie przyjmuję, jak tylko ogarne się z robotą w firmie i z tematami powiekszenia się rodziny pojawię się pod MM :)

A jak kolego z tą mocą na jedną oś? Da się trochę pobawić, czy co chwile ESP o sobie przypomina ?

Furka zacna - pozdro :)

podobno można się tym pobawić taką opinie słyszałem :) ale fakt jak depczesz na czerwone to ESPe świeci jak choinka

Opublikowano

Dobra obstawiamy. Ja na Imhotet, sorry KrisWro.

Hehehe sam na niego stawaim :D, pędzie na 4 buty to gdzie z ośką się równać nie mniej jednak z czystej ciekawości wyzwanie przyjmuję, jak tylko ogarne się z robotą w firmie i z tematami powiekszenia się rodziny pojawię się pod MM :)

hehe jasne ja tez musze dokonczyc pare rzeczy :D

Opublikowano

Fajne wozidełko , bezawaryjności i powodzenie w planach :thumbup1:

... na A4 z pakiet ospoilerowania co masz u siebie w UK mówią RS4 :doh:

Opublikowano

Quattro w b6 zamontować to ponoć żaden problem jeśli ma się wszystko, nawet filmik jest na yt jak montują w przyspieszonym tempie

Opublikowano

ladna fura ale de dokladki jakos mi nie podchodza seria sline duzo lepiej wygląda :) Powodzenia w modach

Edytowane przez krzysiekvtec

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

W audioli wyleciał KAT pojawił się DP od Gregora, wymieniono świece, wtryski (z prosiaka), poprawiono nieszczelności w przewodach pod maską i zaczeło się to odpychać :)

Ze zmian wpadło zawieszenie gwintowane, felgi 3sdm 19", nowe opony na lekki naciąg, na przód heble z B7 3,0 TDI, auto zostało poprawione w kilku miejscach przez malarza, założono pompę paliwa z cupry R i kosmetyka oleje płyny itd..

fb095cbc29f01515med.jpg

Znajomi na urodziny sprezentowali nałozenie kwarcowej powłoki ochronnej, korekte lakieru zabezpieczenie skór itd... więc dzisiaj gdy odbierałem trupa, wyglądał tak:

4af756e3e5a2373cmed.jpg

szybka sesja juz po nałożeniu powłoki Q-glym

73e4a783bc968dfcmed.jpg

e67f737255962522med.jpg

c940d75e008ae50fmed.jpg

358a55fa9c7551d5med.jpg

9e8620ec8cda9972med.jpg

c75c797c7f3359d4med.jpg

Edytowane przez KrisWro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.