Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zwykła 1.8t apu by fifek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to i przyszła pora na mnie.

Zwykły avant 1.8t apu. Z LPG rocznik 1999

Z wyposażenia: 2 szyby w prądzie, grzane dupcie, klimatronik tempomat o i tyle.

Plany:

naprawa wszystkiego co popsute,

moc na 180 koniów

daszek RS na klapę,

zawias w dół max 40mm

felga 17cali

i jakieś inne moje widzimisię.

130da0acebe1.jpg888f6d7192e4.jpg

Edytowane przez fifek-1985

Opublikowano

baza dobra :)

powodzenia ;)

Opublikowano

ładna :D:hi:

Opublikowano

Chyba podniesiona trochę

Opublikowano
  • Autor

Prawdopodobnie podniesiona jest.

Na wiosnę wpadnie przód o 40mm a może cały kit.

Niestety autko wymaga dopieszczenia, trzeba wymienić hamulce, zawieszenie z tyłu, wachacz.

Dopiero potem pomyśle o modach.

Opublikowano

nie od razu RZYM zbudowano,prawda ? będzie dobrze :):banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś przyszła paczuszka do mnie a w niej:

e4b03939101b.jpg


Wczoraj założyłem KW na auto, nie obyło się bez problemów ale dałem radę.

Teraz czekam do wiosny na założenie 16”. Teraz siedzi na 195/55/r15.

f2337659246f.jpg

Na wiosnę przód w dół.

Opublikowano

Takie opony to do punto zakładałem. Jak 15 cali to 195/65 albo 205/60

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Mi zostały po byłym fiacie 2.0 155 hp. Na zimę starcza, lato to inna bajka.


Dawno nie pisałem w temacie. Doszły nowe fanty, xenon, zawias weitec przód -30 (mało będzie jakaś podmianka) oponki letnie gooyear, podświetlenie ledowe, modów ciąg dalszy na wiosnę.

Znaczka brak bo się okleja. Mam plan żeby na biało zrobić znaczek jak i letnie 16”, brak czasu ale dam radę.

630c7a60b3dc.jpg


No więc nowy rok i nowe plany wobec autka,

plany:

- wymiana rozrządu

- wymiana sprzęgła: done

- białe podświetlenie w aucie Ambiente: done

- zawias w dół

- daszek rs

- półskóra

- 180 koni

- koła 17"

Zobaczymy co przyniesie los, na razie zawias będzie niższy ile? nie wiem, springi H&R będzie ok.

Na razie auto stoi jak koza z przodu. Akt4ualne sprężyny weiteca będą na sprzedaż.

c02f30e8efc2.jpg

6928a4acc5d6.jpg

fddd8e69cfba.jpg

Opublikowano

na pewno tego weiteca masz pod klasę wagową swojego silnika ?

coś nie bardzo usiadł :)

Opublikowano

Koza jak na 1BA :decayed:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

hehe weitc pod inną klase wagową jes więc i stoi, teraz bedzie ok.

poza tym opona marna, więc i wysoko. :P

Zmieniłem sprężynki na H&R dedykowane do 1.8t, zmana chyba na plus.

Jest bardziej komfort4owo pomimo że na amorkach weiteca tak że moim zdaniem na plus

było:

:

4011cdd4f007.jpg

jest:

694247ab377e.jpg


Wziąłem się do pracy.
Moja stara gałka bawi się w węża, zrzuca skórę.
Wyrzeźbiłem sobie nową o taką:
3bf7175f04d5.jpg

Jednak niepasowała więc polerka w 5 minut4 i lśni:
4155600adf70.jpg

Poza tym zbieram graty na pełen przelot4 z kwasiaka.
Troszkę mi zejdzie ale czego się nie robi by7 były oszczędności.
Takie kolanka za 5 zł kupiłem,szukam dalej.
de31fbc13a5c.jpg


No i zacząłem grzebanie z wydechem, zdjąłem kata pomierzyłem posklejałem i mam dp.

Spawać niepotrafię, ale mam znajomego co mi poskładał do kupy wszystko, o takie cudo powstało:

Może w przyszłości zaczne robić takie cudo do maszych a4:p kto wie:p

b9815e289c7b.jpg

Edytowane przez fifek-1985

  • 1 rok później...
Opublikowano

Dzieje się coś w aucie? 

Opublikowano
W dniu 1.01.2018 o 13:39, Marcin Gugu33 napisał:

Dzieje się coś w aucie? 

auto juz na tamtym świecie 

serce apu siedzi u mnie :D

Opublikowano

Dzwonik był?


Tapatalk

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

a no był dzwonik, rzekł bym że baletowałem na drodz

9cf374a985f7.jpg5621c6c0ba61.jpg

to było, ale pociecha, wczoraj wróciła,  turboavant z 2000 roku nba LPG

c7fcc33be497.jpg

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja to jakiś niereformowalny jestem, każdy pyta się mnie poco mody, po co pchać kasę w to auto, a ja odpowiadam: bo Tak i tyle.

Audi się zmieniło delikatnie, siadło -40/-30 na sprężynach apex/eibachu. Do tego felgi przeszły reinkarnację

IMG_20190315_194009.jpg

Zrobiłem sobie słupek pod turbo, (nie piszcie mi o Fviz bo to kosztuje)

IMG_20190328_164938.jpgIMG_20190328_164943.jpg

A zdjęcia auta wstawię na dniach. Macie jakiegoś fachman co by zrobił mi fis wyświetlacz?

 

Opublikowano

@Fazi ? polecam!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i felgi siedzą, jak uważacie opłacało się:IMG_20190413_191546.jpg

 

IMG_20190413_191557.jpg

Opublikowano
W dniu 13.04.2019 o 19:22, fifek-1985 napisał:

No i felgi siedzą, jak uważacie opłacało się:IMG_20190413_191546.jpg

 

IMG_20190413_191557.jpg

Ja wolałbym jasne felgi, ciemne wg mnie trochę giną na ciemnym aucie. Ale to Tobie ma się podobać ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.