Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SOLD! A4 B8 2.0 TDI 2010 CAGA 180KM S line Avant Ibis & Rotor by pieron82


pieron82

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde nic tam nie wsadzalem, jezeli chodzi o zawias :) jest 1BE. Chyba Rotor robi te robote + niestandardowe opony 235/40. Z ciekawosci zmierze szczeline miedzy blotnikiem, a opona - obecnie nawet zbiornik paliwa jest pusty ;) wygladalo to jeszcze lepiej jak wiozlem 8 workow z ziemia :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nic tam nie wsadzalem, jezeli chodzi o zawias :) jest 1BE. Chyba Rotor robi te robote + niestandardowe opony 235/40. Z ciekawosci zmierze szczeline miedzy blotnikiem, a opona - obecnie nawet zbiornik paliwa jest pusty ;) wygladalo to jeszcze lepiej jak wiozlem 8 workow z ziemia :)))

u mnie tez jest ori 1BE a opony podobne bo 225/40 i bardziej kozowato to wygląda stąd pytam bo zobaczyłem wcześniej że pisałeś że nic z zawieszeniem nie będziesz robił. lepiej zmierz od błotnika do samej ziemi :wink: a jak mówisz ze pod obciążeniem lepiej wygląda to paletę cementu do bagażnika i będzie ok :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny bialas :hi:

Ja wlasnie mam zamiar kupic ori rotory od A5. Kola 9J ET33 i opony 255/35/19 i zaczynam sie obawiac czy to wejdzie i nie bedzie tarlo :mellow: :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ci coś to pomoże ale sąsiad z bloku ma ori rotor w A5 taki jak piszesz z tą oponą i do tego jeszcze 15 mm dystans i jest gitara więc można mieć nadzieje że będzie w B8 to latać. Nie umiem powiedzieć jaki dokładnie jest zawias, ale chyba -30mm względem ori komfortu.

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ci coś to pomoże ale sąsiad z bloku ma ori rotor w A5 taki jak piszesz z tą oponą i do tego jeszcze 15 mm dystans

A5 ma o wiele wiecej miejsca w nadkolach i oryginalnie idzie rotor 9/33/19 a w A4 8.5/43/19 bo jest tego miejsca mniej. Ja zakupiłem do siebie 8.5/43/19 i śpię spokojnie :wink:

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego piszę jeszcze o dystansie 15mm czyli coś w rodzaju ET18 :D Jak nie wejdzie to najwyżej trzeba będzie zrobić planowanie mocowania felgi od wewnątrz zeby zejść z ET w dół :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny bialas :hi:

Ja wlasnie mam zamiar kupic ori rotory od A5. Kola 9J ET33 i opony 255/35/19 i zaczynam sie obawiac czy to wejdzie i nie bedzie tarlo :mellow: :mellow:

będzie tarło. kolega kupił takie dokładnie parametry koła i przód wystaje dobry 1cm jak nie lepiej :facepalm: :facepalm: ratuje go tylko to że ma zawias 1BA, bo opony są jeszcze zdrowe i nie chce zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romco jezdzi na takich i nic nie trze do tego ma eibacha -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romco jezdzi na takich i nic nie trze do tego ma eibacha -30mm

Rozmawiałem z Romco i oczywiście nic mu nie ociera.....jak jeździ sam, jak napakuje ludzi to się historyja zmienia

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romco jezdzi na takich i nic nie trze do tego ma eibacha -30mm

Rozmawiałem z Romco i oczywiście nic mu nie ociera.....jak jeździ sam, jak napakuje ludzi to się historyja zmienia

Na felge 9,0 x 19 ET33 + opona 255/35 R19 + Eibach nic nie ociera.

Ocieralo mi na H&R s falgou 8,5 x 20 ET45 + 15mm dytanc i opona 245/30R20

Jak ktos nie chce 20" to polecam 9,0 x 19 ET33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A latałeś na tym rotorze 9J et33 19 mocniej zapakowany ? powiedzmy 4osoby + jakiś bagaz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dzis jestem w Italii, 4 osoby, bagaznik na dachu i wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nic nie trze :decayed: tak poważnie też bym brał z ET33 9J gdyby nie szerokość lacia i moja moc :wink: Twoja Romco wygląda pięknie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi gdzie robiłes te dekory piano ? czy kupowałeś gotowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi gdzie robiłes te dekory piano ? czy kupowałeś gotowe ?

Kupowalem uzywane ori, jedynie co do panelu zegarow kupilem juz pomalowany od kolegi z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...