Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T nie odpala


izaak121

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Miałem takie zdarzenie - zniosło mnie z drogi na winklu, uderzyłem lekko lewym przodem, uszkodziłem minimalnie nadkole, pękła lampa, zderzak i niestety interculer (odkleił się dół i była dziura). Zaraz po odpaleniu podczas wyciągania autka z rowu od razu obroty falowały. Takim autem dojechałem powolutku do domu na falujących obrotach jadąc na 1 i 2 albo luzie. Auto już kiedyś mi falowało na obrotach (może przepustnica?) po tym jak włączyłem w nim gaz. Od tam tego razu więcej nie odpalałem lpg i jeździłem tylko na benzynie. Teraz auta nie mogę odpalić - interculer wymieniłem. Mogły pójść korby w momencie uderzenia i zassania śniegu czy to może być jeszcze coś innego? Zastanawiam się jeszcze czy nie zalewa go paliwem (mógł pójść czujnik temperatury bo o dziwo znalazł się za rozwalonym interculerem). Macie jeszcze jakieś sugestie? Na dniach ma kolega podjechać żeby podłączyć go pod komputer.

Pomóżcie bo nie chce mi się po raz drugi rozbierać silnika w aucie a robiłem to ostatni raz dokładnie w lutym ubiegłego roku...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komputer podpinałeś? Co mówi? Jeszcze do sprawdzenia kable i świece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece zalewa, próbowaliśmy psikać dezodorantem ale nie odpala. Iskra jest ok. Gniazdko od kompa nie działa i niestety nic komputer nie pokazał, szukam innej wtyczki żeby to sprawdzić. Wszystko się wydaje ok, trudno powiedzieć co się przestawiło ;/ Zastanawiamy się czy to nie jest wina przepływomierza..


Komputer po wykasowaniu błędów i po kręceniu auta nie pokazał błędów... Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij na pół godziny aku i niech się zresetuje. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był odpięty 20 minut, nie pomogło


Świece są na pewno do wymiany, jutro kupie i wymienie komplet, kompresja jest na poziomie 12 na każdym cylindrze, komp serwisowy nie pokazuje błędów


Pomogła wymiana kompletu świec - auta hula aż miło ;) można zamknąć i dzięki za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...