Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CAGA po programie wyszło 487.1NM 193KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CAGA po programie wyszło 487.1NM 193KM jak to możliwe ??

iSCJtk.jpg

Opublikowano

hamownia sie popsuła ???? :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

A gdzie robiles program bo chyba nie w Tune-up ?

Moment nie realny .

Opublikowano

a czuc ,ze jest prawie 200 kucy?

Opublikowano
  • Autor

W TUNE-UP W GDAŃSKU


TO wywaliłem 100zł w błoto ?

Opublikowano

Jak 100 zł to dużej straty nie ma :grin:

Opublikowano
  • Autor

chociaż ładnie to wygląda na wykresie

Opublikowano

W TUNE-UP W GDAŃSKU

TO wywaliłem 100zł w błoto ?

Program gdzie robiles a nie pomiar na hamowni ?

Pewnie Rob zaraz opisze sytuacje co za wydumka jest tam wgrana , jak zobaczy ten temat :-)

Edytowane przez spanky

Opublikowano

Chyba Robs z TubneUp by tak nie zrobił programu ;) coś ewidentnie nie kaman :)

Opublikowano
  • Autor

program w innym miejscu :) program za mocny lub hamownia nawaliła ??

Opublikowano

Drogi Danielsie

Nie wiem ile kasy wywaliles w softa ale to bylo wyrzucone w błoto.

Natomiast 100zl ktore zostawiles u mnie na hamowni jak najbardziej dobrze wydales bo dowiedziales sie ze...

Przypuszczalnie masz gotowca z pierd.. z samego dołu i do tego grubo za mocnego. Na szczescie "tjuner" nie ruszyl limiterow temp i 2gi pomiar na 6 biegu to bezwglednie obnazyl. Auto spuchło zgotowalo sie i zostalo to na szczescie przyciete.

Dzis hamowalem dwie A4 B8 w tym jedna ktora miala softa robionego w MR Motors. Moja hamownia jak juz to zaniza :)

Edytowane przez rob555

Opublikowano

własnie miałem pytac czy to auto nie było przypadkiem na granicy wybuchu ....

Opublikowano
  • Autor

Witam , auto nie jest wcale mocne , sprzęgło żyje i nie ślizga się co dzieje się w tym modelu przy 400nm , ale by rozwiać wszystkie wątpliwości jeszcze raz wjadę na hamownie ale inną .

Opublikowano

CAGA po programie wyszło 487.1NM 193KM jak to możliwe ??

iSCJtk.jpg

Wow, przywalone z dołu aż skrzypi ;) Widać że motorownia w drugim przejeździe sie przegrzała , limiterki zadziałały i dobrze bo motor by Ci spłynął na tej wydumce.

Jak hamowałeś to odrazu trzeba było poprosić Roba na miejscu , to by Ci zrobił bezpieczny program od podstaw który nie zarżnie osprzętu i sprzęgła.

Opublikowano
  • Autor

ja wiem dlaczego taka moc bo ja zawsze tankuję Lotos Dynamic hahaha :)

Opublikowano

Tak Lotos tu na pewno dużo pomógł, oj tak ;-)

Następnym razem śmigaj do kogoś kto się na tym zna, modowanie starego TDika nie równa się temu co siedzi np w B8.

Tak jak przedmówcy trzeba było od razu u Roberta zamówić poprawkę, moment MÓGŁ wyjść realnie i jest toretycznie możliwym taki wynik uzyskać, ale to nie modowanie a katowanie, gdyby faktycznie nie te limitery szybko byś go załatwił.

DPF jak rozumiem wywalony ?

Nie jedno auto hamowałem u Roberta i zawsze wyniki zgodne z zamierzonymi, raz jechaliśmy do C... 4x4 i wyniki KOSMOS ;) Co do pomiarów w szerooookiej okolicy jedyny pewniak.

Opublikowano
  • Autor

DPF jeszcze siedzi i się dobrze ma :D nie widzę nic złego w tym programie auto jedzie normalnie rakiety jeszcze nie ma i nie przyspiesza jak 3.0 tdi bo nie ma quattro

Opublikowano

Quattro nie daje lepszego przyspieszenia - ba odczucia są mniejsze gdyż moc się rozkłada. By poczuć rakietę w 4x4 trzeba zrobić zdecydowanie więcej niż w przypadku ośki.

Skoro nie widzisz nic dobrego to po co cisnąć na hamownie, jest dobra. To nie tylko moje zdanie.

Poczekajmy do lata :D

Opublikowano
  • Autor

czujnik temperatury spalin zdławił mi auto w pierwszy dzień zakupu po testach na autostradzie przy serii po to jest by dział , więc się nie dziwię zdławił auto na hamowni przy drugim hamowaniu

Opublikowano

DPF jeszcze siedzi i się dobrze ma :D nie widzę nic złego w tym programie auto jedzie normalnie rakiety jeszcze nie ma i nie przyspiesza jak 3.0 tdi bo nie ma quattro

a powinienes widziec skoro EGT obcina dawke ....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.