Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja czwóreczka (nowe fotki)


filip1001

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :hi: , przedstawiam Wam moje wozidełko. Dodam, że jest to moje pierwsze :a4fan: i jestem jak na razie bardzo zadowolony :> Nie jest to żaden rarytas, ale ma to coś w sobie. :wink4:

rocznik 2004

W wyposażeniu:

silniczek 1,9 130 koni

elektryczne szybki x4

podgrzewane, el ustawiane oraz składane lusterka

8 poduch

radio concert+ zmieniarka

6 biegów

autom. klima

pakiet chrom

pakiet oświetlenie

czujnik zmierzchu

worek na narty

podłokietnik x2

146000 oryginalnego przebiegu w momencie sprowadzenia w czerwcu 2008, obecnie(02.10) 205000

reszta to raczej standard

Proszę o opinie.

p7050212.jpg

p7050211.jpg

p7050209.jpg

p7050206.jpg

p7050214.jpg

Trochę magii photoshopa :) i jak efekt??

55213904.jpg

99484113.jpg

10535710.jpg

89045036.jpg

Śmiało piszcie co o tym sądzicie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny avancik, jakieś zdjęcie środka by się zdały i większe kapcie na wiosnę założyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja na początek proponuję pomalować dokładki, założyć RNS-E i zmienić felgę na większą, no i może jakiś wirusik. Ładna bryczka, pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne autko :) gratuluje zakupu:) Ja bym proponowal..... felunek 17"-18", malowanie tych szarych dokładek w kolor nadwozia..... iiiii.. moze szybki delikatnie sciemnic... z LEDami z tyłu tez by bajecznie wyglądał ;D

pozdro i powodzenia w modach;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tego co już napisano powyżej dorzuciłbym jeszcze ścieme szybek i moze grillek? (S4).

ile powinien kosztowac uzywany gril do s4 ? na allegro jest za 500 zl uzywka :shocked: dobra cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tego co już napisano powyżej dorzuciłbym jeszcze ścieme szybek i moze grillek? (S4).

ile powinien kosztowac uzywany gril do s4 ? na allegro jest za 500 zl uzywka :shocked: dobra cena ?

Ta cena to KOSMOS - ori S4 nówka grill w ASO kosztuje 334zł (w Poznaniu Auto Premium), do B6 rzecz jasna. Pytałem w zeszłym tygodniu :kox:

filip1001:

Co do felg, to sam mam na oku coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item448061468_atp_tf_gt_orginal_audi_vw_5x112_et_45.html

Jako że miałes fajne boczne zdjęcie to się pobawiłem Twoim autkiem: (ciekawy jestem opinii)

35e984b93f77dbba1c48ad36f01b0937.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tego co już napisano powyżej dorzuciłbym jeszcze ścieme szybek i moze grillek? (S4).

ile powinien kosztowac uzywany gril do s4 ? na allegro jest za 500 zl uzywka :shocked: dobra cena ?

Ta cena to KOSMOS - ori S4 nówka grill w ASO kosztuje 334zł (w Poznaniu Auto Premium), do B6 rzecz jasna. Pytałem w zeszłym tygodniu :kox:

dobrze wiedziec :) widac ze ten z allegro to cholerny naciagacz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO w wawie mozna kupic grilla od eSy za ~250pln.

:shocked: to napewno ta z chromowanymi zeberkami?W takim razie ile aso chce za zwykly gril do b6 ? czy srodkowa kratka s4 pasuje do dokladki s line zderzaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiRide, to nie temat i miejsce do takich dyskusji :tongue4:

Ori grill od S4 nie ma chromowanych "zeberek", one sa poprostu grafitowe, ale w sloncu moga dac efekt a'la chrom.

Dolna kratka od S4 nie podpasuje do zderzaka s-line. Trzeba przerabiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...