Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ocena 1.8T BFB logi dynamiczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zerknijcie na moje dzisiejsze logi. Wymiana oleju (z płukanką) z motula na LM Synthoil Hight Tech plus filtry bez filtra paliwa (dziś wymienię).

Trochę długie te czasy wtrysków jak na serię. Pompka była wymieniana i trzyma ciśnienie. Chyba, że te wtryski już nie dają rady?? Albo mocowanie węży od filtra bo zapinki nie są oryginalne tylko dorabiane zawleczki metalowe były, może to ma wpływ. Świece we wrześniu i cewki Beru wymieniane. Doradźcie coś gdzie jeszcze szukać??

http://vaglog.pl/log_202046.html

http://vaglog.pl/log_202047.html

Edytowane przez mardoczek

Opublikowano

Trochę brakuje na przepływce, nieszczelność ????

Opublikowano
  • Autor

Trochę brakuje na przepływce, nieszczelność ????

może być, dawno nie robiłem testu. Przepływka nowa.

Opublikowano

Zostaw, w/g mnie jest OK

Przepływka też dobrze pokazuje

Czasy też są dobre, przecież do zapętlania sporo brakuje

Turbina też ok szybko wstaje, wiec szczelność pewnie jest.

Wgrywaj program, bo seria słabo się odpycha

Opublikowano
  • Autor

Mam drugiego kompa z programem takim lightowym, ok 1 bar-a ładuje. A nawet go chyba podmienię. Tylko tam czasy już były tak na pograniczu...

Opublikowano

1 bar to nie light,bo paliwa może zabraknąć na seryjnych wtryskach

logi ok.

Opublikowano
  • Autor

1 bar to nie light,bo paliwa może zabraknąć na seryjnych wtryskach

logi ok.

No takie 0,9 bara ;) mam gdzieś stare logi z zeszłego roku jak był wsadzony:

http://vaglog.pl/log_170530.html

http://vaglog.pl/log_170527.html

Edytowane przez mardoczek

Opublikowano

Moment w tym programie łagodny. Czyżby sprzegło słabe?

Przeważnie najwieksze doładowanie zaczyna się około 2000obr, a tu 3500obr

Wryski nie zapętlają, ale troszkę paliwa brakuje.

Edytowane przez edekxp

Opublikowano
  • Autor

Moment w tym programie łagodny. Czyżby sprzegło słabe?

Przeważnie najwieksze doładowanie zaczyna się około 2000obr, a tu 3500obr

Wryski nie zapętlają, ale troszkę paliwa brakuje.

Znalazlem jeszcze wczesniejszy log, tu tak jakby troszkę lepiej z tym bostem. Podmienie go i jeszcze raz zloguje. Jak dokladniej zdiagnozowac to sprzeglo bo na serii na 4 i 5 biegu pedale w podlodze od 2000 obr/min normalnie prędkość i obroty rosną

http://vaglog.pl/log_168446.html

Edytowane przez mardoczek

Opublikowano

Ja nie mówię że sprzęgło masz słabe, tylko jakby program tak napisany

Opublikowano
  • Autor

I oto one:

http://vaglog.pl/log_202291.html

http://vaglog.pl/log_202290.html

http://vaglog.pl/log_202289.html

Nie zdążyłem zrobić do końca na LPG, niestety padła bateria. Tak więc jest tylko jeden gazowy:

http://vaglog.pl/log_202292.html

łuuuhuhu na bogato na gazie.....

Edytowane przez mardoczek

Opublikowano

Na lpg trochę obniżyć mnożnik i bedzie dobrze

Opublikowano
  • Autor

Na lpg trochę obniżyć mnożnik i bedzie dobrze

Będę musial zajrzeć do Staga dawno się nie laczylem z ecu gazowym. Może zrobić mu adaptacje, co myślisz ? ?

Zaś na Pb tak jakby malo paliwa mial, czyżby wtryski nie dawaly rady??!!

Opublikowano

Na pb się nie przejmuj, nie jest tragicznie a przecież jeździsz na lpg.

Autokalibracja nic nie da.Trzeba opuścić mnożnik lub zmienić korektę przy tych obrotach na minus (do 5000)

Jakie masz wtryski może już leją?

Opublikowano
  • Autor

Kurcze nie pamiętam jakie wtryski tam siedzą, chyba seria. Od kupna nie byly ruszane. Takie niebieskie hehe :).

Edytowane przez mardoczek

Opublikowano

pytam o wtryski lpg :)

Opublikowano
  • Autor

No wlaśnie tak myslalem, ze Cię źle zrozumialem. Hany złote (zielone). Po półtorej roku by już lały??

Opublikowano

Jak na wolnych dobrze pracuje to chyba nie ma co ich podejrzewac że leją, skorygowac lekko mnożnik i będzie ok.

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy nie mam jakiejś nieszczelnosci bo raz, ze trochę ubogo na Pb idzie a dwa nie wiem dlaczego one tak leja przy schodzeniu z obrotów (23s, 30s, 45s). Nie powinny być zera aż do momentu wcisnieca pedalu gazu??? Na wolnych nic się nie dzieje.

Edytowane przez mardoczek

Opublikowano

No rzeczywiście, ale to też jest związane z odczytem przepływki pewnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.