Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybór felg 17"

Wybór felg 17" 10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które felgi 17" będą lepsze do B6 Avant

    • [img]http://i62.tinypic.com/j8mo2f.jpg[/img]
    • [img]http://migsan76.no.sapo.pt/audi/silver17.jpg[/img]

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Które z w/w felg uważacie, że bedą lepiej wyglądały w Avancie? :)

Avus czy S-line?

Edytowane przez Voucher

Opublikowano

Kwestia gustu - dla mnie Avus, ale w 18'

Opublikowano

obie ładne ale AVUS lepiej wygląda na samochodzie

Opublikowano

no jasne że avusy bo te drugie bardziej pasują de sedana

Opublikowano

AVUS

Opublikowano

Bierz Avusy :)

Opublikowano

Avus zdecydowanie :)

Opublikowano

Avus

Opublikowano

S-line

Opublikowano

Witaj,

Cena niska. Moga mieć jakąś ukrytą wadę.

Sprawdź czy nie prostowane i nie spawane.

Generalnie felgi do regeneracji. Niestety kapselki też podniszczone i do regeneracji.

Tu masz b.ładne avusy:

http://allegro.pl/alufelgi-audi-a4-s4-17-5x112-7-5-et45-opony-i5075065475.html

Pozdrawiam!

Opublikowano

Szczerze, avus w tym rozmiarze nie wygląda :thumbdown: Do B6 tym bardziej, o wiele lepiej na 18 calach auto leży. Nie myślałeś żeby takie wrzucić? Wiele osób żałuje, ja z 16" przechodzę od razu na 18-tki tylko że w B5.

Opublikowano

Nie no na 17 nie jest tak źle ;) Moja wygląda tak:

http://zapodaj.net/images/af4df5649655a.jpg

Ale 17 chcę zostawić na zimę, a na lato kupić jakieś 18 ori rs4 albo coś innego :)

Opublikowano
  • Autor

Witaj,

Cena niska. Moga mieć jakąś ukrytą wadę.

Sprawdź czy nie prostowane i nie spawane.

Generalnie felgi do regeneracji. Niestety kapselki też podniszczone i do regeneracji.

Tu masz b.ładne avusy:

http://allegro.pl/alufelgi-audi-a4-s4-17-5x112-7-5-et45-opony-i5075065475.html

Pozdrawiam!

Tylko, że to są Avusy II, a ja rozglądam sie za III.

Szczerze, avus w tym rozmiarze nie wygląda :thumbdown: Do B6 tym bardziej, o wiele lepiej na 18 calach auto leży. Nie myślałeś żeby takie wrzucić? Wiele osób żałuje, ja z 16" przechodzę od razu na 18-tki tylko że w B5.

Myślałem, ale przy zawiasie 1BA to już będzie koza...

Opublikowano

Myślałem, ale przy zawiasie 1BA to już będzie koza...

Ja przy 16'' miałem 1BE ale dla mnie było za mało, wiadomo wygląd się poprawił i właściwości jezdne. To tylko 2centy ale różnica jest. Jak nie chcesz gwintu to szukaj jakiegoś kitu ok -40, -50mm i wrzucaj 18cali... Faktycznie, będzie koza na 1BA...

Opublikowano

zajechane straszne do tego jakieś dekle od innego modelu .

Tu masz trochę lepsze moim zdaniem http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-audi-a4-b6-oryginalne-s4-17-CID5-ID5svJL.html#083fe2eca7

Jeśli szukasz do renowacji to pamiętaj że avusa musisz pryskać u lakiernika razem z plastikowym deklem bo inaczj kolor dekla nie bedzie pasował .

Opublikowano

Kupuj, zakładaj i jeździj, najwyżej sprzedasz po sezonie jak nie będziesz zadowolony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.