Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jednomas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jakiś czas temu rozmawiałem z pewnym kolegą na temat AVF. Według niego, dwumas w naszym silniku można śmiało zastąpić jednomasem, co oczywiście dość mocno wpływa na cenę takiego kompletu. Co o tym sądzicie, czy ktoś to robił??

Opublikowano

Bez sensu.

Opublikowano

Ja robiłem dwumas i sprzęgło w AWX 2 miesiące temu, i generalnie jak weźmiesz jednomas z valeo to cena tak się zbliży że nie ma to sensu

Opublikowano

Nastepny madry :facepalm:

AWX i AVF maja zupelnie inne sprzęgła

Opublikowano

Ja za 2 tyg. mam zamiar właśnie zmieniać na jednomase. Części to około 800zł za składaka. Dodam że do silnika 1.8t amb

Edytowane przez ak_sniper

Opublikowano

Co tam dokladnie chcesz wrzucić ?

Opublikowano

Witam,

ja też mam zamiar wymieniać dwumas i mechanik zapytał mnie czy nie lepiej żebym wymienił na jednomas, ponieważ on tak juz wymienił kilku klientom i podobno nie narzekają. Jest sens robic coś takiego i czy to nie zaszkodzi? Są jakies minusy?Mam silnik 1,8t BFB.

Opublikowano

Jednomasa = drgania beda wieksze = poduszki pod silnikiem , skrzynia ,szybciej do wymiany i komfort jazdy na minus, jak dla mnie same minusy takiej akcji.

Opublikowano

I biegi ciężej chodzą oczywiście

Opublikowano

Witam ja zamieniłem w B7 2.0 blb na jednomas Valeo auto zrobiło 70.000 km i nic się nie dzieje .

Opublikowano

I biegi ciężej chodzą oczywiście

jakim cudem?

poza tym jest watek o jednomasie...

Opublikowano

A czy do 2.5TDI 163KM są też zestawy z jednomasą,bo mnie czeka wymiana?

Opublikowano

obawiam sie ze 2.5tdi srednio nadaje sie do jednomasu bo wał jest delikatniejszy

do 2.5tdi mozna pokombinowac z jednomasem od starszych audi z 6biegowymi skrzyniami

Opublikowano

Pół roku temu przerabiałem multi na manual u Roberta w Strachocicach i tam na miejscu zaproponowano mi już jednomas !

Autem zrobiłem już sporo od tego momentu i nie widzę żadnych problemów :D

Opublikowano

A jak to wyglada cenowo?

Bo ja u siebie w bfb chciałem wymienić cały zestaw na nowy, zastanawiam się czy jest to duża różnica w cenie.

Panowie, podzielcie się opinią, producent, cena, co zamontowaliscie?

Opublikowano

Dzięki pioteros

Już dla mnie wszystko jasne.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A jeździ ktos na jednomasie w awx? Jeśli tak to zestaw valeo czy jakies koło z 80?

Jak sie to sprawdza w awx?

Opublikowano

normalnie, kupe ludzie jezdzi na jednomasie w porpzecznych silnikach, a co wlozysz to obojetne

Opublikowano

W poprzecznych to wiem. Sam kiedys zmienilem W ALH na koło z gti 2.0 i sprzedło z g60 i do teraz jeździ tylko nie powiem jazda jest zupełnie inna niz na dwumasie - tzn nie jest juz tak plynnie. A jak jest w awx-ach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.