Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowa Metallica "Death magnetic"-kto przed a kto juz po..


marewel

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać ja już po.Powiem tylko tyle ze "St. Anger" wyłączyłem w połowie,"Death magnetic" przesłuchałem narazie jakieś 3-4 razy.Osobiście twierdze ze chłopaki już się wypalili,gdzie na "St. Anger" jeszcze mogli czymś zaskoczyć,tu niestety jest coraz gorzej.

Polecam film "Some Kind of Monster".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy artykuł :good:

http://overkill.superhost.pl/news/goto.php?id=1453

jeszcze nie miałem czasu żeby posłuchać całej płytki, ale słyszałem, że jest ostra...

Dodatkowo polecam The Mars Volta jeden z bardziej pojeb... muzycznie zespołów jakie słyszałem :buhaha:

http://pl.youtube.com/watch?v=v2ayKK8E7gc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero przesłuchałem 5 razy ale juz bardziej mi sie podoba niz "St. Anger" , przynajmniej na tej plycie sa solo Hammetta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem, ale przyznam że nie kręci mnie to już tak jak wcześniejsze płyty. Sola Hammeta oczywiście są... ale tylko "są" dużo biegania, arpeggio, trochę gdzie niegdzie ciekawszych zagrywek (nawet dwa razy zagrał sweep'em) ale to już nie to samo co w "Fade to black". Dla mnie Mettalica skończyła się gdy odszedł Newstet... :confused4: Tak samo perkusja, wychodzą już problemy z sercem Larsa... obecnie trendem jest granie technicznie stopą... Lars nie wyrabia więc przekłada wszystko na werbel co nie do końca sprawdza się w każdym utworze...

O ile technikę gry można jakoś pominąć (nadrabiają fajnymi riffami) to jednak Vocal James'a nie jest już taki jak kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należę do tych, co twierdzą, że najlepsza METALLICA była z Burtonem

zjadłem dwa kaseciaki na MASTER OF PUPPETS,

ta płyta, ta muza była jak tsunami, później różnie bywało

Death magnetic słuchałem do tej pory 6 razy- podoba mi się, Hammet znów gra i jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesłuchałem kilka razy i jest OK porównując do St Anger, której do tej pory nie znam, pomimo, że mam ja kilka lat :)

wiadomo chłopaki posunęli się w czasie więc i wokal inne i nie wyrabają kondycyjnie jak dawniej ale generalnie nie jest żle.

Tylko mam wrazenie, że płyta jest jakoś kiepsko nagrana, jakby przesterowana czy coś wtym stylu,

mam oryginał jakby co :tongue4:

Kolega pokazywał mi jakies artykułu w tym temacie. Spece od muzyki robili jakieś porównania do ściezki Metallica, która jest na ostatnim Guitar Hero i to nagranie z płyty jest jakies płaskie, natomiast to z GH jest dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdze ze najlepsza byla "...And Justice for All" lubię tamte bebny,a znowu niektórzy mowia ze sa bardzo "wysunięte".

Mimo ze Newsted nie napisał żadnego utworu dla metali to jednak bez niego błądzą.Słuchając tej plyty mozna jej wiele zarzucić ale nie to ze jest gorsza od poprzedniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I sprawiedliwość dla wszystkich" też była ok

Ulrich ostatecznie pokazał na bębnach o co mu chodzi, jednak była jakaś smutna, ciężka, za wolna.

Wszystko co przed nią było w/g mnie najlepsze. :punk: :punk: :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

".... and justice...." to chyba moja ulubiona plytka ale byla by lepsza gdyby nie zastal wyciszony bass Newsted-a . tu mozecie posluchac jak byc powinno http://www.killerchops.tv/musicvideo.php?vid=7c3bfc6a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po przesłuchaniu "Death magnetic" i przyznam że zacna płytka no i solówki K. Hammetta w końcu to uczeń mojego ulubionego wirtuoza gitary Joe Satrianiego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu mozecie posluchac jak byc powinno http://www.killerchops.tv/musicvideo.php?vid=7c3bfc6a3

spadłem z fotela :shocked: :shocked:

chce taką całą płytę do posłuchania..And Justice to dla mnie za***ista płyta ze swoim ciężkim klimatem, Shortest Straw, Harvester of Sorrow i inne kawałki wymiatają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..And Justice

To najlepsza płyta :naughty:

Dla mnie trzy płyty z ...And Justice po środku to najlepsze 3 płyty.

Przesłuchałem nową płytę 3x, wyłączyłem tydzień temu i nic mnie nie ciągnie żeby do niej wrócić. To źle świadczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem nową płytę 3x, wyłączyłem tydzień temu i nic mnie nie ciągnie żeby do niej wrócić. To źle świadczy...

A ja wręcz przeciwnie, po kilku przesłuchaniach chcę więcej i więcej :evil:

Płyta może nie jest wybitna, na miarę pierwszych, ale poprawa po StAnger jest znaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem z kolega z klubu A4 oraz http://www.akp-uk.com andrea4 na London Magnetic w O2 arena i musze powiedziec ze "tallica boys" dali czadu.... i Death Magnetic jest kozak.... "What don't kill ya make ya more strong"..............LaLaLaLaLa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę, że concerto grosso zakończył się o 5.00 nad ranem?

łał ale tam to koncertujecie :shocked::wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...