Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.6 - mój granatowy sedanik


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas mnie tu nie było ale w tym okresie za wiele się nie zmieniło tylko tyle że autko przeszło poprawki lakiernicze bo w jednym z nadkoli posiadało dwa purchelki a tkto to jedne z drzwi obite od otwierania na rancie oraz maska jak i przedni zderzak od kamieni i tylny też poszedł pod pistolet bo był porysowany i poobijany od przyczepkki ktoś widocznie nie trafiał na hak i oczywiście przy całym zabiegu były ściągnięte wszystkie listwy dolne te co na drzwiach i koazało sie że sa całkiem plastikowe i nic złego sie pod nimi nie kryło jedynie na jednych drzwiach malutenki purchel ale został zrobiony i wszędzie gdzie są te listwy zostały drzwi zakonserwowane jakimś preparatem aby woda nie miała styczności z lakierem . Teraz autku nic nie dolega na dniach biorę sie za montaż czujnik do zbiorniczka spryskiwaczy i podłaczenie pod fisa i jak zbiorę graty to i zrobie może kontrole spalonych żarówek.

Chciał bym się was również poradzić bo pojawił mi się w głowie nowy pomysł aby okleić dekory folią 3M carbon albo w połysk bo widziałem u kogoś na forum taki mod i mi sie spodobało tylko nie wiem jaki kolor zastosować do mojego wnętrza i koloru autka i czy carbon czy połysk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam pytanie jak działa: podgrzewane wkładki zamków? bo szczerze pierwsze słyszę op czymś takim


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi do sprzedania w takim stanie jak na zdjęciach wyżej i ze wszystkim co w nie wsadziłem

cena 12 000 zł do negocjacji


Autko sprzedane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się ukryć że trochę udało mi się zbić z ceny ;) po tych kilku dniach użytkowania jestem zadowolony z zakupu tylko wku...wia mnie to wyłączające się radio :( Wkrótce pojawi się nowy temat z autem , mam nadzieję że Piotrek nie będzie zawiedziony zmianami jakie planuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również byłem zadowolony z tego autka nigdy mnie nie zawiódł zawsze dojechałem do celu bez najmniejszych problemów i co najważniejsze to tanio bo na LPG nic tylko jeździć bo taniutko wychodzi jeżdżenie tym autkiem. Czekam na twój temat z autkiem i na opis zmian jakie planujesz lub jakie wprowadzisz w autku.

Sądząc po tym jak wygladało twoje poprzednie autko to na pewno nie będę zawiedziony. powodzenia w rezaniu i uzytkowaniu autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że trafiło w ręce kolejnego forumowicza, niech dba i buja dalej powodzenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...