Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] SEDAN 1.9 + QUATTRO sline

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) A4 wpadła w moje ręce w październiku 2014 :)

Jest z początku 2004 :)

Silnik 1.9TDI (AVF) – 131KM przy 4000obr/min, 310Nm przy 1900obr/min

Napęd Quattro

Lakier - LZ9W

Nagłośnienie Symphony II

Pakiet zewnętrzny S line:
- sportowe zawieszenie S line (1BV)
- aluminiowe 9-ramienne obręcze 7,5J x 17 z oponami 235/45/R17
- emblemat S line na tylnych listwach ochronnych drzwi po obu stronach pojazdu

Pakiet wewnętrzny:
- Sportowe siedzenia z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym
- Wstawki w tapicerce drzwi z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym
- Podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulowane elektrycznie, dla obu przednich foteli
- Podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym
- Elementy dekoracyjne z matowego aluminium
- Sportowa trójramienna kierownica, pokryta czarną, perforowaną skórą
- Gałka drążka zmiany biegów pokryta czarną perforowaną skórą
- Osłona drążka zmiany biegów z czarnej skóry
- Uchwyt hamulca ręcznego pokryty czarną skórą
- System informacji kierowcy FIS
- Pakiet oświetleniowy

Plany :

-RNS-E led - jest . Dzięki sieman :) !

-zderzaki w kolor - ZROBIONE

-może jakaś większa felga na lato :)

Fotki

Po zakupie :)

6ed597deee383da1gen.jpg

images_thumb_1145972_800_800_resize.jpg

images_thumb_1145973_800_800_resize.jpg

images_thumb_1142516_800_800_resize.jpgimages_thumb_1143534_800_800_resize.jpg

images_thumb_1143535_800_800_resize.jpg

images_thumb_1147624_800_800_resize.jpg

images_thumb_1147625_800_800_resize.jpg

images_thumb_1145165_800_800_resize.jpg

images_thumb_1145161_800_800_resize.jpg

images_thumb_1145975_800_800_resize.jpg

Edytowane przez Kuba320

Opublikowano

Wygląda na bardzo ładny egzemplarz i fajną bazę do modzenia :thumbup1: Zwłaszcza graty za napęd :naughty: A jakieś plany?

Opublikowano
  • Autor

Najpierw planowałem malowanie zderzaków w kolor ale co z tego wyjdzie to nie wiem :) bardziej zależy mi na zamontowaniu navigation plus :) pozdrawiam :)

Opublikowano

Ładna. Wrzucaj RNSE, później wszystko w kolor, później... później tu poleci z górki. :naughty:

Obniżone zawieszenie? Konkretnie? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No z tego co mi wiadomo jest obniżone oryginalnie 20mm. Tak przynajmniej czytałem o pakietach s line ale jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :-)

Opublikowano

Bardzo ładna :) sedan i Q :) bajka

Opublikowano

Piękny sedan no i Q, przydała by się tutaj dobra felga i będzie kosa :) Kurna mam avanta, ale jak patrzę na Twojego sedana, to też bym chciał sedana :) Bezawaryjności!!

Edytowane przez Away

Opublikowano

Bardzo ładny sedan z odpowiednim wnętrzem :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała przeróbka świateł tylnych :)

1fa32e872c0c95d8gen.jpg


Witam po małej przerwie a4 przeszła małe modyfikacje tj. zderzaki w kolor lotka i progi s4 (oczywiście póki co tworzywo bo kasa ciśnie ) :) oraz polerka :) pozdrawiam

9ac087047d59ed5fgen.jpga5b89ea177b58526gen.jpg450bdd0c372e86d8gen.jpg952fb52873b26710gen.jpg

cdb43827042a56e2gen.jpg

Edytowane przez Kuba320

Opublikowano

Lotka i progi z allegro? Mógłbyś podrzucić aukcję? W miarę to leży po założeniu? :)

Opublikowano
  • Autor

Ja zakupiłem to http://allegro.pl/listwy-audi-a4-b6-s-line-spoiler-gratis-i5119375965.html. Wiadomo, że do oryginału to daleko :) lotka troche wyła a progi mają fale, ale jak dla mnie fajny efekt :)

Opublikowano

możesz podrzucić fotki z bliska jak to wygląda?

Opublikowano

możesz podrzucić fotki z bliska jak to wygląda?

Dokładnie,też chętnie zobaczę jak to leży :)

Opublikowano
  • Autor

Fotki z bliska :)

14c11da66d238c89gen.jpg

9446696d1dddea9agen.jpg

6155c72a46790a6dgen.jpg

c7cdaa3b06179f32gen.jpg

4423bdc3028f4a47gen.jpg

Tak jak widać :) lotka tylko z prawej strony nie przylega do końca.

Edytowane przez Kuba320

Opublikowano

Powiem Ci całkiem całkiem...biorąc pod uwagę że to laminat :) Ładna sztuka :)

Opublikowano

Póki co nieźle to wygląda ale wiadomo jak to z laminatem... Oczywiście nie życzę Ci tego ale było już miliony razy o tym, że laminat ma wytrzymałość na kilka, kilkanaście miesięcy a później wiadomo... Fale, wszystko odchodzi itd.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No ja już czuje ze w przyszłym miesiącu z powrotem zamontuje oryginalne listwy tylko muszę je dać do lakierowania bo niestety na tych zaczyna już pękać lakier :-P najwyżej kiedyś może znajdę jakiś oryginał od s4 bo bardzo mi się one podobają :-) szkoda ze takie drogie. Oby lotka chociaż służyła długo :-)

1ee0a2d92e72a26f.jpg

988575acc9ebb147.jpg

6945db8176f9fefc.jpg

60e152dee6a7fb40.jpg

8442debe1fdaaf88.jpg

94dd587327638123.jpg

3ac28289cdf152e4.jpg

bce57c32dc83699e.jpg

661e025ee2caab57.jpg

Aktualne foty :)


UP ! RNSE wreszcie na pokładzie :) jeszcze doszły dystanse 1.5 na tył :)

Edytowane przez Kuba320

Opublikowano

Gratki RNS-a Kuba wiem że na niego polowałeś wnętrze teraz prezentuje się znacznie świeżej, autko ogólnie kox w bardzo przyzwoitej wersji Ci się trafiło, :oklasky: najważniejsze że jest :quattro: .

Opublikowano

Jeśli mozna wiedziec, ile dales za malowanie dokladek, listw itd? Chyba ze sam to ogarnales

Opublikowano

Ladniutkie autko.pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.