Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor


Trewor87

Rekomendowane odpowiedzi

Ale lampy to nie s4 :D

No to się za mocno rozpędziłem :decayed: Pisałem wcześniej że się ciągle uczę tego auta :grin:

Edit: usunąłem, żeby nie było że w błąd wprowadzam :P

Edytowane przez Trewor87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak odkopiesz po zimie auto.

Wpadne. A i Rdzewka musze odwiedzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę :) Samochód pierwsza klasa, alumy :slina: Zrobiony z za***istym smakiem.Przyjemnie się go ogląda :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja nie chcial bys sprzedac tej bialej klapy podlokietnika recaro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapę bez problemu mogę dodać do foteli, jeśli ktoś mi da na podmiane drugą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze kogo ja tu widzę :D ogarniaj moc bo to wogóle nie jedzie :jerk: powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No prosze kogo ja tu widzę :D ogarniaj moc bo to wogóle nie jedzie

No masz, znalazł mnie hahaha :decayed: O mocy cały czas myślę. Powolutku szuka się gratów, pierwsze rzeczy zamówione. Korzystając z dobrej aury wziąłem go na moment w miasto i pomimo kilku miesięcy stania coś tam jeszcze jedzie, więc spokojnie :wink: Tyle że wciąż w setupie "j***ć zimę na 50%" :grin:

16515_10202330700068695_3543121737050111

Był ambitny plan wykorzystać niedzielę na dopełnienie spasów na alu, jednak z tyłu czeka mnie jeszcze trochę zabawy z dystansami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trewor od dłuższego czasu śledzę mody w twojej trumnie nie na tym forum i zawsze myślałem o tym "o k***a piękne te auto" naprawde super projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomel, dzięki za tak "mocną" opinię :D Wiele trzeba tam jeszcze zrobić, a niestety ja mam do wszystkiego dwie lewe ręce, więc wszystko się przeciąga w czasie :(

Na dzień dzisiejszy powiedzmy że koła popasowane. Tak jak mówiłem, bez wielkiej rewolucji, ale mi się widzi. Za stary jestem na eksperymenty :P

33c81c656e05628dmed.jpg
a354c20e46488c0bmed.jpg

Naszło mnie też na dalszy progres w temacie hamulców. Wyszukałem tyły z Continentala.

3a293e5b44bf2a53med.jpg

W zasadzie to dostałem cały komplet P+T więc możliwe że zaadaptuje się też tarcze. Tył 330mm, przód 405mm. Z racji tego że zaciski przód już mam, te ze zdjęcia będą na sell ;)

Do tego zaczyna się pierwsze zbieranie gratów na zabawy z mocą. Póki co tylko wtryski + idzie już wydajniejsza pompa. Jeszcze tylko mały szczegół czyli turbiny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


405 mm tarcza...

dla mnie 345 juz jest wielka :grin:

Patrz a u mnie aktualne 385 na przedzie jeszcze jest za małe do zacisku... :wink:


białe recaro było ode mnie

O, witaj! :) Mam nadzieję że nie masz mi za złe że tak szybko je sprzedaję? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no co ty, u mnie też w tamtym sezonie były kubły z rs4 w aucie więc cie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


u mnie też w tamtym sezonie były kubły z rs4

I chyba też je teraz sprzedajesz? :wink: Zdjęcia z aukcji wydawały mi się znajome - kostka i drzwi garażowe :grin:

Tarcza 405 fabrycznie wchodzi z ten zacisk, więc jeśli zacisk (na styk) wchodzi w 19" to i tarcza wejdzie :wink: Z resztą wszystko jest z jednego modelu, więc musi zagrać :) Z tym że z tym przodem to jeszcze nie wiadomo czy w ogóle będę je wsadzał, najpierw trzeba solidnie ocenić te tarcze czy się nadadzą. To są używki. Nie sprawdzę na oko czy są idealnie równe itp. Jeśli nie to pozostanę przy 385. Najważniejsze żeby tył zagrał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna czarnulka

kolo miazga...chetnie bym takie przygarnal :decayed:

motorownia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...