Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale lampy to nie s4 :D

No to się za mocno rozpędziłem :decayed: Pisałem wcześniej że się ciągle uczę tego auta :grin:

Edit: usunąłem, żeby nie było że w błąd wprowadzam :P

Edytowane przez Trewor87

Opublikowano

Daj znac jak odkopiesz po zimie auto.

Wpadne. A i Rdzewka musze odwiedzic.

Opublikowano

Witam kolegę :) Samochód pierwsza klasa, alumy :slina: Zrobiony z za***istym smakiem.Przyjemnie się go ogląda :thumbup1:

Opublikowano

Heja nie chcial bys sprzedac tej bialej klapy podlokietnika recaro ?

Opublikowano
  • Autor

Klapę bez problemu mogę dodać do foteli, jeśli ktoś mi da na podmiane drugą

Opublikowano

No prosze kogo ja tu widzę :D ogarniaj moc bo to wogóle nie jedzie :jerk: powodzenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

No prosze kogo ja tu widzę :D ogarniaj moc bo to wogóle nie jedzie

No masz, znalazł mnie hahaha :decayed: O mocy cały czas myślę. Powolutku szuka się gratów, pierwsze rzeczy zamówione. Korzystając z dobrej aury wziąłem go na moment w miasto i pomimo kilku miesięcy stania coś tam jeszcze jedzie, więc spokojnie :wink: Tyle że wciąż w setupie "j***ć zimę na 50%" :grin:

16515_10202330700068695_3543121737050111

Był ambitny plan wykorzystać niedzielę na dopełnienie spasów na alu, jednak z tyłu czeka mnie jeszcze trochę zabawy z dystansami.

Opublikowano

Trewor od dłuższego czasu śledzę mody w twojej trumnie nie na tym forum i zawsze myślałem o tym "o k***a piękne te auto" naprawde super projekt.

Opublikowano
  • Autor

Boomel, dzięki za tak "mocną" opinię :D Wiele trzeba tam jeszcze zrobić, a niestety ja mam do wszystkiego dwie lewe ręce, więc wszystko się przeciąga w czasie :(

Na dzień dzisiejszy powiedzmy że koła popasowane. Tak jak mówiłem, bez wielkiej rewolucji, ale mi się widzi. Za stary jestem na eksperymenty :P

33c81c656e05628dmed.jpg
a354c20e46488c0bmed.jpg

Naszło mnie też na dalszy progres w temacie hamulców. Wyszukałem tyły z Continentala.

3a293e5b44bf2a53med.jpg

W zasadzie to dostałem cały komplet P+T więc możliwe że zaadaptuje się też tarcze. Tył 330mm, przód 405mm. Z racji tego że zaciski przód już mam, te ze zdjęcia będą na sell ;)

Do tego zaczyna się pierwsze zbieranie gratów na zabawy z mocą. Póki co tylko wtryski + idzie już wydajniejsza pompa. Jeszcze tylko mały szczegół czyli turbiny :grin:

Opublikowano

405 mm tarcza...

dla mnie 345 juz jest wielka :grin:

Opublikowano

pięknie się auto prezentuje!

Opublikowano

:thumbup1: idziesz jak burza

Opublikowano

Świetny projekt, białe recaro było ode mnie

Opublikowano
  • Autor

405 mm tarcza...

dla mnie 345 juz jest wielka :grin:

Patrz a u mnie aktualne 385 na przedzie jeszcze jest za małe do zacisku... :wink:


białe recaro było ode mnie

O, witaj! :) Mam nadzieję że nie masz mi za złe że tak szybko je sprzedaję? :P

Opublikowano

Hehe, no co ty, u mnie też w tamtym sezonie były kubły z rs4 w aucie więc cie rozumiem

Opublikowano

Na tarcze 405mm wchodzą jeszcze 19" czy już tylko 20" ?

Opublikowano
  • Autor

u mnie też w tamtym sezonie były kubły z rs4

I chyba też je teraz sprzedajesz? :wink: Zdjęcia z aukcji wydawały mi się znajome - kostka i drzwi garażowe :grin:

Tarcza 405 fabrycznie wchodzi z ten zacisk, więc jeśli zacisk (na styk) wchodzi w 19" to i tarcza wejdzie :wink: Z resztą wszystko jest z jednego modelu, więc musi zagrać :) Z tym że z tym przodem to jeszcze nie wiadomo czy w ogóle będę je wsadzał, najpierw trzeba solidnie ocenić te tarcze czy się nadadzą. To są używki. Nie sprawdzę na oko czy są idealnie równe itp. Jeśli nie to pozostanę przy 385. Najważniejsze żeby tył zagrał :D

Opublikowano

ladna czarnulka

kolo miazga...chetnie bym takie przygarnal :decayed:

motorownia :kox:

Opublikowano

kubełki już jakiś czas temu zmieniły właściciela :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.