Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor


Trewor87

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja zawsze wszystko robię w innej kolejności :P Palić kapora ze świateł i tak nie zamierzam, a potem to się tylko ciągnie te napędy. Setup kół jest raczej do jazdy po prostej, zimy to auto nie widzi. Stąd nie mam wielkiego parcia, ale też nie mówię nie. Tylko musiałbym chwycić 100% komplet bo do zbierania pierdółek pojedynczo nie mam nigdy cierpliwości.

Już na samym "ubiturbianiu" mam spore opóźnienie czasowe. Sezon nadchodzi i nie mogę go zbytnio rozbebeszać. Z resztą i tak znów przelata się z pewnymi niedociągnięciami wizualnymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za nie długo będę miał taki zestaw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieplak ma tyle tych wtyków i kontaktów że sam nie wiem :grin: Ale o ile za nim nadążam to chyba GTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś kawałek Twej A4, szkoda, że tylko kawałek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem trupa. Motor wyrwany

8e235d58f2341f99med.jpg

Leci z niego jak z nosa alergika, więc trochę pracy przy nim będzie. FMIC to też lekkie nieporozumienie więc wpadnie nowy. A tak wygląda podpora skrzyni, która oczywiście też będzie wymieniona. Glebujo te auta i potem majo! :P

1ac760f5a5d02c81med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z chłopakami zrobiliśmy debatę że przyda się coś wydajniejszego. Obecny jest dość cienki. I jak już jest w całości na zewnatrz to widać że chyba grzebał przy nim jakiś artysta (dziwne spawy). Mocowania też trochę nie przystosowane do większego dmuchnięcia - jest ryzyko że znowu będą ciągłe walki z rozszczelnianiem itp.

Edit 28.06.


Cisza w temacie ale to nie oznacza że nic się nie dzieje. Niestety wyszło kilka nowych niuansów, więc odpadła mi już wizyta na OldSchoolSuicide i teraz na VAG Weekendzie. Następnym celem jest VAG Event, tu może się uda :grin: Aczkolwiek pośpiech nie jest tu dobrym rozwiązaniem i wolę świadomość że chłopaki z CARMasters poskładają mi to porządnie, bo to jest tu najważniejsze.

3ebd87a3e8b512damed.jpg

Właściwie to zostało przywrócić mu wygląd samochodu a nie zbioru części i GTO zabiera się za strojenie :thumbup1:

Edytowane przez Trewor87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cienki FMIC (45-50mm) i daje radę do 500PS, choć to już maks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt naprawdę super, autko robi wrażenie :)

Nic tylko pozazdrościć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie długo to trwało, ale w końcu auto wróciło do mnie! Rzeka swapowych niuansów wyszła przy składaniu. A na sam koniec jak już wszystko było złożone to sterownik stawiał opór i nie dało się go wystroić. Wyszło że miałem tam sterownik ABT, mocno poblokowany przez Niemców. Szacun dla Bartexa z CARMasters że miał do tego wszystkiego cierpliwość... Strojenie ogarnął GTO. Bez zbędnych szaleństw, to ma przede wszystkim żyć. 405 PS 593 Nm. Czuć różnicę. K04 później wstają, ale jak już to zrobią to jest wesoło :wink:

Wczoraj u nas bardzo mokro więc za dużo się nie testowało (gubił trakcję na trzecim biegu). W Piątek wyjazd na The Best Of to się może trochę pobawi na A1. I ogólnie sprawdzi jak to będzie żyło na dłuższej trasie.

789c84f0da90f02dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutki wynik.

Gratuluję!

Rdzewek chwalił się wczoraj, że jedziecie odbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 z przodu i prawie 600Nm już budzi szacunek... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na prawdziwą bestie z ryja i tak teraz jest ! ;) pozazdrościć mocy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną pierwsza grubsza trasa, czyli łącznie ponad 800 km na Mapeta i z powrotem. Przyjemnie się zbiera a przez tą moją długą skrzynię nawet znośnie pali.

Ogólnie miło było W KOŃCU pojechać na zlot własnym autem. Auto ma jeszcze parę detali do ogarnięcia (spas zderzaka, wydech itp itd), ale i tak w ramach udanego debiutu udało się zdobyć wyróżnienie Sweet Sixteen za co serdecznie dziękuję.

b908ee28d11dd7cbmed.jpg
0bdc7bd78f567f38med.jpg
4f214f7f49e189dbmed.jpg
b93a57a5d5981324med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie.

W sb na manii jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...