Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor


Trewor87

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba kiedys porównać oske do q.

Widzielismy sie na vag weekendzie,ale bylem tylko na moment.

Patrze na te Twoje fotele i kusza :D:D


na allegro je widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w aucie jest jeszcze sporo niuansów do poprawienia. A ja, człowiek od Bor jeszcze się uczę tego modelu, więc miejcie proszę wyrozumiałość :wink:

Bieniek, białe Recaro wciąż mam. Wpadaj i zabieraj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt, ale Q weź sobie jako priorytet w kolejnych modach :P Przy tej mocy bardzo się przyda :)

Priorytetem to jest teraz właśnie ta moc :D Mam rzut beretem do SRT, nie można tego zmarnować :P Były już wstępne rozmowy z Cieplakiem i coś tam mi pogrzebie. Narazie bardzo powoli szukamy gratów. Nie chce jakichś ekstremów. Ale 4 z przodu chciałoby się zobaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dare garage......z tego co się orientuje hermetyczne towarzystwo z dobrymi projektami. Wracając do tematu. Znam troszkę Twoją furke i co tu mówić.....,miazga i tyle. Gratuluję efektów i zapału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOoo Mobilku :kox:

Gapie się i gapie na te fotki i nie mogę przestać :P
Kółko miazga, hamulce prawie jak kotwice z napisem Bentley :decayed:

Może kiedyś się spotkamy, jak się uda to Cię dogonie :grin:
Bo strasznie chciałbym zobaczyć wszystko z bliska :)

Gratulacje auta, pomysłów i oby tak dalej! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes283, czemu myślisz że Dare jest hermetyczne? :) I skąd znasz moje auto? Mijaliśmy się gdzieś może? Pewnie na Manii, gdzie nie mam niestety czasu nawet posiedzieć przy aucie? :wink:

Grz3si3k, spokojnie, aż tak szybko nie jeżdżę :wink: Ale też mało się kręcę po 3mieście. GD z perspektywy kierowcy nie lubię (bez urazy do nikogo :wink: ) natomiast w Gdyni nie mam szczęścia do policji. Co innego u siebie w Rumi, tu czasem przegonię auto. A tak to głównie weekendowe wypady w Polskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny silnik! Gratulacje!!!

Do takiej mocy, bezpieczeństwa, hamowania itp. opony też raczej powinny być w okolicach zalecanych przez producenta czyli pewnie 255/35/R19.

Teraz dopiero doczytałem, że brak Quattro... Duży minus.

Negatywy ...To nie golf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes283, czemu myślisz że Dare jest hermetyczne? :) I skąd znasz moje auto? Mijaliśmy się gdzieś może? Pewnie na Manii, gdzie nie mam niestety czasu nawet posiedzieć przy aucie? :wink:

Grz3si3k, spokojnie, aż tak szybko nie jeżdżę :wink: Ale też mało się kręcę po 3mieście. GD z perspektywy kierowcy nie lubię (bez urazy do nikogo :wink: ) natomiast w Gdyni nie mam szczęścia do policji. Co innego u siebie w Rumi, tu czasem przegonię auto. A tak to głównie weekendowe wypady w Polskę

Mamy wspólnych znajomych, ale nie istotne.

Nie mijaliśmy się nigdzie, widziałem na mani. Nie chce skłamać, ale chyba na przedostatniej i ostatniej. Naprawdę ciekawy samochodzik. A z akcentem Bentla, to miazga - zawsze coś innego niż S4 :wink:

Co do dróg, to zgodzę się z Tobą. Mieszkam od 4l w Gdańsku i jeszcze nie ogarniam tego klimatu. Ciasno, wąsko i dziurawo. Na dodatek ciągłe korki.

Wcześniej mieszkałem w Gdyni......inny świat jeśli chodzi o przemieszczanie się autem ;)

Może, żeby nie było, że tak słodzę :wink: To wydaje mi się, że gleba jest za mocna jak do tej klasy auta. Zresztą mija się to z mocą........ :D

Pozdrawiam i powodzenia :hi:

Edytowane przez grzes283
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka miodzio xd a powiedz mi co do foteli: porównanie kubłów z białymi bo też sie zastanawiam które zakupić ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wampir, jest to moje drugie auto, użytkowane głównie na zloty gdzie prawidła są takie a nie inne i opona 255 raczej nie przystoi :wink: Poza tym zmiana hamulców z przodu wymusiła mocne wypchnięcie koła na zewnątrz, więc szersza opona już mi nie wejdzie... Negatyw zrobił się w wyniku obniżenia, nie ma tu żadnej mojej ingerencji, gdyż sam uważam że wielkie kąty nie pasują do auta tej postury. Ale krytykę jak najbardziej przyjmuję. Forum jest nie tylko od propsowania :wink:

grzes283, jeśli ja dobrze kojarzę nick to przypuszczam że możemy mieć wiele do rozmowy na temat Bor... ;) Na Manii od trzech edycji jestem mocno zalatany a Audi służy za biuro zlotu :grin: W kwestii gleby to znajdą się tacy, którzy powiedzą że mam kozę :D Niżej na pewno nie zejdę, bo nawet nie mogę przez wypchnięty przód. A wyżej nie pójdę bo nie chcę :wink:

rosiaksdz, jeśli zastanawiasz się nad kupnem, to na pewno pierwszym czynnikiem będzie cena... na RS4 musisz przygotować co najmniej trzykrotność kwoty za S... W kwestiach estetycznych RS4 nic nie przebije (moim zdaniem), natomiast jeśli chodzi o komfort to tu wygrywa S ;) Poczynając od kwestii sterowania w pełnym prądzie a kończąc na samym kształcie. S przyjemnie Cię otaczają, a RS bezkompromisowo obejmują :P Nie należę do szczypiorków i oparcie w RS jest dla mnie jak na miarę i wyraźnie czuję że coś mnie trzyma. Siedzisko natomiast jest bardzo wąskie... Latem pierwsze długie trasy, więc wtedy sprawdzę jak się w tym siedzi dłużej niż pół godziny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid a co z religiami avanta bez nich wygląda trochę śmiesznie czy masz inne zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co z religiami avanta bez nich wygląda trochę śmiesznie

To jest Twoje zdanie i je szanuję. Ja go już kupiłem bez relingów i przyznam że dopiero po jakimś czasie ktoś się o nie zapytał i skojarzyłem że faktycznie ich nie ma :P Ich brak mi nie przeszkadza. Dodajmy jeszcze do tego brak anteny i mamy dach idealny do mycia i wycierania :grin: Przywykłem do takiego płaskiego wizerunku i nie wyobrażam sobie powrotu relingów


Autko widziane na style'd i robiło robotę :D

Patrz, a ustawiłem się w miarę z tyłu, za hangarem :P Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wszystko podoba w tym aucie , jest robione w innym stylu :wink: jedyne co mi się nie podoba to ten wskaznik doładowania , a dokładnie jego umiejscowienie no ale to szczegół :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a wydech został z 1.8t?

Nie, jest zrobiony przelot, jeszcze przez poprzedniego właściciela

tomekhxc, wskaźnik to też pamiątka po poprzednim właścicielu. Fakt, że jego umiejscowienie utrudnia ciągły monitoring, ale mi sam pomysł na tą lokalizację się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są fajne kratki nawiewu z miejscem na taki wskaznik , wtedy byłby przed oczami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...