Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto rezał doładkę zderzaka tył z B7 do B6


toma085

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadła mi w ręce dokładka z b7 na dwie rury za pół darmo , więc nie mogłem się oprzeć i wziołem tym bardziej że widziałem już taką na forum jak koledzy mieli w b6.

Jak ktoś robił już takie rezanko to może podpowie co i jak z rezankiem czy trzeba tak idealnie wyciąć zderzak żeby całą dokładkę wpasować i ewentualnie jak ją przymocować , czy może wystarczy poobcinać zaczepy z dokładki i ewentualnie wyrezać tylko otwory większe w zderzaku żeby wytłoczenia na rury weszły i ją dokleić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób ma pytania odnośnie tego moda dlatego link komuś na pewno się przyda:
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/281305-custom-rear-valence-DIY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś chyba że kupiłeś zamiennik z tego co kojarzę. Jak to w ogóle wygląda na żywo - myślałem o tym żeby dokupić tylko nie chciałbym tego malować bo to kolejne koszta i gdyby to było czarne (plastik) to może jakoś by to wyglądało...

Jakiej to jest barwy? Czarne, bardziej szare ori i zamienniki - ktoś się orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zamiennik ;) wygląda jak orginal. Lecz o takim efekcie bez malowania i spawania plastiku i docinania zapomnij. Trzeba malować bo inaczej wyjdzie tandeta

W temacie moja audi znajdziesz fotkę jak to wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cocoo24 masz może jakieś foto albo opis jak rezać ten zdeś z dokładką sam spawałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cocoo24 masz może jakieś foto albo opis jak rezać ten zdeś z dokładką sam spawałeś ?

nie rezałem jeszcze, szukam orygianłu do avanta, ale cieżko, sam chciałem zasięgnąć informacji, jak to wygląda z taką dokładką zamiennikiem, bez spawania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie był link do niemieckiego forum jak to zrobić i kolega się jeden wypowiadał że bez malowania i spawania to nie ma się co za to zabierać

Z tego co sam widziałem to dokładka trzyma się tylko na dwóch śrubach na końcach. Poza tym nic więc pewnie może odstawać na długości zderzaka (tam gdzie odcina się te mocowania do ori b7)

P.s. wrzuciłeś link do jakiegoś zamiennika z laminatu pewno, więc jakością też będzie odstawał od ori, samo spasowanie może być już słabe. Też mi się podobała taka opcja dołożenie dokładki do swojego wozu, ale w tym drugim temacie rozwiali moje marzenia :D

Edytowane przez 3r4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ;) przerabialem z tyłu i taka jest prawda wygląda super. Ale trzeba spawac i malować i trochę się pobawić żeby ją spasowac ładnie

Koszt zderzak łączny z częściami plastikarzem i malowaniem około 700zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do sline brakuje mi tylko zderzaka tył, którego nie mogę dostać. Mam zderzak od S4 uszkodzony, wpadłem na pomysł, żeby wyciąć z niego dyfuzor i dospawać do zwykłego zderzaka, dać całego w kolor i założyć, jednak wydaje mi się, że zderzak s4 zepsuje koncepcje i zgranie się z sline, ponieważ nie ma takich samych przetłoczeń, jak myślicie gra warta świeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...