Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana skrzyni automat na manual


redshadow123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam A4 B5 1999r 1.9 AFN, 4 biegowy automat, planuje w niedalekiej przyszłości zmienic skrzynie na manualna 6 biegowa, znalazłem aukcje na allegro że robia to za 3000zł ale jakoś mi sie nie widzi oddawać obcym osobom samochodu na zmiane skrzyni. Wiec wole dać zarobić forumowiczom ;) Czy bylby ktoś chętny albo ma znajomego który wie co robi i zrobi dobrze? Najlepiej jakby nie było dalej niż 300km od Zamościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 1500 z częściami na skrzynię 5 biegów bym zrobił tylko że jestem z Wrocławia więc daleko. Ewentualnie jakbyś miał jakieś pytania to na PW

Edytowane przez damian88bk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tyle robocizna i Twoje części czyli wszystko co potrzebne do przekładki wraz ze skrzynią i sprzęgłem?

Mam automat i zastanawiam się nad remontem tej skrzyni lub przekładką...

Ja natomiast do wrocławia mam 60km ;)

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym większej filozofii ja za 1500 z częściami bym zrobił tylko że jestem z Wrocławia więc daleko. Ewentualnie jakbyś miał jakieś pytania to na PW

Rozumiem, że pracujesz za darmo, nie płacisz podatków itp ?

Ale jeśli w tej cenie przełożysz mi skrzynię ze swoimi częściami, zgodnie ze sztuką, podłączysz wszystkie niezbędne elementy, przekodujesz sterowniki i wystawisz fakture to oddam Ci z 5 samochdów będziesz miał co robić. Mowa o skrzyni 6biegowej !

Edytowane przez kuba84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę rzeczywiście nie doczytałem że 6 biegów :) bo 5 biegowe to teraz już groszowe sprawy a z 6 trochę gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyłaby 5 biegowa, obecnie mój automat nie ma się za dobrze i myślę nad remontem albo przekładką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odsmażę trochę ;D

a więc tak mam problem po przekładce a nawet jeszcze trochę w trakcie bo nie złożyłem samochodu.
Założyłem skrzynie automatyczną i samochód mi nie odpalał blokada rozrusznika zwarłem przekaźnik znaczy da piny w nim i rozrusznik kręci ale nie mam iskry
Na początku podłączyłem vaga i błąd czujnika położenia warbowego i faktycznie założyłem stary z automatu a on czytał dane z koła zamachowego które teraz jest przecież inne zobaczyłem ze w moim silniku jest zaślepiona dzurka na czujnik który jest zamoczony w oleju ale inna wtyczka to szybciutko przerobiłem wtyczkę z mojej i teraz błedu nie ma sygnał działa sprawdzałem miernikiem ale iskry dalej nie ma ? się pytam dlaczego ? ktoś wie może ? ktoś może pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...