Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przednie błotniki przed lift a polift


TobiaszAudiA4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę wymienić błotniki z przodu a z racji iż mam już założone lampy zespolone nie chciałbym znowu ciąć nowych błotniczków (szkoda mi ocynku bigwink.gif ) wiec zastanawiam się jakie są różnice miedzy tymi przed a po lifcie ? Czy poza listwami różnią się czymś bo po fotkach ciężko ocenic a może już ktoś próbował takiego zabiegu (szukajaką nic nie udało mi sie znaleźć wiec podejrzewam że może być ciężko). Jeśli nie to czy da się w jakiś "cywilizowany" sposób założyć stare listwy na nowy błotnik i na samochód bez większych przeróbek czy nie będą pasowały do "bryły" reszty samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki inne i listwy. z tym że przetłoczenie pod listwami niczym się nie różni więc śmiało można przykleić wąską listwę. dowiedziałem się o tym jak parę dni wcześniej musiałem kupić przeliftowy błotnik i go ciąć pod lampę bo myślałem że się różnią znacznie przetłoczeniem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Ale kutasa se nie dam uciac za to stwierdzenie :)

no i jak nie masz listew na dole przy drzwiach to w polifcie na bank bedzie dziura pod listwe i trza zaspawac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego wymiana ślizgów albo zderzaka. Jak wymiana ślizgów, to trzeba wiercić w błotniku bo rozstaw śrub w przedlifcie i polifcie jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam auto przedlifcie, po małym dzwonie zbieram gratki,

mam światła, zderzak i ślizgi poliftowe, czy podejdą ładnie błotniki ? Wiem, że jest listwa boczna do przełożenia, ale reszta ok ? długość, wypukłość (do drzwi) ta sama ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie p&p, u mnie były inne mocowania, napiszę osobny post co i jak bo robiłem foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wszystkie błotniki przednie z B5 przedliftowych są takie same,identyczne.Czy jest różnica między np.z wersji quattro do ośki albo między 1.8t a 1.6?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same jedyne które są inne to te z rs4

Dzięki za info.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie, te listwy środkowe w lifcie ciężko jest zdjąć? Gdybym chciał do przedlifta założyć błotniki poliftowe i przełożyć te listwy ale bez lakierowania to da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...