Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które felgi 18" wybrać A4B6


barb123

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie

zestaw 4x 8,5" et45
czy
zestaw 4x 8" et35
Zawieszenie h&r -50mm, opony 225/40
Jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 1..

Witaj,

Zito 1, piękna felga...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak koledzy wyżej - felga nr 1 czyli Zito. Swietnie wyglada [emoji106]

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie
PROMOCJA! Zito 935 18" 8,5j+9,5j 5x112 (4955589636) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.
zestaw 4x 8,5" et45

O proszę, kolejna wizja na wzór 3SDM 0.01, który z kolei był już wcześniej jako Miro 111 i tak dalej... :decayed: W każdym razie bardzo fajna prezencja, choć zamiast 4x8,5 pokusiłbym się o 9,5 z tyłu. Cała magia tych kół polega na wklęsłych rotorach przy większej szerokości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 1 felgi ciekawe, robote robią w 19 calach. A takie pytanie jak mam opony 225/45 to mogę założyć na taki zestaw 8.5 i 9.5 cala czy na felgi z tylu 9.5 muszę dać szerszą opone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 1 felgi ciekawe, robote robią w 19 calach. A takie pytanie jak mam opony 225/45 to mogę założyć na taki zestaw 8.5 i 9.5 cala czy na felgi z tylu 9.5 muszę dać szerszą opone?

Zależy co chcesz osiągnąć. Jeśli masz awersję do jakiegokolwiek naciągu to na tył powinno być min 275. Ale wtedy kupno takich felg mija się z celem bo wyglądają słabo... Możesz zostać przy tym 225/45. A na przód wręcz poszukać czegoś węższego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś żeby w tej cenie kupić 19 z AXE ? :

http://allegro.pl/felgi-axe-cs-19-8-5-9-5-5x112-i4926035044.html

Też się zastanawiam nad tym wzorem, ale za cholerę nie mogę przekonać się do sedana na tych alumach :)

Edytowane przez ParasoleK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Ładna felga. Teraz odpowiednia guma i gwint i jest :thumbup1: Tylko żeby zbyt miękkie nie było na nasze dziury, bo szkoda zachodu :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście 1-ka ładniejsza, ale czy nie zastanowiło Was dlaczego sprzedawca nie podał w aukcji nazwy producenta??

Osobiście stawiam na OEM lub markowe części, a oszustów, kombinatorów zwłaszcza na alledrogo nie brakuje. Wypiszą wszystko tylko nie to co istotne po to żeby nas omamić i w końcu wcisnąć nam tani bubel za wygórowaną cenę niespełniający podstawowych parametrów i atestów.

No ale decyzja nie należy do mnie. Jedyne co mogę polecić to pewnego producenta z oryginalnym wzorem na bazie którego zaczęli wszyscy inni klepać podróby:

http://allegro.pl/felgi-bbs-ch-r-8-5x18-5x112-audi-vw-3-kolory-i5172243737.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

powodzenia w zakupie

P.S. a tak wygląda na B5 :wink:

https://twitter.com/jdbt

Edytowane przez zadra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...