Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie dlugo mnie nie było :)

Niestety dalej nie moge się wam pochwalić wynikami strojenstrojenia :(

Okazało się bowiem, że mój niesamowicie uzdolniony mechanik źle ustawił rozrząd i musiałem poprawiać oczywiście już u innego mechanika.

Na strojenie jestem umówiony w marcu bo tuner u którego robię auto jest wielce zajety i spławia mnie już drugi miesiąc.

Jak będzie po wszystkim nie omieszkam zamieścić wyników na forum :)

Pozdro i zdrówka

Opublikowano

No to trzymam kciuki, oby to coś dało :) 

Opublikowano

Witam,

czy nie ma ktoś z Was na sprzedaż sprawnych "gruszek" kolektora ssącego?

Bo u mnie połamały się cięgna :kwasny:

Opublikowano
13 godzin temu, lmarrio napisał:

Witam,

czy nie ma ktoś z Was na sprzedaż sprawnych "gruszek" kolektora ssącego?

Bo u mnie połamały się cięgna :kwasny:

Zobacze dzisiaj w garażu chyba mam ze starego kolektora

Opublikowano

Jeżeli sprawne to było by fajnie

Opublikowano
Dnia 3.02.2017 o 19:01, lmarrio napisał:

Jeżeli sprawne to było by fajnie

 

 

Kurde sory kolego ale brat mi zawinoł klucze do garażu i nie mam jak luknąć narazie za tą gruchą. Środa wieczorem będe wiedział na 100%

Opublikowano

Panowie mam zamiar wytargać kolektor żeby zobaczyć w jakim stanie jest wałek odma itp. jest jakaś procedura kolejność ewentualnie na co zwrócić uwagę ? 

Opublikowano

Paweł Nadłonek, udało Ci się sprawdzić ten kolektor?

Edytowane przez lmarrio

Opublikowano
Dnia 11.02.2017 o 20:40, lmarrio napisał:

Paweł Nadłonek, udało Ci się sprawdzić ten kolektor?

Witaj mam te gruchy. Sory, że dopiero teraz ale najnormalniej zapomniałem. Napisz mi na pw adres email to Ci wyśle jakieś zdjęcia

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witajcie.

No to jestem po strojeniu auta.

235 KM i 320 Nm na benzynie 98. Myślę, że jak na wolnossiaka to przyzwoity wynik. 

Auto fajnie zyskało na dynamiczności i reakcji, odcinka przesunięta na 6900 obr.

Koszt takiej operacji to 1100zl czy się opłacało ocencie sami.

Ogólnie jestem zadowolony mialem cichą nadzieje ze złapie 240 KM ale nie jest źle.

Tuner który mi to robil mówil, że jak pojeżdże to auto samo podbije jeszcze kilka koni do góry( jakies 5, 6 tak twierdzi)?? Nie wiem ile w tym prawdy dlatego podałem wam to co pokazał wykres.

Trzymajcie się, pozdro

Opublikowano

Możesz pokazać ten wykres? Jestem ciekaw jak to u Ciebie wstaje od dołu po tym strojeniu...

Opublikowano
Dnia 22.04.2017 o 12:03, Gregory87 napisał:

Możesz pokazać ten wykres? Jestem ciekaw jak to u Ciebie wstaje od dołu po tym strojeniu...

Mam z pierwszego pomiaru jeszcze przed korektą tam jest 310Nm i 230KM. Ten ostatni pomiar mają mi wysłać na maila.

Te ślaczki to naniesiony pomiar jak był lipnie ustawiony rozrząd.

20170424_210500.jpg

Edytowane przez Paweł Nadłonek
Dodany załącznik

Opublikowano

Ładny wykres, gdzie było robione strojenie?

Jak był ustawiony rozrząd +/-, że takie pagóry powychodziły?

Czy tuner ustawiał ten rozrząd czy inny mechanior to robił/samemu ustawiałeś?

Opublikowano
12 godzin temu, BeyerBrown napisał:

Ładny wykres, gdzie było robione strojenie?

Jak był ustawiony rozrząd +/-, że takie pagóry powychodziły?

Czy tuner ustawiał ten rozrząd czy inny mechanior to robił/samemu ustawiałeś?

Strojenie robiłem w RS motorsport koło Rzeszowa ale nie polecam. Goście ogarnięci ale jak nie masz worka pieniędzy to idziesz na koniec kolejki. Gościa z Lublina co przyjechał jakąś nową a6 z dnia na dzień przyjeli kiedy ja czekałem na odbiór auta trzy tygodnie... Kingsoft z Starego Sącza moge polecić tam kolega robil alfe 156 gta. U Gregor10 jak się pytałem to nie mieli w ofercie ale ostatnio widziałem jak robili jakąś audice 4.2 to tam też warto zapytać może poszerzyli asortyment :) 

Pagóry powychodziły bo jedn wałek mechanik specialista ustawił na -20.

Poprawiałem już u innego obaj tutaj z moich okolic Tbg.

Opublikowano

A jak masz teraz wyregulowane?

0 0 0 0 +/-1?

 

PS. Nową C7 mogą się pochwalić na fanpage'u... :wink:

Opublikowano
30 minut temu, BeyerBrown napisał:

A jak masz teraz wyregulowane?

0 0 0 0 +/-1?

 

PS. Nową C7 mogą się pochwalić na fanpage'u... :wink:

Oo nie nie aż takich kokosów to nie ma żeby na 0 wszystkie ustawić nie pamietam dokladnie a nie chce Cie okłamać. 

 

Opublikowano

Sprawdź to kiedyś przy okazji :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, do wymiany klapek kolektora lepiej zdjąć kolektor czy przód? 

Opublikowano

Kolektor i nie Musisz cały ściągać wystarczy odkręcić i lekko podgiac, wiadomo cześć zdemontować trzeba

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

tylko jeśli odkręcisz kolektor żeby go podnieść a wcześniej jakiś macher skręcił go np na silikon... to po przykręceniu możesz mieć nie szczelności..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.