Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potwierdzam, filtry czymś sie różnią bo sa dwa typy do ośki i quattro jak sprawdzałem cenę to gość właśnie o to pytał.

Opublikowano
  • Autor

ale na chłopski rozum, czym może się różnić filtr paliwa ośka i q ?

Opublikowano

ośka ma dwa grube wyjścia i jedno cienkie,q ma dwa grube i dwa cienkie

Opublikowano

a nie masz pompy ze starego zbiornika ?

poza tym poproś kogoś by pokręcił a Ty wyjmij kanapę i sprawdź czy słychać pompę.

Na marginesie jeśli jeździsz na gazie i masz mało paliwa w zbiorniku tzn jeśli pompa nie jest zanurzona w całości to istnieje ryzyko ,że się przegrzeje i zatrze , dotyczy to również pomp które leżały nie wiadomo ile czasu , po odparowaniu paliwa potrafi się wytrącić twardy osad który jest w stanie uniemożliwić zasysanie pompie paliwa lub inne uszkodzenia układu .

musiał bym sprawdzić czy w quattro nie ma dodatkowej pompy do przetaczania paliwa między komorami

Opublikowano
  • Autor

ośka ma dwa grube wyjścia i jedno cienkie,q ma dwa grube i dwa cienkie

rozumiem, dokąd prowadzi to dodatkowe wyjście ?

Opublikowano

ośka ma dwa grube wyjścia i jedno cienkie,q ma dwa grube i dwa cienkie

Niestety mylisz się kolego ośka też ma dwa i dwa wyjścia/wejścia.

http://catalog.mann-filter.com/EU/pol/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Paliwo/WK%20720~5

http://catalog.mann-filter.com/EU/pol/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Paliwo/WK%20720~6

Edytowane przez sciemamcz

Opublikowano

a widzisz tak mi pani w sklepie powiedziała,że są dwa rodzaje jak kupowałem do swojego

to teraz nie wiem o co kaman :kwasny:


http://t.iparts.pl/081/D13462001-001/dokumenty/filtr-paliwa-hengst-filter.jpg

http://t.iparts.pl/081/D129847001-001/dokumenty/filtr-paliwa-hengst-filter.jpg

coś takiego

Opublikowano

To po ostatnich postach zwątpiłem jaki filtr kupić do Q :-) w sensie który model np. Knechta... :-)

Opublikowano

ośka ma dwa grube wyjścia i jedno cienkie,q ma dwa grube i dwa cienkie

Niestety mylisz się kolego ośka też ma dwa i dwa wyjścia/wejścia.

http://catalog.mann-filter.com/EU/pol/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Paliwo/WK%20720~5

http://catalog.mann-filter.com/EU/pol/catalog/MANN-FILTER%20Katalog%20Europa/Paliwo/WK%20720~6

potwierdzam.u mnie są po dwa króćce z każdej strony

Opublikowano

Z tego wynikałoby, że tak do ośki jak i do Q są takie same filtry... a wg katalogów jest rozróżnienie :-)

Kto miałby możliwość sprawdzenia po nr VIN jaki filtr siedzi np. w mojej A4? Nie mam kiedy zajrzeć tam przed weekendem, a chciałbym go kupić żeby w sobotę zmienić :)

Edytowane przez azure

Opublikowano

mann wk 720/5

Opublikowano
  • Autor

auto już sprawne. Pompa paliwa była ok.

C66urAA.jpg

6f1QKYY.jpg

Opublikowano

Koledzy czym się różnią nie wiem :grin: ale jest tak:

MAN WK 720/5 - quattro

MAN WK 720/6 - ośka

Opublikowano
  • Autor

czyli oba filtry ośka/Q mają po dwa wejścia z każdej strony tak ? Wiadomo dokąd idą te przewody ? Jakiś schemat podłączenia ?

Opublikowano

czyli oba filtry ośka/Q mają po dwa wejścia z każdej strony tak ? Wiadomo dokąd idą te przewody ? Jakiś schemat podłączenia ?

może to Ci pomoże

jeśli masz książkę "sam naprawiam auto" to tam był chyba obrazek z podłączeniem przewodów, jak coś to sprawdzę jutro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.