Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niezly monster ! A4 3.0 BITURBO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazlem na stronce Koraszewskiego

audia4-1.jpg

NA sprzedaz :

Audi A4 3.0 Bi-Turbo quattro

Rok produkcji - 2005/2006

Pojemność silnika [w cm3] - 3000

Silnik - 3.0 BITURBO

Cena: do uzgodnienia

Moc 650 KM

Wyposażenie: fotele kubełkowe Recaro, skrzynia 6 biegów, pojazd dopuszczony do ruchu, prędkość maksymalna ponad 300km/h, przyspieszenie od 0-100km/h(3,2sek), przyspieszenie od 0-200km/h(9 sek), hamulce 385mm, koła 19"...

Ale to musi miec kopa :D

http://www.koraszewski.com/grafika/sklep/hohenester/audia4-4.jpg

http://www.koraszewski.com/grafika/sklep/hohenester/audia4-2.jpg

http://www.koraszewski.com/grafika/sklep/hohenester/audia4-3.jpg

Wogole bardzo fajne Audiczki maja na sprzedaz

http://www.koraszewski.com/komis.htm

Opublikowano

od 0-200 w 9 sekund wow :shock: :shock: :shock:

Opublikowano

z wyglądu to raczej do wyścigów klasy "touring cars" nadaje sie :)

Opublikowano

tak patrzac na ten przod to zderzaczek w sam raz do odsniezania :D

Opublikowano
  • Autor
z wyglądu to raczej do wyścigów klasy "touring cars" nadaje sie :)
pojazd dopuszczony do ruchu

ciekawe jak takim czyms po ulicach sie jezdzi :lol:

Opublikowano

dopuszczony to pewnie jest, tylko czy jest sens tym jeżdzić po ulicach, szczególnie krajowych :?: :D

chętnie bym to pogonił wałem miedzeszyńskim do pracy...albo tak w nocy jak jest pusto :twisted:

Opublikowano

mysle ze nie jeden by go pogonił po rownej jezdni tylko czy daloby sie zapanowac nad taka moca ja to osobiscie musialbym sobie moczyc prawa noge z tydzien przed w rumianku zeby byla spokojniejsza :lol:

Opublikowano

Maja tez na sprzedaz polo 1.8T 250KM, pewnie robi niezle wrazenie na ulicy jak takig male gowno ktore wychodzilo z silnikami 60-100KM nagle wymiata wszystkich.

Opublikowano

szkoda że nie TDI :roll:

[ Dodano: 2006-02-15, 09:53 ]

ten to jest wypas

audia4b.jpg

Opublikowano
szkoda że nie TDI :roll:

[ Dodano: 2006-02-15, 09:53 ]

ten to jest wypas

Obrazek

Ten śmietnik w tle to chyba po tuningu został :D

Opublikowano

hehe tez mialem pisać o tym smietniku bo sie rzuca w oczy ale ze potrzebowali az tak duzego na te wszsytkie czesci :shock: :mrgreen:

A co do autka to ladnie sie prezentuje nawet z tyloma nalepami

Opublikowano

470 KM....hmmm marzenie :twisted:

Opublikowano
470 KM....hmmm marzenie :twisted:

Ja jezdze pojazdem co ma 420KM i 2200 momentu :D tylko ze to w cieżarówce :mrgreen: a w osobowce to fakt marzenie :roll:

Opublikowano

470KM w takim A4 wystarczy na miasto i 1/4 mili :)

Opublikowano
Ten śmietnik w tle to chyba po tuningu został

:P:P

pewnie teraz to wydmuszka :)

kolega RS2 tak niedawno wybebeszył...ze wszystkiego, no prawie bo silnik, buda i koła są :wink:

oj aż mi serce ścisnęło jak to robił :(

Opublikowano
  • Autor
Ten śmietnik w tle to chyba po tuningu został

:P:P

pewnie teraz to wydmuszka :)

kolega RS2 tak niedawno wybebeszył...ze wszystkiego, no prawie bo silnik, buda i koła są :wink:

oj aż mi serce ścisnęło jak to robił :(

Czego nie robi sie dla osiagow... :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ale Bomba,przesada tylko z tymi naklejkami chyba kogos poniosło :D

Opublikowano

chryste ale potwór

[ Dodano: 2006-03-12, 10:10 ]

istny ridaz unit

Opublikowano

No Koraszewski pare fajnych bryk zrobił ta też super :) Koles ogólnie ma dużo nowych części do Audi i stosunkowo tanio .

A przy okazji jak ktos wchodzil na jego strone to jest tam w komisie Audi A4 2.5 TDI QUATTRO tiptronik ful opcja ALE !!!: koles z komisu mówi ze były porysowane tylne drzwi a naprawde bylo ostro walone przodem caly przód nie oryginalny wał inny skrzynia dostaje szajby , silnik pali jak czołg . Wiec raczej nie polecam :P

pozdro :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.