Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wspólne granie online PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kodzak877

Mogę zagrać na ps4

- Fifa 16

- The Crew

- Need For Speed

- GTA 5

- UFC

- The last of us

Myslę nad zakupem UFC 2, grał ktoś ?

Edytowane przez Kodzak

Opublikowano

Jak tam ... zadowolenia z aktualizacji PSki ??
Opcja grania na PS4 za pomocą kompa.....WOW :)

Opublikowano

Działa zaskakująco dobrze :-)

Opublikowano

Tez bylem w szoku :)

Opublikowano

Kompresja lekko przeszkadza - granie w Wiedźmina w nocy w lesie jest uciążliwe, a tak poza tym super sprawa.

Opublikowano
  • Autor

Świetna sprawa bo jak dotąd męczyłem się na Xpierii Z3 Compact, tam to można powiedzieć, że nie ma komfortu... Ogólnie zagrywam w The Division na laptopie i śmiga bez lagów na 720p, można spokojnie grac online.

Opublikowano

Trochę z innej beczki, ale to chyba jedyny temat poświęcony PS4. Sprzedam NFS za 150 zł. Płyta była kilka razy w pudełku, wersja PL kupiona w Saturnie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Może ktoś grywa w nfs ? i chciałby się pościgać ? ewentualnie The Crew.

Opublikowano

PS4 - Mizurekk

FIFA 16

DIVISION

GTA V

BF 4

NFS

Itp itp....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

PS4 - Damiann073

Fifa 15
Gta 5

NSF

NBA 2K16

Watch Dogs

Wiedźmin

Chętnię się ustawię na Fifkę lub Gta Online :) Ktoś chętny ?

Edytowane przez Damiann073

Opublikowano

jakby co mam gta v, driveclub, nazi army, nba 2k16,nfs,rzadko ostatnio gram ale jak jest czas chętnie pykne online

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

SteavA4Klub dzięki za zapro na PS4 dzisiaj wieczorem powinienem coś grać, chętnie pyknę meczyk w Fife :) ktoś jeszcze grywa w FIF15 ? może jakaś lige zorganizujemy lub turniej :)

Opublikowano

Ja chyba dopiero w czwartek odpalę ps4. Fife 16 już sprzedałem, zostało mi demo, czekam na 17 :wink: Pewnie znajdzie się kiedyś okazja by w coś pyknąć.

Opublikowano

Witam widzę, że w temacie fify na ps4 jest trochę chętnych żeby pograć, dlatego pomyślałem coby utworzyć temat w którym wszyscy posiadacze PS4 (może także XONE) dodawali swoje ID z konsol można pododawać się do znajomych i kiedyś coś razem pograć :)

Także ja zaczne:

Konsola PS4

psn id: gramppp

można pograć w fifa15, battlefield 4 cokolwiek, zastrzegam, że nie zawsze mam opłacony abonament :D

Chętni niech wpisują się w temacie, podając swoje id

Grywasz jeszcze w Fife 15 ?

Opublikowano
  • Autor

Witam widzę, że w temacie fify na ps4 jest trochę chętnych żeby pograć, dlatego pomyślałem coby utworzyć temat w którym wszyscy posiadacze PS4 (może także XONE) dodawali swoje ID z konsol można pododawać się do znajomych i kiedyś coś razem pograć :)

Także ja zaczne:

Konsola PS4

psn id: gramppp

można pograć w fifa15, battlefield 4 cokolwiek, zastrzegam, że nie zawsze mam opłacony abonament :D

Chętni niech wpisują się w temacie, podając swoje id

Grywasz jeszcze w Fife 15 ?

Na tą chwile aktualnie już nie, nawet w FIFA16 już nie gram. Ale dzięki za zainteresowanie tematem ;) jak coś mozna mnie dodawać do znajomych, nick: gramppp

Ostatnio rzadko grywam na PS4, jeśli chodzi o online to częściej BF4 ale kiedyś coś może się trafić :)

Edytowane przez grampp

Opublikowano

Nie pitol, tylko dawaj kolejny mega tytuł w kwocie do 100zł,jak helldivers :decayed::decayed::decayed: od listopada upalam :banan: jeszcze 8tys. wrogów i platyna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie pitol, tylko dawaj kolejny mega tytuł w kwocie do 100zł,jak helldivers :decayed::decayed::decayed: od listopada upalam :banan: jeszcze 8tys. wrogów i platyna :kox:

To super, że się przyjeło w takim razie mam coś dobrego dla Ciebie - ALIENATION, gierka jest swoistym połączeniem Diablo z Helldivers, oczywiście wskazana kooperacja online (za niedługo w aktualizacji także kooperacja kanapowa się pojawi)

Gierka miodzio, jest tylko w wersji cyfrowej jeśli dobrze pamiętam cena jest około 85zł ;)

Polecam w ciemno, zbieramy ekwipunek i czysta rzeźnia na ekranie ;)

Co do Helldivers jakoś ostatnio nie miałem weny do tego, szybko mnie wykańczali tam :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Grywa ktoś jeszcze w GTA V Online ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie gra ktos w dying lighta i chciałby zagrać coop ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To kiedy zaczynamy rozgrywki o puchar a4 klubu fifa 17?? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.