Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL TDI PD] Telepie silnikiem na wolnych obrotach i podczas jazdy na biegu jałowym.


Peter35

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze tak. Weź jeszcze filterek paliwa . W sumie wszystko masz opisane w dziale warsztat. Tylko autor wpial się przed filtr paliwa. Ja wpialem się za. Przeczytaj cały wątek to tam ktoś też opisał jak wpial się za.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Metoda z czyszczeniem wtrysków LM działa ale nie na długo. To tylko odbicie piłeczki która zaraz wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymiana uszczelniaczy załatwiła sprawę. Na razie pół roku cisza. Tak czy inaczej 90zł uszczelniacze + robota, nawet jeśli załatwi to sprawę na rok, to i tak lepiej niż regeneracja całości za 6000. Ja wolę co roku wydać 200zł. Starczy na 30 lat. Więc skoro kupuję auto na 2-3 lata ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymiana uszczelniaczy załatwiła sprawę. Na razie pół roku cisza. Tak czy inaczej 90zł uszczelniacze + robota, nawet jeśli załatwi to sprawę na rok, to i tak lepiej niż regeneracja całości za 6000. Ja wolę co roku wydać 200zł. Starczy na 30 lat. Więc skoro kupuję auto na 2-3 lata ...

Jakie śruby są jeszcze potrzebne do tej operacji?

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2015 o 21:15, Peter35 napisał:

Nie wymienialem uszczelniaczy ani nie sprawdzalem cisnienia na tandemopompie. Dzieki za rade. Nie chciał bym wymieniać tej dwumasy bo mnie finansowo z butów wydrze :kox:

 

Kolega udało ci się rozwiązać problem.  Mam identyczną przypadłość z tym telepaniem przy płynnej jeździe na lekkim gazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...