Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D


MiiichalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chciał bym przedstawić mój samochodzik oraz co mam zamiar w nim dodać ,zmienić :kox:

Audi A4 B5

1996 rok

1.9 TDi - 90KM a jednak 110 KM :banan: :banan:

Przebieg na dziś to około 279 tyś

Auto kupiłem pól roku temu z dość bogatym wyposażeniem ja na ten rok mianowicie:

- Climatronic

- Grzane fotele ( kierowcy niestety nie działał ale już po naprawie dzięki forum :hi: )

- Roleta tylnej szyby

- Świtała Bosch

- Podgrzewane lusterka

- Elektryczne lusterka

- 2 x szyby elektryczne

- Po wymianie kompletnego zawieszenia

- Ja wymieniłem olej + filtr paliwa + filtr oleju

Plany co do zrobienia i co zostało już zrobione :kox: :decayed:

- Kubełki grzane( Zrobione ) + składana tyna kanapa ( kubełki już są na pokładzie i grzeją :kox: )

- Maty lusterek i podgrzewają razem z tylną szybą ( zrobione )

- Lampy z czarnym wnętrzem + gril na czarno i białe OOOO ( zrobione )

- Tylne lampy po II lifcie ( zrobione )

- Spryski i wiadomo Xenony + Ledy w postojówkach. (75 % zrobione )

- Kierownica trój ramienna ( zrobione )

- Halo wrzucić w zderzak ( Zrobione :D )

- Dekory na biały połysk ( zrobione )

- Oświetlenie wnętrza pod nogami ,po otwarciu drzwi oraz podświetlenie wewnętrznej strony klamki. ( zrobione )

- Wykładziny bagażnika polift oraz oświetlenie w Led ( zrobione )

- Dołożenie tylnej lampki podsufitki i wymiana przedniej. ( 50% zrobione )

- Czarna podsufitka

- Coming / living home , doświetlanie zakrętów , ambitne kierunki . ( Zrobione 75% )

- Przyciemnieni szyb.

- Podszybie polift

- Odnowienie i pomalowanie felg na biało + nowe opony lato. ( zrobione )

- Licznik al'a polift + ledy zamiast żarówek. ( zrobione )

- 4 x szyby elektryczne + boczki pod elektrykę ( zrobione )

- Pakiet S4 ( zderzaki przód, tył oraz progi )

- Oczywiście jakiś gwint i ładne felgi 18' lub 19'

- Rozpórki górna i dolna

- Recaro najlepiej biało-czarne z a6 c5 z grzaną tylną kanapą

- Coś wykombinować z końcówkami wydechu

Jeżeli sobie coś jeszcze przypomnę to na pewno dodam :eusathink:

To obiecane zdjęcia ale szału na razie nie ma będę dodawał jak tylko coś zmienię

WqNEre.jpgW64Lwj.jpg

jQRtlg.jpgz3CrKf.jpg

Felgi przed i po odnowieniu :D narzie zostaje na 15'' :(

r7VNeC.jpgRa3ihu.jpg

Wnętrze przed i po pierwszej zmianie :banan:

Ctq7ur.jpgJJQMEA.jpg5aAhyQ.jpg

y3Yw47.jpgWL18ma.jpg

To na tyle narazie :kox: teraz szykuje 4 x szybki i dekory graty już w komplecie :banan:


Witam :hi: Prace w toku :wink: nowe graty dotarły :banan: więc kilka zdjęć pokaże z przebiegu :kox:

nie było łatwo ale dopadłem najbardziej szukane rzeczy tera powoli montaż.

Graty :D

929LuQ.jpg

A tu kilka zdjęć z prac przy szybach elektrycznych które trwają do dnia dzisiejszego i nadal się nie zakończy

KTh2wk.jpgiM28J7.jpg


Żeby nie było że nic się nie dzieje :wink: to wrzucę kilka fotek po zmianach jakie zaszły a trochę ich widać :naughty: i czekam na wasze opinie jak wam się to podoba lub nie :hi:

80ME9n.jpgftDMfF.jpgX8hcrt.jpg9HXkDq.jpgYoAKJ2.jpgbVvX4q.jpgk4O6Mn.jpg734Pnk.jpguQax2B.jpgXeLjPD.jpg

I to narazie tyle :hi:

Edytowane przez MiiichalQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie wyszły dekory ze znaczkiem S-line choć nie było b5 w s-linie,ładne siedzonka i przód lampy ale ten siarex w masce to straszny zakładaj oryginalna atrapę poliftową i maluj ramkę na czarny w niej i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie wyszły dekory ze znaczkiem S-line choć nie było b5 w s-linie,ładne siedzonka i przód lampy ale ten siarex w masce to straszny zakładaj oryginalna atrapę poliftową i maluj ramkę na czarny w niej i będzie git

Gril to przejściowy bo tamten mi pękł a miałem taki to narazie taki założyłem :grin: a chce polift i do tego że czarna ramka to jeszcze biało OOOO. Co do dekorów wiem że nie było s-line w tych modelach ale czy s-linem nie może być tez wersja którą sami robimy naszymi rekami a nie seria wychodząca z fabryki?? zamiast s-line miało być pierwotnie s4 ale cieżko dastać takie małe znaczki a powiem że wielu osobą się to bardzo podoba małe a cieszy oko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego ci napisałem że bardzo ciekawie wyszły te dekory


nie mam nic przeciwko nim wygląd jest dość ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie,dekory sam bym chciał mieć takie tylko nie mam czasu na zrobienie ich a w dodatku ciężko zdjąć nad radiem i przy kierze te dekory,dorzuć sobie rozpórkę dolną grubą i górną od a6 c5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzisz fakt zapominałem o niej a myślałem na jej temat :hi: . Jest troch problematyczne to zdejmowanie zwłaszcza przy przed liftach gdyż kołki są plastikowe i łato się urywają ale ja je wymieniłem na polift z metalowymi i teraz mi przy zdejmowaniu nie pękną napewno. No i sama foli mi troche robi problemy bo z tyłu nic a nic sie nie dzieje a z przodu już drugi raz mi się pomarszczyła i muszę coś pokombinować i podkleić :kwasny: nie wiem kiepska folia czy klej na niej ;) albo może od upałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jak bym nawet to lakierowanie nie będę folią robił a te małe znaczki gdzie dorwałeś jeśli można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody na plus :)

Dekory wyszły fajnie lecz lakierowanie byłoby lepszym i trwalszym efektem.

A siedziska od czego wrzuciłeś? Jeżeli można wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to jak bym nawet to lakierowanie nie będę folią robił a te małe znaczki gdzie dorwałeś jeśli można

Myslałem o tym ale czy uzyskasz taką biel jak folią bo tu różnie bywa może i to jest wyjście mam próbne dekory to spróbuje na nich najpierw :wink: a znaczki mam od

http://allegro.pl/audi-s-line-emblemat-naklejka-logo-na-kierownice-i5218063500.html

Mody na plus :)

Dekory wyszły fajnie lecz lakierowanie byłoby lepszym i trwalszym efektem.

A siedziska od czego wrzuciłeś? Jeżeli można wiedzieć.

Z Audi a4 b5( grzane i el. lędźwie ) tylko że z kombi i muszę robić tylną kanapę składaną ale to jak będzie chwilka to się za to zabiorę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :wink: dokładnie z 28.04.2000 bo taka data widniała wybita na fotelu


Żeby nie było to trochę się po zmieniało w samochodziku mianowicie dochodzą nowe plany do listy ale i dużo zrobione już też jest między innymi swap z 280 na 288 wentylowane i nawiercane. Rożnicę :banan: są na plus poza tym wylądowało fotochromatyczne lustereczko co wieczorkami sprawdza się super czuć a raczej widzi się różnice. No i posłuchałem tu was koledzy zrobiłem z powrotem ori gril z białym OOOO i czarn rameczką oraz pomalowałem dekory bo foli się odklejała od ciepła wyszło kosmicznie :wink: Autko dostało nowe wszystkie filtry, olej, płyn chłodniczy do -37C, rozrząd kompletny z pompą wody , zabezpieczenie podwozia na zimę , aaa i nowe oponki żeby zima była spokojniejsza :D Teraz pracuję jeszcze nad halo w zderzaku kratki już na miejscach teraz tylko halo osadzić w zderzak oraz kierownicę powietrza do IC no i do tego pełny Coming-Living Home , Doświetlanie zakatów oraz kierunki :D Jutro jak pogoda pozwoli dorzucę zdjęcia efektów to sami ocenicie. Pozdrawiam was i udanego modzenia naszych B5-tek :hi::hi:


Witam was :hi: , jak obiecałem tak dziś daję zdjęcia małych zmian widocznych i nie widocznych :D Czekam na wasze opinie :naughty:

sFA5oi.jpgFWBW6s.jpg8rTsMw.jpgesnEma.jpgT1yohR.jpgDVxCQV.jpgYUNe96.jpgd5DHGv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :hi:

szerszen01 Wszystko będzie planuję założyć 17'' i do tego gwint Pavetti może ma racje teren nie łatwy ale dla chcącego nic trudnego :kox: na wszystko będzie czas :D Popołudniu dodam fotki z ukończonych prac nad halogenami w zderzaku i nawet świeca :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...