Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D


MiiichalQ

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz jeszcze halo w zderzaku jakoś upchałem ale nie miałem jak wczoraj zdjęć zrobić może dziś pokaże prace weekendową B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie te dekory wyszły,zabezpieczyłeś je bezbarwnym????

Słuchaj to jak to jest masz 1Z po wirusie czy AFN bo ja albo nie doczytałem albo pomyliłeś sie ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1z z wiruskiem :whistling: bo koleś który miał ten sam model z tym samym silnikiem stwierdził że jego jest jakiś zamulony i chciał przejechać się moim po czym podłączyliśmy komputerek i wyszło że silnik się zgadza czyli seryjnie 1Z z 90 KM ale w kompie pokazało 110 KM :eusathink: no i wyszła tajemnica na wierch ale to już robić musiał jeden z poprzednich właścicieli a dziwiło mnie zawsze spalanie rzędu 4,8 max 5.5 z klimą włączoną. Ale i tak coś będę chciał zrobić żeby tych kucyków dodać :tongue4: A co do dekrów to tak kupiłem w drewnie ( bo tylko te się najlepiej nadają do tego mają gładką fakturę ) matowanie , odtłuszczanie , malowanie na dwie warstwy i oczywiście na to bezbarwny bo sam kolor poddałem testowi i baardzo łatwo zostawały rysy i musiałem położyć na połysk bezbarwny i efekt :slina::shock3: super a na początku się bałem że będzie problem że farba nie będzie chciała się trzymać ale się udało :banan:


Jak obiecałem Panowie tak dodaję zdjęcia z halo w zderzaku przed liftowym :wink: które mi się udało przez weekend zrobić :D i mały modzik w dodatku w bagażniku mianowicie wykładziny bo jest tam schowek w boczku :whistling: i można pochować cały bajzel latający po bagażniku :facepalm:

otKmqP.jpg5dfLyt.jpgIhth9v.jpgvqD36l.jpg9xjN6f.jpgFfEG4W.jpgNtBkyr.jpgC1AxTs.jpg

A tu zdjęcie pokazujące ile zostało miejsca misedzy felga 15" a zaciskiem po zmianie przednich z 280 na 288 wentylowane ale różnice czuć kolosalną w hamowaniu :shock3:

nRnkww.jpgeHvVUL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: Skorzystałem z opisu z działu warsztat ale tam kolega zaproponował żeby zrobić mocowanie halo na kratkach a ja zrobiłem własne mocowanie ale do belki zderzaka przez co nie muszę się martwić że pęknie kratka i halo mi wypadnie a efekt jak widać mówi sam z siebie :D A co do instalacji to wiadoma rzecz miałem lampy Bosch więc filozofii nie trzeba było :polew:


Witam was :hi: Chciał bym się pochwalić nowymi nabytkami i przeprowadzonymi przez ten czas pracami które zostały wykonane.

- Serwis czyli wiadomo olej + wszystkie filtry + płyn chłodniczy

- Wymiana Przedniego zawieszenia na firmę SKV Geremany ( polecali ją i wziąłem na próbę jak się sprawdzi 2 lata gwar. bez limitu km :D )

- Konserwacja całego zawieszenia

- Ledy w wstecznych

- Wentylowany schowek

- Pełny moduł Coming and Living Home + doświetlanie zakrętów ( wszystko z czujnikiem zmierzchu ) + DRL ( z których narazie nie korzystam )

- Zakupiony rarytas jakim jest Sterowane, podgrzewane oraz składane elektrycznie lusterka do przed lifta z kompletną już instalacją :D:D( Prawe lusterko przerobione zostanie na duże oczywiście )

- Lampy przednie zostają jednak przerobione na BiXenony soczewki już są :D

- Spryski lamp lada dzień zostaną jeszcze zamówione i do tego chcę jeszcze Halogeny od VW Pasata B5 ale te soczewkowe i zamienić za te które są obecnie :D

Filmik z działania coming living home oraz fotki wrzucę wam jutro :D Pozdrawiam :hi::hi:


Dodaje filmik i zdjęcia o których wczoraj pisałem :wink:

447d422def378354gen.jpg63cb646cda6b27f8gen.jpge747d49a5ef4dff5gen.jpg4739a4f7bab771a9gen.jpgaeb1659b41ddfc83gen.jpg

A tu zdjęcia nowych gratów do założenia :D

d91c638fbdbe278cgen.jpg8559c817e7ddc195gen.jpg

A tu zdjęcia przed i po czyszczeniu zaworu EGR :D

e5d5321003c2a832gen.jpg2879e308f5418eeegen.jpg

01c4eef235282c61gen.jpg6e394df20fd6771bgen.jpg

A tu filmik jak działa moduł

Czekam na wasze opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz ledy we wstecznych i jak odczucia względem orginalnych żarówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowales modul clh i drl? Efekt mega :)

jakie masz ledy we wstecznych i jak odczucia względem orginalnych żarówek?

Jaram sie modułem, wyglada mega fajnie :P

Moduł kupiony od Pana na allegro za 170 zł montaż banalnie prosty możliwości modyfikacji po przez podłączenie PC przez USB jak będziecie chcieli podam link do aukcji :naughty: . Aaaa oczywiście wszystko działa po zmroku tylko, bo do zestawu jest czujnik zmierzchu wiec jak w oryginale :slina: . Ja czujnik umieściłem w słupku przy szybie po stronie kierowcy bo tam najlepiej wyłapie światło a w lusterku fotochromatycznym nie miałem już miejsca żeby dodać. A co do ledów we wstecznym to kupiłem żarówkę z mocowaniem odpowiednim i wsadziłem. Mnie się efekt podoba wsteczny jest odrazu czytelny i jasny :thumbup1: i ja też lepiej widzę przestrzeń za autem w lusterku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, a jak wygląda sprawa doświetlania zakrętów? działa to na skręt kierownic czy tylko po wyrzuceniu kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wygląda moduł.. Fajna sprawa.. Wrzuć linka

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu wam chlopaki zapodaje link do aukcji mam dokladnie ten.

http://allegro.pl/modul-doswietlania-zakretow-doswietlanie-drl-i5950185943.html

A co do doswiwietlania zakretow to audi ma jeden mały minus bo zapalają się oba halogeny podczas doswietlanie ponieważ kable od halogenow są scalone gdzieś pod maską i do przełącznika dochodzi juz tylko jeden chcąc to ominąć podłączyłem się bezpośrednio pod halogeny ale i tak to nie dało tego efektu zapalają się odpowiedniego halogenu do skrętu :( Aktywuje się po włączeniu kierunku na dłużej niż 1sekunde to wszystko można ustawić po swojemu nawet do prędkości jaka ma być przy której halo się nie włączy. Zrobię dziś wieczorkiem filmik jak to działa to sobie zobaczycie:) prosta rzecz ale bardzo przydatna. Teraz chce halo od Passata jeszcze wsadzić bo tam mają lepsze halogeny:)

Nasze audi nie ma odpowiednich czujników skrętu wiec nigdy nie będzie to niestety działać po skręcenie kołami tak jak i skrętne lampy przednie niestety:(

jak mówiłem dodaję filmik z działania doświetlania zakrętów w mojej a4 żebyście zobaczyli efekt :kox::kox:

Edytowane przez MiiichalQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propsy , największe wrażenie robi home living :) Zazdroszcze bo jestem kompletnie zielony w tym temacie :)

Kawał dobrej roboty ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent to living home i doświetlania zakrętów :D Musze to u siebie zamontować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propsy , największe wrażenie robi home living :) Zazdroszcze bo jestem kompletnie zielony w tym temacie :)

Kawał dobrej roboty ! :)

Coś ty to jest proste jak założenie świateł po lifcie do przed lifta> od tego pana dostajesz cały schemat a jeżeli tylko masz chodź trochę pojęcie o elektryce czyli co to plus i masa to reszta jest banalnie prosta zaraz Ci podrzucę schemat to sam zobaczysz sobie że jakiejś filozofi w tym nie ma :D:D Jak ja Kucharz z zawodu dałem sobie z tym radę wciągu 1.5 h to ty sobie spokojnie dasz radę :D:D

strona B to mój moduł

http://lepard.eu/wp-content/uploads/2011/03/io_am010.13-ML_Cornering%20Lights%20Module.pdf

Edytowane przez MiiichalQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie wygląda dość przystępnie :D niemniej jednak nie bardzo przepadam za elektryką ale na living home na 100% się pochylę :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł bardzo fajny, doświetlanie zakrętów eleganckie :) Jak kolega wyżej najbardziej podoba mi się home living, ciekawe czy da się takie coś zrobić w naszych b5 ale żeby paliły się soczewy :huh: Familia ma Peugeota 407 i tam działa to na zasadzie, że gasząc samochód, wychodzisz a światła zostają zapalone, podłączając pod kompa można ustawiać czas ile mają się palić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł bardzo fajny, doświetlanie zakrętów eleganckie :) Jak kolega wyżej najbardziej podoba mi się home living, ciekawe czy da się takie coś zrobić w naszych b5 ale żeby paliły się soczewy :huh: Familia ma Peugeota 407 i tam działa to na zasadzie, że gasząc samochód, wychodzisz a światła zostają zapalone, podłączając pod kompa można ustawiać czas ile mają się palić.

Myślę że spokojnie dało by rade bo zasilanie i tak dajesz z akumulatora wiec zamiast na halo możesz podłączyć się pod światła mijania z tym ze wtedy doświetlaniem zakrętów np odpada i musisz je wyłączyć. A co do modyfikacji to pod komputerem możesz wszystko zmienić długość święcenia intensywność święcenia opcji jest od groma jak się co komu podoba może ustawić. A program jest banalnie prosty.

Teraz czas na dogrzewanie zakrętów ! :DD

https://www.youtube.com/watch?v=K__kWPIachM

A to to już jest wyższy poziom elektryki Ci powiem. Podejrzewam że działa to na postoju jak walczysz awaryjne żeby nie marząc w zimie a w lecie żeby nie było za gorąco hehe heh polak potrafi :D hahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...