Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Clean Daily OEM 1.8T 00' | strzelba |

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

16?

Coś mi się wydaje ze ktoś na twoje zdanie mocno wpłynął

Opublikowano

sa niestety sprawy wazne i wazniejsze

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

1. Obecnie felgi mi wystają poza obrys
2. Opony nadają się na śmietnik tylko i wyłącznie
3. Na ten rozmiar opony są nie na moją kieszeń obecnie
4. 18' + 1BE = spalone nadkola
5. Na 16' mam darmowe opony

Opublikowano

krotko i na temat

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

1. Obecnie felgi mi wystają poza obrys

2. Opony nadają się na śmietnik tylko i wyłącznie

3. Na ten rozmiar opony są nie na moją kieszeń obecnie

4. 18' + 1BE = spalone nadkola

5. Na 16' mam darmowe opony

1. Wywal dystanse

2. Nowe chinole są do kupienia za 800zł, da sie naprawde na nich jeżdzić

3. Jak wyzej

4. 16+ 1BE bedzie jeszcze gorzej, wina amorów a nie felg/ wywalic dystanse

5. -

Tak wiec to takie troche zasłanianie sie :wink:

Opublikowano

jest bez dystansow

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

a bo tam et20 i do tego opona 225, to ma prawo, ale 1BE nie jest glebą, tak wiec kłaniaja sie amory... skoro pali

Opublikowano

jaka jest roznica w mm miedzy 1ba a 1be?jak strzelba wrzuci xxx/55/16 niestety nie znam pierwszej wartosci to powinno byc ok, niestety nie wiem jakie et, co mi sie wydaje ze mowil 4x(???), moze byc ze bedzie szuralo o wahacz ale nie jestem pewny

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jezdze na tych samych kolach co Ty rs6 wzor ori z et 43 + 1be i nic nie ma prawa sie palic. Opony 225/40/18 za niecale 8 stow sa zeetexy nowe i jak za ta cene sa na prawde ok :)

Ori jest 205/55/16 i et45 chyba

Opublikowano

kolego kujawa mam te zetexy z tym ze 215/45 na 17 cali, nir mam na co narzekacc, ładnie wyglada na 8j,rant wystaje , jedynie co to bogatsi znajomi targaja lacha ze jakieś chinole to jedyny mankament :D

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No ja sie zastanawialem czy brac uzywki firmowe czy nowe chinczyki ;) i stwierdzilem ze zaryzykuje i nie zaluje :)

Opublikowano

powiem ci ze ja nie zaluje, trasy pokonuje krotkie, nie cisne auta na kazdym biegu, na mokrym fajnie się trzyma takze jestem zadowolony i zaskoczony, nie wiem czemu ludzie tak "hektuja" tego typu opony, zapraszam na moj temat, obczaisz jak to się u mnie wszystko prezentuje

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podeslij linka na pw i nie robmy tu juz koledze ot :)

Opublikowano
  • Autor

No nie ma prawa się palić jak et 43. U mnie wystają bez dystansów poza obrys i się jara.
Nie wiem po co mi tu wyliczacie siano i zarzucacie, że robię błąd.
Felgi już są u mnie 16x7j et 43 opona 215/55/16 - trzeba się z nimi pobawić w drapanie starego lakieru i malowanie w czarny połysk.
Co do 18' . Ja ich nie sprzedaję. Pozbieram troszkę na opony i wracają na auto, a 16' będą na zimę, więc nowa felga to nie jest głupi wydatek. Zimówki się założy i siema ;)

Opublikowano

A ja Ci tylko sugeruje skup sie na amorach, mam szerzej i nie pali lakieru :wink:

Opublikowano

wydaje mi się ze amortyzatory u niego wymagaja interwencji, nie wiele sily trzeba zeby auto rozbujac, btw moze ty mi podpowiesz, mam zawieche 1ba i mysle o obnizeniu, hajsu mam malo i mysle czy sprezyny obnizajace brac czy wziac 1be...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

1BE to raptem -20mm

Opublikowano

W moim przypadku - 20 na tyle to jest za dużo. Tył chętnie bym dźwignął o te 20mm tylko nie mam pojęcia jak.

Opublikowano

ale zawsze nizej niz te 1ba,bo sprężyny - 40 troche za duzo jak dla mnie

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Nowe rolki zostały pomalowane w czarny połysk. W tym tygodniu brak czasu, ale myślę, że w sobotę założę na to kapcie.
Były w bardzo złym stanie wizualnym, próbowaliśmy je poprawiać w miarę możliwości. Niestety pod nowym kolorem widać nierówności. Szczerze mi to nie przeszkadza, za takie pieniądze mogło być znacznie gorzej B)
Dzięki Antek :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.