Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mandat z fotoradaru stacjonarnego ale brak fotki


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dostalem mandat 100zl i 4ptk za przekroczenie o 25km predkosc dozwolona.z manadatem nie przyszlo foto,mozna sie jakos z tego wywinac jakos?i gdzie moge sprawdzic ile mam ptk na prawku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zdjecia.to niech ci je dadza.jak nie beda chcieli wydac.to znaczy ze zginelo.a wtedy moga cie pocalowac w 4 litery .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zdjęć już teraz nie wysyłają, tez dostałem ostanio 100 zł i 4 pkt,przekroczyłem o 25 km, przyszedł dokument ale bez zdjęcia. Można się ubiegać o przedstawienie dowodu czyli zdjęcia. Co do zgromadzonych pkt raczej tego nigdzie nie sprawdzisz, nie ma chyba jeszcze takiego systemu co by pozwalał na sprawdzenie punktów zgromadzonych na koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zgromadzonych pkt raczej tego nigdzie nie sprawdzisz,

Z tego co mówią Panowie mundurowi w TVN Turbo "Uwaga Pirat" to z dowodem osobistym u siebie w komendzie sprawdzą Ci ile posiadasz punktów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty można sprawdzić sobie na komendzie policji idziesz z dokumentami i Ci sprawdzają w systemie.

A co do zdjęć to fakt ITD już nie przesyłach ich z papierami. Czasami jak się ich poprosi to pokażą, czasami nie chcą i dopiero w sądzie pokazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem chyba, nie byłem do końca pewny czy można czy nie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

punkty można sprawdzić na 100% bo juz kiedyś sprawdzałem czy moje 20pkt sie juz wykasowało hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam,że pismo z ITD dostałeś.

Najważniejsze - nie wypełniaj żadnego papieru, który Ci przesłali.

Napisz krótko, że " auto użytkuje kilku kierowców. Mimo szczerych chęci, nie jesteś sobie w stanie przypomnieć kto wtedy mógł prowadzić. Uprzejmie proszę o przesłanie zdjęcia, które pomoże mi w zindentyfikowaniu kierowcy w tamtym dniu."

Sprawy do sądy nie mogą skierować, bo nie odmówiłeś wskazania kierowcy. Jeśli chcą dalej ciągnąć sprawę, muszą Ci przesłać zdjęcie.

Pół roku temu i około dwóch lat temu dostałem takie pisma i ... cisza dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przysłali papierki bez zdjęcia.

Napisałem że żona kierowała i odesłałem.

I cisza w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata sie bujam z SM i policja o jedno zdjecie i gowno mi moga zrobic.bo nie sa w stanie dojsc kto prowadzil.zal mi ich zajeli by sie czyms konkretnym i pozytecznym.a nie marnowali kase ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi SM też nie wysłała zdjęcia, tylko że nie przekroczyłem o wiele ograniczenia, więc wziąłem na klatę.. Jak chciałem dostać zdjęcie, to sama strażniczka powiedziała, żebym napisał na kwitku "proszę o dołączenie zdjęcia, jako dowód w sprawie" - przysłali pocztą, wydrukowane w kolorze, szok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ja mialem konkret o 80 przekroczone .a. Na klate to moge wziasc jak pan niebieski mnie sam zlapie i zatrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem zdjęcie z SM 200 zl 6 pkt. Nie opisałem bo nie zgadzały się dane ( imiona rodziców ) . Po upływie 5 miesięcy dostałem pismo z sądu o nakazie zapłaty plus do tego 50 zł kosztów sądowych. Dalej olalem bo byly te same dane. Skończyłem olewać gdy przyszło pismo od komornika sądowego który naliczył sobie 330 zł kosztów egzekucyjnych i 26 zł poniesionych kosztów razem z mandatem 590+ PLN :kwasny::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja juz czekam na 2 foty jedna z Wawy coś z poczatku sierpnia a druga z listopada z Pod Rzeszowskiego Łańcuta narazie cisza i spokój i oby tak zostało bo 20 punkcików juz jest na koncie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też coś podobnego przerabiałem, w necie krąży pisemko na którym można się wzorować. Ja jedno pismo wysłałem ok 2 lata temu i cisza, kolejny raz zrobiłem tak samo, tym razem odpowiedzieli mi na pismo że zdjęcie mogą mi pokazać tylko muszę do nich przyjechać itd. Nie odpisywałem już nic, na razie cisza a rok od zarejestrowania minął tak więc teoretycznie powinno ujść:) a dobrze bo przez chwilę miałem 20pkt, 10 niedawno zeszło tak więc trochę lżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...