Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Kierunkowskaz się zawiesza.


SeBABleCk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu zauważyłem że kierunkowskazy potrafią się zawiesić. Mianowicie kierunkowskaz nie miga tylko świeci jednostajnie. Nie wiem co to może być. Czy ktoś już przerabiał podobną przypadłość? Dodam jeszcze że kierownica irytująco mi skrzypi. Może trzeba ją zdjąć i nasmarować a przy okazji przeczyścić styki w pająku. Proszę o jakąś poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem w passacie b5, czasem sie zawiesi i tylko świeci bez przerywania. Wnioskuje że jest to uszkodzony przerywacz, w moim przypadku jest on zespolony z włącznikiem świateł awaryjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolegi przypadku też jest zespolony z awaryjkami i jego należy przeglądnąć. Czasami czyszczenie pomaga , jeśli nie to wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie przerabiałem ten temat z przerywaczem 2 lata temu i to prawda przerywacz kierunków jest zintegrowany razem z przełącznikiem awaryjnym i ja do tego podszedłem w taki sposób że wyjąłem ten przełącznik przeczyściłem i to też nie pomogło ale po podgięciu blaszki która odpowiada za stykanie sie kierunków i ją podgiąłem troszkę i jak na razie od dwóch lat mam spokój z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo, wymieniłem przekaźnik bo jest razem zespolony z awaryjnymi ale i tak nie pomogło, kupiłem cała rączkę od kierunkowskazów i pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem ten problem jakiś miesiąc temu, u mnie najpierw się zawieszały, ale po 2 dniach całkowicie przestały działać (i awaryjne i kierunki) jednak przy otwieraniu auta z kluczyka wszystkie mrugały. Zmieniłem przekaźnik który jest tak jakby ''zespolony'' z włącznikiem awaryjnych (można go też podobno przeczyścić). W skrócie - wyjmujesz włącznik awaryjnych i wstawiasz drugi i po problemie ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam audi a4b5 lift 99r świeciły się 2 kierunki na raz po wymianie przerywacza w piątek było ok dziś znowu taka sama sytuacja pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie Panowie.

U mnie taki sam problem po raz kolejny. Kierunkowskaz pali sie bez migania. Zakupilem nowy chce wymieniac i zauwazyłem że na włączonym zapłonie kierunki dzialaja bez zarzutu a gdy tylko odpale auto stoją jak wryte...?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Nie było tematu... jednak wymiana przerywacza rozwiązała problem

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś prawy kierunkowskaz zaczął działać tak:

https://www.youtube.com/watch?v=9bV3xFWOyns&feature=youtu.be

Przez kilka dni było tak, że przez chwilę mrugało szybko jakby żarówka jedna się spaliła, nie mogłem tego sprawdzić bo zawsze jak się zatrzymałem to było OK...

Przerywacz czy przełączniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...