Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wiatrak klimatyzacji


Radek xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wiatrakiem klimatyzacji, który ma duże luzy w związku z tym mam pytanie czy jest możliwość naprawy czy konieczne jest kupno nowego wiatraka? Słyszałem, że nowe wiatraki wytrzymują miesiąc czasu bo siadają im silniczki . Czy to prawda? Czy może lepiej kupić oryginalną część ale używaną? Mój wiatrak ma owalną kostkę na dwa piny ,czy mogę kupić wiatrak z inną kostką i ją przelutować od mojej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu wsadziłem nowy tani zamiennik i hula do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 lata temu wsadziłem nowy tani zamiennik i hula do dziś :)

Dzięki kolego a mam jeszcze pytanie czy jak założyłeś zamiennik to czy klima działa normalnie czy jest dużo większy hałas i drży? :) bo właśnie dziś chciałem kupić zamiennik i mi to odradzono bo podobno tak hałasuje i strasznie drży . Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie hałasuje i nie drży, wszystko działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie hałasuje i nie drży, wszystko działa prawidłowo.

Dzięki kolego, zdecyduję się jednak na nowy bo co nowe to nowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wystąpił u mnie prolem z wiatrakiem klimy. Podczas pracy okrutnie warczy. Wiem już, że muszę go wymienić, ale teraz pytanie. Jaka wtyczka jest w wiatraku klimy w moim 1.8 T z roku 2000? Na katalogu inter cars znalazłem jedną - wtyczka jest okrągła. Czy to będzie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, podepnę się pod temat bo mam podobny problem :( Nie działa mi wiatrak klimatyzacji. Dzisiaj udało mi się go wydostać i jego oznaczenie to 8D0 959 455L. Czy mogę zamontować zamiast niego identycznie wyglądający wiatrak o oznaczeniu 8D0 959 455R ? Czym się różni ta wersja "L" od "R", wie ktoś ? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...