Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota


Bielak

Rekomendowane odpowiedzi

jaki sterownik centralnego możecie polecić na dzień dzisiejszy? wiadomo technologia idzie do przodu, są jakieś nowości warte uwagi ? jakiego sterownika lepiej unikać? chce coś założyć a nie chcę wtopić kasy i czasu na montaż a potem się okaże że to jakaś lipa, chciał bym coś sprawdzonego godnego polecenia

Edytowane przez Darek Renegat Darecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz pompke centralnego z anteną na taką która obsługuje piloty, kupujesz piloty, parujesz z pompką, docinasz groty

Na forum temat poruszany setki razy więc znajdziesz co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to daj namiar na te tematy bo znaleźć nie mogę


jak to jest z tym podłączeniem pod kierunki, z centralki mam tylko jeden kabel (zielony) czyli że muszę go rozdzielić na dwa i dolutować diody prostownicze i dopiero podłączyć pod kable kierunków?

dzięki za brak odpowiedzi :)

na szczęście jest elektroda tam znalazłem pomocne wskazówki i działa mi wszystko jak powinno :)

Edytowane przez Darek Renegat Darecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz pompke centralnego z anteną na taką która obsługuje piloty, kupujesz piloty, parujesz z pompką, docinasz groty

Na forum temat poruszany setki razy więc znajdziesz co i jak

Więc jeśli mam pompkę centralnego która nie obsługuje pilotów, i zmienię ją na inną która obsługuje bez problemu będę mógł dorobić kluczyk z pilotem?

Nie zmienia się wtedy PIN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekladasz pastylke immo lub na nowo dodajesz transpondery do immo vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekladasz pastylke immo lub na nowo dodajesz transpondery do immo vagiem

Czyli kupie pompke do której mogę zakodować pilot, kupuję kluczyk z pilotem, przekładam pastyle immo oraz grot z mojego pilota do tego zakupionego i programuje pilot z pompką?

Dobrze rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

Jeszcze trzeba antenę dorobić do pompki, chyba że kupisz z anteną od razu

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamontowalem centralny wedle schematu otwieram i zamykam auto z pilota super ale pompka co chwile dostaje jakiś impuls i zamyka drzwi sama z siebie

Co chwile chce zamknąć drzwi sama z siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard zła pompkę dobrałeś tez tak miałem dopiero 5 działała prawidłowo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pompka jest ta co była dodam że nie miałem obsługi zamka z pilotem oznaczenie E dołożylem sterownik i dalej szaleje cały czas zamyka po 24 godzinach aku padnięty ona cały czas zamyka latem było ok do niedawna a teraz zwariowala to pompka jest padnięta? Jak by powietrze gdzieś mi uciekalo będzie to słychać?

Jak to zdiagnozować?

Jak otwieram z pilota to drzwi się otwierają ale 3 sekundy i się zamykają i co chwile słychać jak się włącza i zamyka nieraz wpada w taki szał że zamyka co 5 sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz wilgoć wcsterowniku i coś się spiepszylo jak w końcu swoją któraś tam z kolei dałem do elektronika bo tez walczyłem długo i mi to ogarnął ja ze swoim centralnym walczyłem pół roku najpierw chciałem założyć na kluczyk ori bo nie miałem potem darowałem sobie i alarm ze sterowaniem założyłem i jak już było OK to zrypala się pompka i dałem do naprawy i potem śmigała

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
zakupiłem centralke z alarmem firmy Vertex model CA14
zależy mi tylko na funkcji otwierania i zamykania pojazdu z pilota.
Problematyczne jest ciągłe samoczynne uzbrajanie się alarmu , mój trop wiedzie do przewodu niebieskiego czyli czujnika drzwi bo jest on nie podpięty gdyż na schemacie widniała informacja czujnik maski/drzwi i teraz nie wiem gdzie go podpiąć tak aby centralka widziała otwarte drzwi bo bez tego zawsze będzie się sama uzbrajała

Zworki oczywiście ustawione tak aby sam się alarm nie uzbrajał.

liw6z2qq.jpg

.

g4j7pa82.jpg

Edytowane przez z@mela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...